Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kolegi z niebieskiego kombi przy rondzie żaba :D
Pomyślałem - wrócę do domu i biegusiem do wątku "Pozdrawiamy się" :-D

Odpozdrawiam bardzo serdecznie :-) Baaardzo zacna Turbowanna :-) Z daleka na Żabie zobaczyłem - pomyślałem: podgonie tym prawym pasem, może na światłach do Ciebie dojadę :-)

Nie mogłem niestety pogonić w duecie w tempie Subarowo-słusznym, bo 21 pkt. na koncie usunęło mi ołów z prawego buta :evil: Czasowo!!!

Właśnie wracałem z Odlewniczej - z WORDu, po odbyciu kursu usuwająceego 6 pkt. Yeah! Już tylko 15... :x

Jeszcze raz kurs w końcu lipca i będzie mozna nieco odetchnąć turbinką...

Trochę Ci wyjechał ten gość z Namysłowskiej, nie?

A żeś się ucieszył jakbyś wygrał w totka na widok Imprezy :D hehe

Ja pogoniłem bo trochę mnie czas gonił (a punktów cały 1:D).

Typek który mi wyjechał, nawet w lewo nie spojrzał - prawdę mówiąc spodziewałem się, że to zrobi dlatego mam jeszcze cały przód (nie pierwszy nie ostatni świr).

Chyba będę musiał dopisać do Subaru Tak Ma punkt o złej ocenie odległości u innych użytkowników dróg, nie doceniają jak szybko jesteśmy wstanie pojawić się przy nich i wyjeżdżają pod koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci wyjechał ten gość z Namysłowskiej, nie?
A żeś się ucieszył jakbyś wygrał w totka na widok Imprezy :D hehe
No ba! Zobaczyć po sąsiedzku Turbowannę!? Pewnie, że się ucieszyłem :-)

Zresztą parę dni nie jeździłem ze względu na punkty (takie psychiczne samobiczowanie - spadł śnieg, a ja autobusem), więc jak wczoraj wyjechałem i zobaczyłem zacnego Subaraka, to banan :lol:

Ja pogoniłem bo trochę mnie czas gonił (a punktów cały 1:D).
Eeee... "pogoniłem..." Jak dla mnie normalnie pojechałeś :twisted:
Typek który mi wyjechał, nawet w lewo nie spojrzał - prawdę mówiąc spodziewałem się, że to zrobi dlatego mam jeszcze cały przód (nie pierwszy nie ostatni świr).

Chyba będę musiał dopisać do Subaru Tak Ma punkt o złej ocenie odległości u innych użytkowników dróg, nie doceniają jak szybko jesteśmy wstanie pojawić się przy nich i wyjeżdżają pod koła.

Słuszna koncepcja :-)

 

-- 28 sty 2011, o 08:49 --

 

Pozdrowienia dla czarnego Hawka N/A sedan, który mnie obtrąbił i obmachał na Siekierkach dziś rano w okolicy kościoła :-)

Znacznie, znacznie przyjemniejszy początek dnia, niż taka np. wiśniowa Vestra, co też potrafi machać... Lizakiem... ;-)

No i pozdrówki dla kierownika niebieskiej nówki sedana STI, który wjeżdżał dziś z Płowieckiej wiaduktem na Siekiery :-) Nie zdażyłem obmachać. Przy STI to się może zdarzyć - za krótki kontakt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego BUG'a WRX/STi z prosiakiem na lewym, toczącego się w kierunki krakowskich Alei na wysokości hotelu Cracovia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika bordowego Forka II , stojącego ok. 12.30 na parkingu w CH Janki. Świnki były na lusterku i tylnej klapie, tak jak przepisy nakazują ;) Bardzo chciałem zostawić pozdrowienia za wycieraczką ale nie miałem przy sobie nawet najmniejszego kawałku papieru, o czymkolwiek do pisania nie wspominając. Wobec tego pozdrawiam publicznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam obtrąbionego ze srebnej L-ki niebieskiego STI Bloba święcącego tak, że.... :roll: w Zielonce przy myjni o 09.38 dzisiaj. Piękny... Myśleć nie mogę o nim. Kursantki komentarza nie zamieszę ;) Swinie były przód + tył :)))

Oraz pozdrowienia dla czarnego Seata ze świnią na Odlewniczej koło 11.30 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzyna, a koleżanka się chyba nie witała :P

Z tego co mi wiadomo to kobiety na tym forum witają się w Estetach :mrgreen:

 

pojęcia nie mam co to znaczy... :?:

 

na domiar złego właśnie sobie uświadomiłam, że ja nigdy nie jechałam żadnym subaru... nawet jako pasażer... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na domiar złego właśnie sobie uświadomiłam, że ja nigdy nie jechałam żadnym subaru... nawet jako pasażer... :oops:

 

to podaj jeszcze nr telefonu - chłopakom będzie łatwiej - jak się postarają to przez najbliższy miesiąc możesz mieć z głowy dojazdy do pracy :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...