Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze pozdrowienia z centrum Jestrzębiej Góry dla czarnej Imprezy WRX III gen. oraz pieknie bulgoczącej Imprezy w jedynym słusznym kolorze z dużym skrzydłem, która przed 16.00 przeleciała przez Jastrzębią. Niestety nie widzialem szczegółów bo w tym czasie grałem z synkiem na automatach. Dostrzegłem tylko niebieski kolor, duży spoiler i zajefajne felgi, chyba w kolorze miedzi ??? Więcej nie widziałem :(

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 18.30 w Zalesiu Dolnym mignęła mi z naprzeciwka czerwona Imprezka ze świnką ... Pozdrawiam!

Edytowane przez Brat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parkującej przy spożywczaku w Ostrowie

 

koło Karwi? byłem tam tydzień temu ale Fordem :rolleyes: fajna miejscówka, cisza i spokój B) miłego wypoczynku :)

 

Dokładnie tam. Od czterech lat tu przyjeżdżam i niezmiennie podoba mi się. Pozdrawiam wszystkich nad polskim morzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez! pisalem juz pozdrowienia dla Ciebie, nawet foto wstawialem ;)

Aj bo ja czasem jestem tak rozgarnięty, że nie zajarzyłem :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Piaskosa z Okopowej. Fajnie chodzi na tym wydechu.

Edytowane przez taxus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach posuchy pozdrawiam niebieska Imprezę EPxxxxx o "malinowych" felgach i w takim kolorze świnkach która przeburczała główną ulicą Karwii przed godz. 20. Generalnie od paru dni kręcę się w rejonie wybrzeża, wczoraj m.im. Trójmiasto, i widziałem słownie dwa Subaru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach posuchy pozdrawiam niebieska Imprezę EPxxxxx o "malinowych" felgach i w takim kolorze świnkach która przeburczała główną ulicą Karwii przed godz. 20. Generalnie od paru dni kręcę się w rejonie wybrzeża, wczoraj m.im. Trójmiasto, i widziałem słownie dwa Subaru :/

 

To pewnie ta sama, którą kilka dni temu widziałem w Jastrzębiej Górze. Dzisiejsze pozdrowienia dla srebrnego Legacy kombi LU...., który ok. 19.30 wjechał do Ostrowa. Trzody na aucie nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...