Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy wybierają się w niedzielę do Słomczyna na Mistrzostwa Europy w Rallycrossie. Ja tam będę, aczkolwiek jadę seniora bolidem, bo u mnie poduszka od amortyzatora do wymiany i nie mogę nigdzie jej na razie dostać. Niestety nikogo już nie zabiorę, bo full komplet osób. Napewno będzie fajnie, tylko w imprezie seniora coś się stało z wydechem, że wszystkie bebechy wyleciały i jest strasznie głośno przy 100km/h, ale jakoś przeżyjemy te 600km podróży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Napewno będzie fajnie, tylko w imprezie seniora coś się stało z wydechem, że wszystkie bebechy wyleciały i jest strasznie głośno przy 100km/h, ale jakoś przeżyjemy te 600km podróży :)

 

no popatrz. a niektórzy tak sami z siebie 2,5 cala wydechy wkładają, temu się samo zrobiło i jeszcze narzeka :-)

micha-555: jeździ może w olsztynie jeszcze jakiś biały legaś antyk kombi? bo dwie niedziele temu wyprzedzałem takową w okolicach fabryki michelina (tej starej), mrugałem ale odzewu żadnego nie było, a tak kojarzyłem, że autko z forum... a może znowu z seniorem sie wymieniłeś autkiem i dlatego nie załapał klimatu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla srebrnej Imprezy, po spotkaniu ze Skodą Octavią z wideoradarem na autostradzie w kierunku granicy przed zjazdem na Bielanach Wrocławskich. Bardzo bolało?

Ja już dzisiaj kupiłem drugie CB do Forestera, którego odbieram w przyszłym tygodniu.

Warto się w ten gadżet zaopatrzyć.

 

Pozdrawiam

FUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micha-555: jeździ może w olsztynie jeszcze jakiś biały legaś antyk kombi? bo dwie niedziele temu wyprzedzałem takową w okolicach fabryki michelina (tej starej), mrugałem ale odzewu żadnego nie było, a tak kojarzyłem, że autko z forum... a może znowu z seniorem sie wymieniłeś autkiem i dlatego nie załapał klimatu? :)

Jezdzi wujek podobnym 2.0 na 14'' alusach, ja bym napewno załapał. Niedawno widziałem jeszcze jednego z rejestracją NO także może jest ich więcej, nie wiem kto to był, ale nie ja :) Ja w niedzielę o 14 wróciłem z wesela i nie byłem zdolny do kierowania pojazdami mechanicznymi, całą noc przebalowałem i pół dnia, niestety wesele się musiało skończyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI WD 500**, któremu pomachałem dzisiaj ok. 14.00 na Wisłostradzie. Kierownik odmachał kulturalnie pomimo, ze siedziałem na prawym fotelu Avensisa :-)

pzdr

 

PS. A no tak. Tradycyjnie jak jestem w stolycy, to przecież pozdrawiam Łaciata ;-)

 

pzdr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI WD 500**, któremu pomachałem dzisiaj ok. 14.00 na Wisłostradzie. Kierownik odmachał kulturalnie pomimo, ze siedziałem na prawym fotelu Avensisa :-)

pzdr

 

PS. A no tak. Tradycyjnie jak jestem w stolycy, to przecież pozdrawiam Łaciata ;-)

 

pzdr2

 

lol :mrgreen:

 

pozdro ode mnie dla sti 06 z ktorym przelecielismy dzis przez tamkę i solec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybko jadącego kierownika czerwonego Justy z rejestracją NOL, który ochoczo wyprzedzał mnie i innych około 7:40 niedaleko OBI i zmusił mnie do zredukowania biegu i podkręcenia obrotów :) To chyba ktoś z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam PIĘKNIE powtarzam PIĘKNIE utrzymanego (odrestaurowanego?) śliwkowego (jakiś taki kolor granat czy cóś) GT 99 widzianego przy parku serwisowym w Kartuzach wczoraj na rajdzie Kaszub. Innych kierowników Subaryn również oczywiście (dużo legacow w 3city jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Herrkam'a prosto z 3City. Mieliśmy okazję zamienić kilka zdań, jak pamiętasz, na kilka minut przed Twoim startem do OS1. BTW tego GTka też miałem okazję zobaczyć. Rzeczywiście robił wrażenie.

 

pzdr

Seb@

 

a wzajemnie wzajemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiemnia dla BART1000 który nie poznaje ludzi na ulicy ;) tak tak to ja wpuściłem Cię na miasteczku studenckim

 

a w ktorym miejscu dokladnie i czemu mnie zatrzymac nie probowales :mrgreen:

ale moglem sie spieszyc bo dzisiaj sporo spraw zwiazanych z koncem studiow zalatwialem...

tak czy siak pozdrowki !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...