Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Forka bordowego obustronnie pomachanego w okolicach Zegrza dziś :D

Ps:Mieliście wszyscy w korku chyba dmuchanie ? :mrgreen:

 

Odpozdrawiamy całą ekipą :) Obyło się bez dmuchania, zaczeli puszczać bo autobus był za nami :D

 

Solidny koreczek się już utworzył w Waszą stronę przez to,ale w sumie dobrze,że sprawdzają :D

 

Pewnie że dobrze. My co prawda po weselichu wracaliśmy, ale ja sobie dmuchnąłem przed jazdą i z wynikiem 0.0 mogłem spokojnie prowadzić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy, ok.15.30.

Pozdrowienia dla kierownika czerwonej Imprezy ze świnką na lusterku parkującego przy Filaretów. Przejechałem ci przed maską bordowym Sejem i zaskoczony tym rzadkim dla Imprez kolorem za późno zajarzyłem. :|

(W zasadzie to pierwsza unaoczniona przeze mnie czerwona Impreza)

I tak byś był zdziwiony machaniem z Seja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam granatowego GT'ka który leciał z Poleczki w Pileckiego. Umilil mi podróż na rowerze ;)

 

może żona Twoim jechała? :mrgreen:

 

 

Mój stoi w FourTurbo do końca tygodnia

 

Pozdrawiam granatowego GT w kombi, w którym to 2 panów oszczędzało paliwo na Hynka w stronę Żwirki i Wigury :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy z tym pozdrawianiem :evil:

przez cały weekend pozdrowiłem kilkadziesiąt subaryn różnej maści na trasie z wrocławia przez katowice i kraków do tarnowa, w samym tarnowie i z powrotem. myślicie, że choć jeden odmachał? patrzyli jak na debila...

 

Dlatego ja macham tylko do oświniaczonych Subaryn, no chyba, że kierownik nieoświniaczony wygląda na kumającego :twisted:

ale to rzadkość :idea:

 

 

prawda, trzeba wyczuć kierowcę, zbyt eleganto w obk czy forkach rzadziej machną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam bakupno :idea:

Co prawda nie spotkałem ostatnio Ciebie, ani Twojego auta, ale dziś się dowiedziałem, że mamy wspólnych znajomych :mrgreen:

:?: :?: :?:

 

bacupno :arrow: PW 8) :mrgreen:

 

 

pozdrawiam oświaniaczone srebrne Megane kombi wdziane wczoraj na Prymasa 1000lecia, ok 12.30.

pozdrawiam oświaniaczone srebrne Megane kombi wdziane wczoraj na Prymasa 1000lecia, ok 12.30.

 

 

Odpozdrawiam w imieniu mojego szwagra (najprawdopodobniej) 8)

To moja była Meganka, a że świnia się ładnie prezentuje na klapie to szwagier zostawił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GuźcoTribeci ze świniakiem na tyle i blachach SBI, w okolicy której jechałem od Janek do Warszawy.

podejrzewam że znam człowieka i samochód - kierownik jeszcze nie forumowy - samochód kupiony w ub. piątek od forumowicza z Bielska. Chłopak mieszka w okolicy Janek :) Przekażę mu że jeszcze na Forum się nie pojawił a już pozdrowienia dostał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...