Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiej wanny, spotkanej dzisiaj w Wałbrzychu. Czekałem na kolegę który na światłach został, grzecznie na awaryjnych stoję i podjeżdża niebieskie piękności i pyta czy coś się stało. Takie rzeczy to tylko Subaru :D Wymieniliśmy kilka słów, akurat świeżo po zakupie wolnossaka byłem/jestem 8)

 

Pozdrawiam

 

Oooo jaki przyjemny akcent :-)

 

A ja pozdrawiam:

 

Wiśniowego Outbacka mijanego w Gorzowie Wlkp. i czarną Imprezę blob w sedanie, mijała mnie jak czekałem na pasie do zajazdu na Orlen niedaleko Szczecina.

 

Kierownik Outbacka kiwnął a Imprezy nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla załogi bordowego Forka widzianego dziś na Popularnej około 14 i kierownika granatowej Imprezy(chyba N/A :roll: ) widzianej na koszykowej w piątek około 10 :D

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea:

 

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika czarnego bloba STI, z którym to jakieś pół godziny temu narobiliśmy hałasu na Modlińskiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi dzieki za pozdrowienia z GalMoku. Odpozdrawiam! :D

 

 

zaparkowałem obok. Koło Ciebie jeszcze Kali stał. 8)

 

Ochrona się dziwnie patrzyła jak podpisaną wizytówkę wciskałem. :mrgreen:

 

Pozdrawiam jeszcze raz. :mrgreen:

 

-- 1 lip 2012, o 00:13 --

 

Hogi, Agaho - pozdrawiam z gal moku :mrgreen:

 

[ http://images42.fotosik.pl/471/4147a872a84428d2gen.jpg ]

 

No właśnie, pozdrawiam również. twoje niebieskie widać a moje czerwone??? :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, mijalismy się dzisiaj na Kościuszkowcow?? :)

Jeśli tak, to pozdro, fajna fura. Jeśli nie, to tez pozdro, a fura na pewno fajna :D

Tak jest! Jechałem na wesele w białej koszuli, pasach szelkowych i rękawiczkach :-)

Nareszcie się zobaczyliśmy :-)

Dziękuję i odpozdrawiam serdecznie!

Twojej też nic nie brakuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elmo odpozdrawiam :-)

 

Pozdrawiam też dwóch kierowników w srebrnych imprezach spotykanych dalej w drodze do GalMoku, pierwszy na krzyżówce Sobieskiego/Wilanowska/Rzeczpospolitej, a drugi przy wyjeździe z parkingu GalMoku. Dwie kiwki zaliczone :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowionka z wczoraj dla srebrnego oświniaczonego Forestera II gen. po lifcie stojącego pod OBI w Radomiu przed 13tą oraz następnie obmiganego ( wymiana pozdrowień jak najbardziej ) przed zjazdem do Jedlni. Miło wreszcie swojską trzodę w lusterku zobaczyć.

ps. całkiem fajnie wygląda na wolnym ssaku to orurowanie z przodu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro i dzięki za wspólną jazdę nad morze dla Mforbiego

Odpozdrawiam i również dzięki :)

 

Z zazdrością patrzyłem w lusterko wsteczne kiedy "doskakiwałeś" do mnie co jakiś czas po wyprzedzaniach albo innych "opóźnieniach".

Widać że jest dynamika w tym samochodzie ...

Mój znacznie słabiej, ale daje radę jak się go "połechce" nogą po pedale gazu :)

 

W pewnej chwili musiałem zjechać na stację (natura przebrzydła wzywała), a miałem zamiar dalej w takim fajnym tandemie pojechać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...