Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

... a nowych Legacy to już zupełnie nigdy.

 

No-ja-Cię-przepraszam, a ile to razy z siebie robię idiotę i macham :evil: (jeżeli w zakręt się nie wpasowuje). Poza tym ostatnio udoło mi się wymusić kiwke od forestera (mamuśka) i legaca (starszy jegomość), których pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemeq spotkanie na stacji Statoil przy Jana Pawla bylo niespodziewane i pozdrowienia dla kolejnego STI MY06 na rejestracji TK (chyba Żelazna). Jednego dnia 2 x STI MY06 niebieskie.... Świat sie zmienia na lepsze :)

Pozdrowienia dla forumowiczow:)

Radeck

 

A też pozdrawiam i to serdecznie 8).

 

Zrobiłem mały trick, bo widząc to '06 na stacji, bez kierowcy w środku, ustawiłem się za nim i czekałem na reakcję kierowcy na widok tego niespodziewanego podwojenia :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały trick, bo widząc to '06 na stacji, bez kierowcy w środku, ustawiłem się za nim i czekałem na reakcję kierowcy na widok tego niespodziewanego podwojenia .

 

I jaka byla reakcja kierowcy jak zobaczyl swoje auto x2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kanapa4 którego to WRX widziałem na warsztacie w KSJ (coś się stało?) :evil:

 

Moj brat odstawial dzisiaj autko.Nic raczej sie nie stalo, trzeba bylo zrobic przeglad i powymieniac oleje.Przy okazji wymieniono z tylu laczniki stabilizatorow.W kazdym razie rowniez pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale niech się zrobii troche cieplej, można by też to "Do Syta" przy okazji skoczyć.

 

A i pozdrawiam kierownika czerwonego GT, z naklejką extreme channel na tylnej klapie, zaparkowanego w alejach Niepoległości dziś ok. 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale niech się zrobii troche cieplej, można by też to "Do Syta" przy okazji skoczyć.

 

A i pozdrawiam kierownika czerwonego GT, z naklejką extreme channel na tylnej klapie, zaparkowanego w alejach Niepoległości dziś ok. 11.

 

 

hehe do syta powiadasz obecnie od 2 tyg jadam tam obiady wiec nie widze problemu :).. tylko zeby bylo cieplej i jedziemy z planem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/me lubi polskie żarcie :-)

 

nom w sumie good pomysl na spota pozatym naprawde nie drogo jest... knajpka juz od xxx czasu jest i ma swoje jakies tam tradycje..tylko lipa ze do 21 ona jest ;/;/ ale pelny obiad to za 25 a 30zł zjadasz i to naprawde dobry..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

1. Kierownika forestera przemieszczającego się dzisiaj wraz ze mną Aleją Solidarności około 08:40,

2. Kierownika bądź Kierowniczkę niebieskiego WRX parkującego około 10:00 na Placu Konstytucji,

3. Kierownika srebrnego Legacy 2.0 GL WP.... parkującego w okolicach h11:00 przy ul. Dominikańskiej,

4. Kierowniczkę niebieskiego WRX pędzącą w okolicach godziny 11:30 ul. Goworka :arrow: Spacerowa

 

RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

1. Kierownika forestera przemieszczającego się dzisiaj wraz ze mną Aleją Solidarności około 08:40,

(...)

 

RS :)

 

No nareszcie ktoś, kogo spotkałem na drodze i pisującego na forum. :D Mrugnąłem awaryjnymi, bo zobaczyłem Ciebie dość późno i teraz równiez pozdrawiam. Jeszcze jedno - czy to nie Ciebie mijam często o poranku w okolicach tuneli na Dźwigowej? Takie samo Legacy i numery jakieś podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...