Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

czarnego evo WI*****(man111?)

 

man111 ma PRZEPIĘKNEGO GRAFITOWEGO MR-a. Widziałem to cudo dziś na żywo i do teraz mi się morda śmieje do tego wózka. Ten samochód jest jak połączenie dynamitu z kokainą - efekt piorunujący!

 

Dlatego oficjalnie ogłaszam: grafitowy nie jest kolorem, a PRZEkolorem. A evo w graficie to... MNIAM! 8).

 

którego z problemami ale udało mi się wyprzedzić moją biała strzała :D i co z tego że evo było w tym momencie zaparkowane(smolna koło godziny 19) ;)

 

ROTFL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie :) mam nadzieję że man111 się nie obraził że pomyliłem jego pięknego MR-a z jakimś "zwykłym" evo ;) ehhh żeby te samochody jeszcze jakoś brzmiały-jakoś ładnie a nie jakoś nijak ;)

 

Przemeq, Ty się smiejesz a ja cały w nerwach byłem:

raz nie codziennie udaje mi się wyprzedzić evo ;)

dwa tam strasznie wąsko a ja całe czoło miałem zalane potem z tych nerwów...mało brakowało a na moim sportowym białym bolidzie zostawiłbym jakieś czarne ślady ;)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego evo WI*****(man111?)

 

man111 ma PRZEPIĘKNEGO GRAFITOWEGO MR-a. Widziałem to cudo dziś na żywo i do teraz mi się morda śmieje do tego wózka. Ten samochód jest jak połączenie dynamitu z kokainą - efekt piorunujący!

 

Dlatego oficjalnie ogłaszam: grafitowy nie jest kolorem, a PRZEkolorem. A evo w graficie to... MNIAM! 8).

 

ROTFL :mrgreen:

 

Hmm... Cała przyjemność po mojej stronie :oops: Acz, z pewną nieśmiałością (jak zauważyłaby nieodżałowana Anna Patrycy) muszę zauważyć, że musisz Przemeq uważać, bo z takim trudem budowany wizerunek obśmiewcy, krytykanta i szydercy chwieje się niczym nasza scena polityczna :wink: :mrgreen::mrgreen:

Na ostateczne oceny poczekaj aż pojeździsz... Możesz mieć jeszcze nadzieję, że to Cię rozczaruje i potwierdzi (naturalne na tym forum) przekonanie, że Subaru Forever (choć niekoniecznie Forester) :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego STI MY03 WZ xxxxxx, którego autko stało wśród innych aut uczestniczących w kolizji dzis rano w Al. Niepodłegłości przed skrzyżowaniem z Woronicza.

Nie widziałem uszkodzeń Imprezy, więc mam nadzieję, że nic sie nie stało.

 

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Sympatycznego kierownika srebrnago kombiwara spotkanego na al. Powstania Warszawskiego :)

Bez pozdrowień dla wolnossącego kierownika nowej imprezy spotkanej na al. 29-go listopada, młody był ale niechętny do odmachiwania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę w nocy wyruszyłem do Krakowa, cała drogę przygotowywałem się psychicznie do bardzo intensywnego machania :)

Nistety :( , poza jasno niebieskim GT kombi widzianym z daleka, nie miałem najmniejszych szans pomachać...

Nie wiem jak to się skończy, podejrzewam że pierwsze napotkane spontanicznie Subaru zamacham na śmierć :wink:

No niech mnie ktoś w końcu spotka :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich nie napotkanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielbolek nie ma problemu. Jakbyś widział czarnego legasia sedan z jasnym wnętrzem to najpewniej ja - drugiego takiego na razie w mieście nie widziałem :D

 

Będę się czujnie rozglądał. A jak ty zobaczysz srebrną Imprezę WRX ze spojlerem i zderzakami od STI to będę ja, bo drugiej takiej tez nie widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...