Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale się ucieszyła jak zobaczyła Twojego OBK ze świnkami obok. Sprawdzała potem forum przez pół dnia czy będzie miała swoje pierwsze pozdrowienia. Powoli zaczyna łapać o co chodzi z tymi świnkami. :-)

 

Cała przyjemność po mojej stronie :) , my "New Age" musimy się trzymać razem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście sorki ;) Multikino na Ursynowie. Action sam sięznalazł i przyznał :) Ciekawe swoją drogką kto z forumowiczów też był gdzieś o tej samej porze srernym wolnossakiem w innym Multikinie ;)

ja mam srebrnego wolnegossaka i mieszkam koło multikina :roll:

(inna sprawa, że akurat wiedziałem, że nie do mnie, bo paskuda pod biurem stała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa napisał(a):

Pozdrowienia dla:

- srebrnego oświniaczonego wolnossaka srebrnego widzianego na parkingu koło multikina

 

Multikinów w kraju trochę jest...., czyli gdzie to konkretne?

 

A rzeczywiście sorki ;) Multikino na Ursynowie. Action sam sięznalazł i przyznał :) Ciekawe swoją drogką kto z forumowiczów też był gdzieś o tej samej porze srernym wolnossakiem w innym Multikinie ;)

 

to nie ja - ja stałem tam 3 godziny po Twoim poście :!: chyba, że Tobie w drugą stronę czas płynie to się wszystko zgadza :shock: :mrgreen:

 

 

...i z dzisiaj pozdrowienia dla dwóch niebieskich Blobów:

- pierwszy na Vogla 9.30 ze świniami.. waliłem długimi z przodu bez odzewu :twisted:

- drugi w Alei Krakowskiej w stronę centrum przy lotnisku mnie wyprzedził po 13 jakoś... waliłem długimi z tyłu bez odzewu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- srebrnego oświniaczonego wolnossaka srebrnego widzianego na parkingu koło multikina

Multikinów w kraju trochę jest...., czyli gdzie to konkretne?

 

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forka SB.... ze świniakami na lustrach i klapie skręcanego z Francuskiej na Warszawską w Katowicach dzisiaj o 13.28.

Stałem na światłach po twojej lewej srebrnym bratem.

 

Odpozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka:

 

- dla Plejadowego (V i VI) Forestera 2.0 N/A, spotkanego w Krakowie ok 8:15 koło PLIVY na Mogilskiej przed Rondem Mogilskim. Pozdrawiałem awaryjnymi, ale kolega chyba jakiś niewyspany był... :roll: :wink: :mrgreen:

 

oraz

 

- dla czarnego Lanosa WRXa z białą świnią na klapie, z którym wymieniłem uprzejmości 5 min później na Alejach Powstania Warszawskiego w kierunku Ronda Grzegórzeckiego. Oczywiście, z wzajemnością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę czarnej imprezki (chyba wrx) wyjeżdzającej w zeszłym tygodniu wieczorem z podziemnego parkingu pod Ilmetem; ja wtedy wykręcałem akurat na wyjeździe trochę takim nie subarowym samochodem :)

 

imprezka oczywiście ze świniaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, Odpozdrawiam :mrgreen: , w którym miejscu stoisz, bo jakoś nie zauważyłem :oops:
:-)

Musiałbyś wejść pod szlaban za kształtnym tyłeczkiem Twojego kombi :twisted: i w głębi, po prawej.

Alternatywnie musiałbyś pójść kawałek do przodu i przed szlabanem skręcić w prawo, w stronę Wiśniowej, koło granatowego niskiego ogrodzenia.

Tam jest parking pod dachem między tymi dwoma wysokimi budynkami.

Zobaczyłbyś Buga w głębi parkingu, pod białym ogrodzeniem, na terenie odkrytym. W sąsiedztwie czasem parkuje nowy czarny Forek :-)

Ja siedzę w tym biurze oklejonym kolorowo w drugim budynku - Nature's Sunshine.

Szkoła na rogu czy praca w okolicy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...