Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Allin,

A ja Ciebie pozdrawiam, bo chyba za Toba jechalem 2,5 godziny temu po Batorego w strone Boboli i swiatel z Rakowiecka?

Pozdrawiam z raczej obciachowego, niebieskiego bloba bez tablicy z przodu.

PS. Jaki masz wydech? Ladnie gada i bardzo skutecznie uniemozliwia rozmowe przez telefon w aucie jadacym za.

Edytowane przez GM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj (lub przedwczoraj) widziałem ładnego dziadka, na ul. Kaliskiego, prowadzonego przez dziewczynę na numerach WPN (dziadek na numerach, a nie dziewczyna).

Klubowiczka?

Edytowane przez qbutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla bordowego Forka (z trzodą na klapie) widzianego dziś ok 15.25 przy wjeździe na Siekierki od strony Mokotowa (pojechałeś w Czerniakowską)

W imieniu małżonki odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbutek Dalibóg Ty żyjesz

Wróciłem z wycieczki zwanej dyplomowaniem się.

 

Dziś nawet myślałem o pojawieniu się w NMnP, ale nie wyszło.

Zaraz sobie poczytam forum i porobię zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allin,

A ja Ciebie pozdrawiam, bo chyba za Toba jechalem 2,5 godziny temu po Batorego w strone Boboli i swiatel z Rakowiecka?

Pozdrawiam z raczej obciachowego, niebieskiego bloba bez tablicy z przodu.

PS. Jaki masz wydech? Ladnie gada i bardzo skutecznie uniemozliwia rozmowe przez telefon w aucie jadacym za.

 

 

Potwierdzam że to byłem Ja :D wybacz ale nie widziałem Cie, byłem zajęty przeżywaniem bitwy paintball'owej :P

Wydech 2,5" od turbo El-Tec + Puszka 4,5" H&S, jest dość głośno :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gorące pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego forka spotkanego dziś na trasie Olsztyn-Szczytno około 14 na przejeździe kolejowym w Klewkach, oraz dla kierownika zielonego outbacka spotkanego (widzianego już kilka razy na mieście, zdaje się sympatyczny jegomość) około 14.30 na ul.Nowo Tuwima. Były uprzejmości w obu przypadkach :thumbup: .

Sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allin,

A ja Ciebie pozdrawiam, bo chyba za Toba jechalem 2,5 godziny temu po Batorego w strone Boboli i swiatel z Rakowiecka?

Pozdrawiam z raczej obciachowego, niebieskiego bloba bez tablicy z przodu.

PS. Jaki masz wydech? Ladnie gada i bardzo skutecznie uniemozliwia rozmowe przez telefon w aucie jadacym za.

 

 

Potwierdzam że to byłem Ja :D wybacz ale nie widziałem Cie, byłem zajęty przeżywaniem bitwy paintball'owej :P

Wydech 2,5" od turbo El-Tec + Puszka 4,5" H&S, jest dość głośno :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

 

Wydech konkret, teraz rozumiem. Wiedz o tym, ze w samochodach za Toba zamieraja rozmowy gdy ruszasz. W autach z DPF zapala sie jeszcze prawdopodobnie check engine.

 

Gdzie jezdzisz na paintball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jezeli ktoś z was natknie sie na 5 szalonych dziewczyn w Lublinie smigajacych srebrną klasyczna wanna :-) musiałem swojej lepszej połowie oddac samochód na weekend :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla siwego Renaulta Clio tablica ERW.... z świniakiem na klapie :)

 

Odpozdrawiam. ;)

 

Gdzie mnie spotkałeś? Ja Cię nie widziałem? :rolleyes:

 

W Legionowie :-) bylem w MOKu na ul. Norwida :-) na chwile wyszedlem i jechales ;-)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla siwego Renaulta Clio tablica ERW.... z świniakiem na klapie :)

 

Odpozdrawiam. ;)

 

Gdzie mnie spotkałeś? Ja Cię nie widziałem? :rolleyes:

 

W Legionowie :-) bylem w MOKu na ul. Norwida :-) na chwile wyszedlem i jechales ;-)

 

Dokładnie. Na myjnie jechałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech konkret, teraz rozumiem. Wiedz o tym, ze w samochodach za Toba zamieraja rozmowy gdy ruszasz. W autach z DPF zapala sie jeszcze prawdopodobnie check engine

 

:rolleyes: tak miało być.. :twisted:

 

Gdzie jezdzisz na paintball?

 

Wczoraj byliśmy w Otwocku w opuszczonym Psychiatryku - mega miejsce i strzelanka :D

 

z tej okazji pozdrawiam ekipe z czerwonej Turbo Wanny ze świniakami, która na moją kiwke zrobiła takie oczy :huh:

ostatnie rondo przed Wałem Miedzyszyńskim.

Edytowane przez allin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota ok 15-16 pozdrawiam srebrengo lesnika WH .... na a2/s8 tuz za powazkami w strone poznania migalem awaryjnymi i z racji pospiechu pojechalem dalej, a nastepnie wyjazd z A2s8 na lazurowa bialy lesnik ES.... migane i odmrugane. pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego forka spotkanego dziś na trasie Olsztyn-Szczytno około 14 na przejeździe kolejowym w Klewkach
Odpozdrawiam :) W Olsztynie nie spotkałem ani jednego oklejonego subaru, a tylko wyjechałem za i taka miła niespodzianka :) Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienie dla kierowcy pięknego niebieskiego GT-ka rej. NPI widzianego ok. 9.00 na Jegiellońskiej na wysokości FSO

 

odpozdrawiam :)

 

Jak również pozdrawiam koleżankę w niebieskim GT-tku z czarnymi okrągłymi światłami z tyłu obmachaną wczoraj na Niepodleglości/Jana Pawła.

Edytowane przez Virus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...