Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika czarnego WRX-a kombiwara WBXXX z którym była kiwka przy stegnach , dla kierownika niebieskiego GTka który wyjechał z NESTE z pod leclerka na ursynowie i dla kierownika czarnego EVO z którym była kiwka na rogu Nowoursynowskiej/Rzymowskiego

 

to byl arno :mrgreen:

 

Jeszcze starym pomyka - dzisiaj pozdrowiłem nowy arnowy powozik samotnie czekający u AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrało mi się pozdrowień:

 

- dla czerwonego GT-ka kombi widzianego na parkingu na Bemowie w osiedlu na rogu Powstańców Śląskich i Wrocławskiej (niedaleko McD's)

- dla srebrnego evo - nie wiem którego, bo widziałem je z daleka. Skręcał około 17:40 w stronę Carrefoura na Bemowie

- dla STI'06 (8)) na poznańskich blachach, widzianego na parkingu pod PSL na Grzybowskiej (czyżby poseł tej szanownej partii? :mrgreen:) o 18:00. Zdjęcie poniżej.

 

image0518qd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

- dla STI'06 (8)) na poznańskich blachach, widzianego na parkingu pod PSL na Grzybowskiej (czyżby poseł tej szanownej partii? :mrgreen:) o 18:00.

Niiiiiiiiieeeeeee - Przemeq gdyby to było EVO to Twoje podejrzenia miałyby jakiekolwiek podstawy, a tak to są całkowicie bezpodstawne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........

- dla STI'06 (8)) na poznańskich blachach, widzianego na parkingu pod PSL na Grzybowskiej (czyżby poseł tej szanownej partii? :mrgreen:) o 18:00.

Niiiiiiiiieeeeeee - Przemeq gdyby to było EVO to Twoje podejrzenia miałyby jakiekolwiek podstawy, a tak to są całkowicie bezpodstawne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

O ja głupi :!: :oops:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla srebrnego evo - nie wiem którego, bo widziałem je z daleka. Skręcał około 17:40 w stronę Carrefoura na Bemowie

 

Myślisz, że z bliska byś rozróżnił..? :mrgreen:

 

No tak. Byłbym w stanie powiedzieć, że to model I-IX, bo na pewno nie 0 :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego WRX-a kombiwara WBXXX z którym była kiwka przy stegnach , dla kierownika niebieskiego GTka który wyjechał z NESTE z pod leclerka na ursynowie i dla kierownika czarnego EVO z którym była kiwka na rogu Nowoursynowskiej/Rzymowskiego

 

to byl arno :mrgreen:

 

Jeszcze starym pomyka - dzisiaj pozdrowiłem nowy arnowy powozik samotnie czekający u AK.

Bimber, ukłony, to ja. Strasznie szalejesz slalome na sobieskiego :wink:

Juno, żal mi landrynowozu, że tam stoi sam taki, ale juz zara, zara, zara....na moj gust 20 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Golfstroma, z którym nietypowo spotkaliśmy się na moście Grota. :P:P

 

He, he... Świat jest naprawdę mały. To była niezła synchronizacja, jak jadąc w przeciwnych kierunkach lewymi pasami pomachaliśmy sobie przez otwarte okna. Ja, kolego, miałem zestaw słuchawkowy, a ty jak kierowałeś, skoro lewą ręką machałeś a w prawej trzymałeś telefon?

 

Pozdrawiam również srebrnego outback'a WI xxxxx, za którym stalem trzy samochody z tyłu na swiatłach pod Pomnikiem Lotników i białego Legacy kombi WU xxxxx widzianego na Banacha - oba ok. 15.30

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Golfstroma, z którym nietypowo spotkaliśmy się na moście Grota. :P:P

 

Ja, kolego, miałem zestaw słuchawkowy, a ty jak kierowałeś, skoro lewą ręką machałeś a w prawej trzymałeś telefon?

 

Kwestia opanowania pojazdu i wykorzystania wszystkich dostępnych kończyn/członków :lol:

 

Joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ładnej niebieskiej Imprezki SB**** spotkanej na Przewóz ok. 18 ...trąbiłem ale nie wiem czy zajarzono.

Pasażerka też ładna :) ...cholera nie wiem czy dobrze robię pisząc to.... moze ktoś będzie miał dym... :oops: z powodu pasażerki blond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomnikiem Lotnika

 

 

 

czemu się nie pochwaliłes wizytą?

 

To tam jest jeden lotnik?

 

Nie miałem czasu się chwalić - moja wizyta trwała 57min 23sec i powrót na Mazury

 

pzdr

 

PS. Pozdro dla srebrnego Forestera CBxxxxx spotkanego wczoraj wieczorem w Kętrzynie - dziwnie się patrzył jak mu mrugałem i machałem :)

 

pzdr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam jest jeden lotnik?

 

Nie ale to jest Pomnik Lotnika - w sensie zbiorowym - można powiedizeć "każdego lotnika". A w ogóle jest przy ulicy Żwirki i Wigury i odnosi się do pionierów naszej awiacji :-)

 

 

Nie miałem czasu się chwalić - moja wizyta trwała 57min 23sec i powrót na Mazury

 

WOW, to się nazywa rajdowa precyzja :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...