Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla załogi Wolski/Wolski jadącej Rajd Karkonoski oświniaczonym Maluchem z nr 119...oświniaczonego malucha widziałem tylko u Szakala...ale widać mało widziałem ;) fotka jakaś wpadnie za chwil kilka

 

 

IMG_5941.jpg

 

przyznać się szybciutko, kto to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiania dla czarnego STI z różową świnią na lusterku, mijanego na nowym odcinku Al.Wilanoowskiej.

Oraz dla kierowniczki srebrnego Forestera widzianego w na trasie piaseczno konstancin-elektrownia, ale Pani chyba nie zauważyła zajęta paleniem fajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie picia którego ganiałam w środku nocy po medicoverze o kulach i powypadkowo.Ale jak usłyszałam subaraka i zobaczyłam świnkę nastąpiła szybka regeneracja. :mrgreen::mrgreen:

 

Generalnie to byłem w szoku :shock: bo nigdy nie widziałem kogoś kto tak szybko przebiera.... kulami :D:lol: . Pozdrowienia dla ciebie i (chyba zdziwionej) mamy :wink:

 

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego forestera turboburbo że swinka na ktorego wlasnie patrze w jankach, oraz. Wrxa niebieskiego z czerwonymi chlapaczami i nalesnikiem widzianego pod ikea. Oraz pania.w czarnym sti z nalesnikiem przy cmentarzu powazkowskim z franco feruzzi na drzwiach. Hmmm co jeszcze? Aaa niebieska gt kombi że swinia, piciu to nie ty again? Znowu niedaleko medicoveru tym razem na bitwy warszawskiej. A i jeszcze czrne sti na blachach cb parking czerwony arkadia. Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z Tatr dla wszystkich widzianych Subaraków, a w szczególności dla:

* niebieskiego Legacy z rejestracją LU... , parkującego pod hotelem Sichlański Dworek (którego, nawiasem mówiąc, nie polecam) - nie udało się spotkać i pogadać;

* pana w kakaowej Tribece, który przyglądał nam się uważnie w Zakopanem;

* ciemnej Imprezy wieczorową porą z rejestracją EL(?), okiwanej z odpowiedzią;

* srebrnej Imprezy z rejestracją TOMEK;

* czarnego (?) Subaru Baja, który przez jakiś czas jechał za nami w kierunku Poronina i nawet nie pomrugał.

 

A także dla widzianego wczoraj przed Rzeszowem i okiwanego czarnego Forestera III z kratką (dziękuję za odpowiedź!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...