Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy Subaru już nigdy nie zrobi ładnego auta? Najpierw lanos, następnie Forester który wygląda jak Rav4, a teraz Legacy, który zresztą przypomina Avensisa. [...]

 

Przecież Toyota ma chyba jakieś udziały w Subaru?

Inna sprawa, że w obecnym Legacy np przycisk sterowania lusterkami, ale to pikuś.

Przecież jakiś czas temu ktoś pisał o tym, że przepływomierz jest taki sam jak w Toyocie.

Może to kwestia redukcji kosztów przy projektowaniu a może i wynik współpracy?

Tak czy inaczej-nowe wnętrze jest zupełnie inne niż obecne, ale może okaże się, że na żywo będzie się lepiej prezentować niż na zdjęciach?

A odnośnie wyglądu zewnętrznego... jakiś czas temu czytałem coś w stylu "Hyundai robi coraz ładniejsze samochody", ale czy aż tak ładne, aby miały zastąpić obecne Legacy/Outback?

Tu nie byłbym aż takim optymistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Miłość jest ślepa - bezkrytyczna, jak się kocha to takim jaki jest .../quote]

 

Bo miłość to uczucie głupie

Zaczyna się na ustach a kończy na ...

 

 

 

nieważne :wink:

 

A tutaj mamy do czynienia z tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Miłość jest ślepa - bezkrytyczna, jak się kocha to takim jaki jest :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

 

Pozwolisz że rozwinę Twoją myśl bo się powstrzymać nie mogę a słowa te jako żywo do sytuacji pasują:

" Miłość cierpliwa jest,

łaskawa jest.

Miłość nie zazdrości,

nie szuka poklasku,

nie unosi się pychą;

nie dopuszcza się bezwstydu,

nie szuka swego,

nie unosi się gniewem,

nie pamięta złego;

nie cieszy się z niesprawiedliwości,

lecz współweseli się z prawdą.

Wszystko znosi,

wszystkiemu wierzy,

we wszystkim pokłada nadzieję,

wszystko przetrzyma."

 

Szczególnie ostatni wers radzę wziąć do serca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amerykanskie Modele maja drewno w europie nie bedzie. Konsola rzeczywiscie troche plastikowa ale poczekam i powiem jak dotkne. Sylwetka mi sie podoba i widac kontynuacje Marki i podobienstwo do starego modelu. W oBK wreszcie rowery na stojaco zamontowac mozna a nie wozic na dachu i wyglada ze ma mniejsze zwisy i wieksze mozliwosci terenowe.

Wogole to uwazam ze co niektorzy co tu sie wypowiadaja do wyroczniami disajnowskimi to nie sa popatrzac czym sami jezdza :twisted::twisted::twisted:

Mnie sie podoba i w USA bedzie sie sprzedawal jak cieple buleczki, moge sie zalozyc. Subaru wogole coraz lepiej sie sprzedaje w marcu :

austria + 35%

Wlochy +125%

Niemcy + 35% :shock: :shock: :shock:

Nowe modele sie sprzedaja i po to sa produkowane samochody jakby ktos zapomnial :razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale dla mnie nowy OBK kopie dupy :mrgreen: :!: Jest wypasiony ... ciekawe jaki będzie prześwit, mogliby dodać z 15 mm jeszcze do 200, które jest teraz. Szkoda tylko, że nadkola są wygięte z blachy - przy ewentualnej przecierce będzie lipa ... teraz można plastik ściągnąć i kupić nowy ... albo naprawić (na szczęście ja nie miałem takiej konieczności jak dotąd), ale ponoć to nie podwyższony legaś tylko OBK :twisted:

 

EDIT: wyczytałem w fachowej prasie na wp.pl ma być 22 cm ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem jeszcze takie hmm... okropności:

- jakieś bezsensowne podświetlane na niebiesko mgiełki na zegarach -> poco ?? żeby rozpraszać ??

- udziwnione progi z wgłębieniami, wyglądają koszmarnie

- to samo pod przednim zderzakiem po co to jest ??

- kupa świecidełek i plastików w rożnych kolorach i chromków, to było fajne w subaru, ze nie świeciło kupa bezsensownego dziadostwa, które nie ma żadnej funkcji i je tylko wozi ze sobą

 

Wg mnie auto straciło swój styl, wygląda koszmarnie. Dawniej jeżeli subaru nawet nie zachwycało linia to piękno było ukryte w prostocie formy, w jej podporządkowaniu funkcji. A tu...

 

Subaru kompletnie zrujnowało swoje linie modelowe... chyba najlepiej wypada teraz impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wybaczcie Panowie za takie słowa na tym, że zacnym forum ale subaru chyba straciło porządnego projektanta, który odszedł tuż przed zaprojektowaniem nowej Imprezy, jeszcze tylko Justy mu się udało, choć może to jedyny udany samochód tego pana od nowej Imprezy. Nowy trend Subaru przypomina mi wymieszane puzle, które zgubiły swoje opakowanie i trafiły do jednego worka z puzlami przedstawiającymi coś innego. I tak jesli choci o nowego Outbacka to tylne lampy tak jakby podobne do nowego Avensisa, przednie lampy to ta brzydka Corsa, a konsola środkowa to zmieniona przez nawigację konsola Forda Fiesty najnowszej generacji.Dodatkowo wszystko podjeżdża stylem amerykańskich suvów w pomiejszeniu i w przeciwienstwie do nich jest jakieś nijakie. Tamte są chociaż groźne swą wielkościa. A po cóż te ramki w dzrzwiach, przez tyle lat niebyły potrzebne a teraz nagle im się przypomniało. Pamiętam jak jako dzieciak poznawałem dopiero markę subaru i jakie było moje zdziwnie i zachwycenie, zgy zobaczyłem że nawet w lekkiej terenówce o kształcie lodówki mogą być dzrzwi bez ramek niczym w niskim, sportowym coupe. Był to dla mnie wizerunek marki. Wizerunek, który jakoś zanika, gubi się, i szkoda że marka idzie w kierunku Golfa a nie ciągnie odmiennego stylu za który chyba wszyscy kochamy Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesbboy, Obawiam się, że takie są prawa rynku. Prosta sprawa: kto jest największym producentem samochodów na świecie? Toyota, która jest praktycznie Japońskim Volkswagenem.

Trudno się dziwić Subaru, że też chce zarabiać. W końcu firma jest po to, żeby przynosiła dochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toyota jest dla mnie wcieleniem brzydoty i zyje mitem wczesniejszej niezawodnosci. To juz VW jest ladniejszy. Badzmy szczerzy nowy OBK moze sie niepodobac ale do syang-song albo innych wynalazkaw to podobny nie jest. Subaru do tej pory bylo (oprocz STI) troche "staromodne" teraz sie to zmienia bo poprzdnia strategia doprowadzlaby firme do znikniecia z rynku. Ja z dwojga opcji wole ta dla mnie lepsza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...