Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Następnie również w al. Jerozolimskich na wysokości Reduty i salonu Renault, kiedy poruszał się w stronę Pruszkowa.

 

Ja tam byłem około 15:00. O 11:0 nie :).

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego hawka, który wyrwał mnie swym bulgotem z biurowej zadumy przed chwilą pod Starym Browrem w Poznaniu. Skręcał w lewo za Starym Browarem w ulicę chyba Małomiejską, czy inną Półwiejską :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana Macieja Orłosia z TVP, który zagubił sie dziś

 

 

A niby taki dobrze poinformowany... :wink: :mrgreen:

 

Pozdro ode mnie i Harva dla piaskowej imprezy z rejestracja WU XXXXX stojacej sobie dzisiaj w galmoku w zimowym subaru corner :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Jeleniej nikt nie odpowiada na pozdrówki, strzelam focha i nie macham więcej :?

 

u mnie w Świdnicy też nikt nie odpowiada... w ogóle to nie wiem czy ktoś jeszcze ze Świdnicy jest na forum (da się to sprawdzić??)u mnie chociaż tyle że kierownicy Imprez odmachują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(da się to sprawdzić??)

 

Da :P

 

zarejestrowanych Forumowiczów, którzy wpisali Świdnicę jako miejsce "skąd" jest 13 :wink:

 

:arrow: http://www.forum.subaru.pl/memberlist.php?s ... tart=11070 :wink:

 

o widzisz :) tylko teraz jeszcze kwestia czy to o tą świdnicę chodziło :) ale wielkie dzięki za info

 

hmmm a dasz cynk jak ich znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, z którym wymieniliśmy życzenia noworoczne na parkingu przed Wola Plaza (d. PDT Wola). Na trasach, którymi się poruszam jakoś nie spotykam oświniaczonych Subaraków, a tu taka miła niespodzianka - zaparkował obok mnie niekwestionowany lider (ba, legenda) wątku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a dasz cynk jak ich znaleźć ?

 

Pojęcia nie mam... może spróbuj przez PW :mrgreen: :wink:

 

 

W liście użytkowników klikasz na to skąd są i później alfabetycznie wyszukujesz miejscowość... polskie znaki są na końcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, z którym wymieniliśmy życzenia noworoczne na parkingu przed Wola Plaza (d. PDT Wola). Na trasach, którymi się poruszam jakoś nie spotykam oświniaczonych Subaraków, a tu taka miła niespodzianka - zaparkował obok mnie niekwestionowany lider (ba, legenda) wątku :D

Ty to masz farta. Ledwie Świeżynka i już taki zaszczyt. Innych latami nic takiego nie spotka. :evil::mrgreen:

 

Pozdrowienia dla ciemnego OBK (?) SB..... mknącego 86 i mijanego na wlocie do Katowic ok. 15.15. Świniak mi mignął na lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Hogiego, ktorego wampira minutę temu widzialem pod realem. Nawet nie jest tak zle w realu jak myslalem - tlumow nie ma.

 

 

Odpozdrawiam, po fajerwerki przyjechałem. W LeClercu najfajniejsze wykupili (najdroższe :wink: ).

 

A mówią, że kryzys, i że pieniędzy nie ma... ;-)

 

 

 

Pozdrowienia dla Hogiego, z którym wymieniliśmy życzenia noworoczne na parkingu przed Wola Plaza (d. PDT Wola). Na trasach, którymi się poruszam jakoś nie spotykam oświniaczonych Subaraków, a tu taka miła niespodzianka - zaparkował obok mnie niekwestionowany lider (ba, legenda) wątku :D

 

Z tą legendą to mnie zawstydziłeś. :oops:

 

Przepraszam, że tak rozmawialiśmy prawie z telefonem przy uchu, ale mimo luźnego ubioru w pracy byłem ;-) (non stop na słuchawce ). 8)

Jeszcze raz najlepszego. :mrgreen:

 

 

 

Ty to masz farta. Ledwie Świeżynka i już taki zaszczyt. Innych latami nic takiego nie spotka. :evil::mrgreen:

 

A byłem niedawno w Katowicach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki miły widok przy takiej brzydkiej pogodzie :D

 

Co tam burczy z tyłu ? Niezła średnica...

 

Jaki miły widok przy takiej brzydkiej pogodzie :D

 

Co tam burczy z tyłu ? Niezła średnica...

 

Ex Forek Mistrala to jest :wink:

 

Zgadza się, od tygodnia to Ex Forek Mistrala, a z tyłu SuperSprint :) i dzięki za pozdro Subary, miłe zaskoczenie po nudnych latach z Nissanem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...