Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi pomykającego Kobierzyńska ok. 12.30....na żółtym rowerze :) W firmowej koszulce był, to trombnołem se :):) a co... no i odmachał :)

Czyżby MAT podążający do Qniowni w koszulce Klub Subaru?

właśnie odwrotnie... żeknę jechał w stronę miasta :mrgreen: (nie obrażając łosiedla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Cię drzwi ścisną, tak mnie wypatrzyć :shock:.

 

No właśnie dziś miałem dziwaczną przygodę: pojechałem do DaWoj-a, bo mi się CEL zapalił dwa dni z rzędu. P. Hubert - elektryk z DaWoja podłączył komputer i ostatecznie ustalił, że to jakaś część w aparacie zapłonowym odmówiła posłuszeństwa (w piątek robił pierwsze sprawdzenie, dziś chodziło o potwierdzenie diagnozy).

 

Stoję sobie na słoneczku, rozmawiam z Michałem Turskim jak to "starzy subarofile" mogą rozmawiać, patrzymy na moją pięknie wyczyszczoną po weekendzie orania mazurskich pól ( :twisted: ) booyakashę, Hubert - elektryk na chwilę odszedł po komputer do sprawdzenia mojego ECU, a na naszych oczach wykręca pan foresterem, którego odebrał właśnie po naprawie blacharskiej i lakierowaniu tylnego zderzaka.

 

Już wiecie, co było dalej? :twisted:.

 

Dalej słyszałem tylko zgrzyt zderzaka forestera o rejestrację w moim samochodzie :twisted:. Straty u mnie praktycznie zerowe - urwana ramka od rejestracji i lekko porysowany lakier na zderzaku (tylko na plastiku). Świeżo wyremontowany tył forestera - znów do naprawy :twisted:. Ale tak pomyślałem: "czemu mam jeździć z porysowanym zderzakiem", dlatego zostawiłem samochód w DaWoju, jak już i tak tam stał :twisted:. Właściciel forestera poszedł uregulować koszt naprawy, mi dano owego legaca i właśnie dlatego, Drogi maUpEcku miałeś mnie szansę w nim zobaczyć. Oczywiście Ciebie też pozdrawiam 8).

 

Co dziwne, nawet się nie wkurzyłem, bo po pierwsze strata żadna, a sytuacja na tyle absurdalna, że wszyscy zrywali boki na parkingu pod salonem DaWoja (zaraz pojawili się ludzie z serwisu i salonu nie mogąc uwierzyć w to, co się stało*) :D.

 

Przy okazji respek dla serwisu w DaWoju - poziom obsługi na 102 8).

 

PS. Fajny ten legac, ale szok po przesiądnięciu się po 9 miesiącach za kółkiem estiaja - niemały :twisted:.

 

[EDIT] * Zapomniałem dodać, że nieszczęsny posiadacz forestera wyjeżdżał od DaWoja po DRUGIEJ POPRAWCE tego lakieru...

 

...widać musiała mu się nie spodobać, bo zaraz sam zrobił sobie trzecią :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla jarmaja i wisniowej wisni oraz Lucyphera i jego loszki spotkanych przy okazji Nikona :)

 

No i pozdrowienia dla Verta ktory przemykal kolo mnie pelnym ogniem kilkakrotnie jakby dzielem przypadku na nikonie :mrgreen:

 

dzieki sykstusie machalem wam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Cię drzwi ścisną, tak mnie wypatrzyć :shock:.

PS. Fajny ten legac, ale szok po przesiądnięciu się po 9 miesiącach za kółkiem estiaja - niemały :twisted:.

 

Hmmm.... Teraz na ulice Wawy wylegną tabuny chętnych do skillowania Wielkiego Moda :twisted::mrgreen: a potem zapełni się wątek o Kopaniu Leżącego :twisted: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech Cię drzwi ścisną, tak mnie wypatrzyć :shock:.

 

 

heh..tyle razy juz cie pod owym bazarkiem wypatrzylem, ze nie zlicze :P glupio za kazdym razem pisac "pozdrawiam przemeq'a widzianego pod bazarem" :> nie chce zniszczyc image'u :> .. a tak na powaznie to czesto widze booyakashe, w koncu my prawie sasiady ;o ;p jeszcze raz pozdro ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem daj jakiegoś znaka (ja dotychczas przyłapałem Cię tylko raz i widziałem Twoją imprezę tylko z tyłu, tak że nie jestem w stanie Cię zidentyfikować), zrobimy u mnie jakąś gorzałkę, a nie tak że jako sąsiedzi się będziemy przez forum porozumiewać 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...