Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiamy z czarnego WRXa

:mrgreen: czarne STi ze świnką kierownik do nas machał w sobote w godzinach popołudniowych (nie pamietam nazwy ulicy, ale tak jak sie z wisłostrady zjeżdża za taka mini stacją benzynową w kierunku arkadii i dworca gdańskiego)

:mrgreen: i chwilę poźniej po wyjechaniu na Wisłostradę, kierownika czarnego WRX/STi ? również ze świnką, chyba odmachał na moje pozdrowienie. :P

 

 

i z dziś z pieszych przechadzek

:mrgreen: dla kierownika czarnego Lanosa STi na Prostej (bez świnki)

:mrgreen: dla niebieskiego STi na Świetokrzyskiej z mega wydechem (chyba bez świnki)

 

:mrgreen:i spersonalizowane dla Hogiego na Marszałkowskiej (ok 9.30 może poźniej) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera i Pauliny spotkanych w Media Markcie :)

Odpozdrawiam :) Prezent się udał ? :P

 

-- 24 sty 2011, o 18:58 --

 

Pozdrowienia dla Harvestra, którego STI już 3 dzień (i noc :P ) koczuje na Pobrzańskiej. Harv nie bądź samolubem, pokaż jej zdjęcie :mrgreen:

Już Ci kiedyś pisałem, kto tam mieszka :P To był proces naukowy :P

BTW, ładnie burczysz na całe osiedle centralnie w środku nocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam :) Prezent się udał ? :P

 

a nawet się udał :wink:

ciotka szczęśliwa, wszyscy się popili, jak to na wsi w urodziny...

tylko ja o suchym pysku, bo ktoś musiał przetransportować wesołą, zawodzącą kurpiowskie przyśpiewki rodzicielkę do domu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci kiedyś pisałem, kto tam mieszka

Pewnie skłamałeś :P

To był proces naukowy

Teraz to tak sie nazywa :mrgreen:

BTW, ładnie burczysz na całe osiedle centralnie w środku nocy

Ja cichutki jestem, to zapewne niezidentyfikowany kolega z buga w gwiazdki kołysanki przygrywa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie było czasem takie brzydkie umorusane czarne kombi??

 

nie sedan, i chyba 2004. Ale Twojego już chyba kiedyś widziałem, chyba masz ładnie gadający wydech?

 

No to faktycznie nie byłem ja, zmyliło mnie bo kręciłem się w tamtej okolicy wczoraj. Wydech niestety seryjny,

nawet nie słychać że to boxer :oops: Może chociaż na sesame street się spotkamy :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cichutki jestem, to zapewne niezidentyfikowany kolega z buga w gwiazdki kołysanki przygrywa :P

Rzeczywiście zapomniałem o nim :P BTW Jeszcze czasem nowego zielonego forka ze świnką na klapie tam widuje... ktoś zidentyfikowany ?

 

-- 24 sty 2011, o 22:15 --

 

a nawet się udał :wink:

ciotka szczęśliwa, wszyscy się popili, jak to na wsi w urodziny...

tylko ja o suchym pysku, bo ktoś musiał przetransportować wesołą, zawodzącą kurpiowskie przyśpiewki rodzicielkę do domu... :roll:

Trzeba było ją taxówką odesłać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla dzielnie trzymającej się mojego ogona Skody Oktawii (4x4?) – spotkanej we wtorek późnym wieczorem na końcówce trasy do Ełku, która pomrugała do mnie awaryjnymi kiedy udawałem się na przymusową sikpauzę w polu. Za taką postawę SIP powinno rozdawać Skodnikom kupony na Subaru ;). Dodam, że na Warmii i Mazurach panują rewelacyjne warunki do jazdy Subaru, ale że tych tutaj jak na lekarstwo, to powinienen chyba udać się do konfesjonału… skopałem wszystkich, tylko ta Skoda nadążała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...