Jump to content

toks

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Dobry

About toks

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  lubelskie
 • Auto
  ex Impreza RS 2.0, ex OBK 2.0D

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Malutkie" niedopatrzenie https://www.chip.pl/2018/09/cala-partia-subaru-ascent-zostanie-zniszczona-z-powodu-bledu-robotow/"
 2. Ogromna większość by Nikon 7100, gopro 4 sztuki
 3. Załoga 303 pozdrawia: http://fotografia.soldental.pl/2017/06/20/xiv-zlot-plejad-lomnica-2017/
 4. Z tego co udało mi się dowiedzieć w dwóch różnych salonach subaru w MY18 będą 3 wersje wyposażenia i w najwyższej ma mieć parapet. Dokładna specyfikacja na razie nie do ogarnięcia. We wrześniu pierwsze egzemplarze mają być w Polszy.
 5. Kto śmiał mnie wykasować z listy !!!!!???? Bo poskarżę się do Ojca Dyrektora!
 6. Ufffff.... Już się zaczynałem martwić Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Maciek 2. Andremil/Szwagier 3. radix99/Lucy 4. Adrian/Andrzej 5. marivip / Paula Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. ratinal/Kami/Misia/Tymek 3. Natalia/Golfstrom/Gosia 4. pumex1/świerszczu 5. Justi/przemekka/Natalia/Marcin (małe na błotniki - Justi/przemekka) Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1.Madziara/Ama 2.Jawert/Ewa 3.Buchu/Filip 4.Piotr/Hania/Alicja 5.Sambor/Beata 6. Bielej/Aś 7. martrix/shinkansen 8. Kambol / Ania 9. Ola / Przemek / Ignaś / Julek 10. jamesbondzio (naklejki : JAMES / PATI / OLA & MIŚ) 11. Jumpman / Maćko 12. Toks/Hani/Miły Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Rafaelo / Hokej / Irmina 2. Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. 2.
 7. I wszystko jasne. Plejady 2017 na pewno odbędą się w Warszawie. Każdy będzie miał blisko. ))))
 8. Z powodu "wyjątkowego" tempa tegorocznych Plejad mam tylko to jedno (z Arłamowa jest kilka z hotelowego parkingu). Samochód masz super.
 9. Więcej: http://fotografia.soldental.pl/2016/06/01/xiii-zlot-plejad-dzwirzyno-2016/
 10. Dzisiejszy przebieg 700 km, ale warto było. Śpimy tu. - Jutro jeszcze 300 i baza...
 11. I ja też już mam. A miały być w czwartek
 12. Też ze względu na jakość dróg najpoważniej myślałem o opcji 4, chociaż najdłuższa (920 km dla mnie - dalej się już nie da ), ale pozostałe opcje trudno sprawdzić przez google. Dzięki za pomoc. Planuję wyjechać w środę ok. 15.00 - dojazd w nocy i jeszcze trochę czwartku zostanie.
 13. Rok temu miałem na Plejady "2 kroki" (lubelskie) - w tym roku "koniec świata". Jak pisał Sztaudynger: "Żeby równowaga nie była zwichnięta - podnosząc suknię spuszczała oczęta" . Jako że północno-zachodnia Polska to dla mnie tereny drogowo nieznane, może ktoś z forumowiczów poradzi jaką trasę wybrać od węzła w Strykowie. Opcje mam 4. Nie zależy mi na trasie najkrótszej km ale na najmniej męczącej i znośnej czasowo. 1. A1-Grudziądz-Świecie-Człuchów 2. A1-Bydgoszcz-Wałcz-Czaplinek 3. A2-Poznań-Piła 4. A2-Poznań-Międzyrzecz-Szczecin
 14. LISTA NAKLEJKOWA Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Maciek/Aga 2. Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Bęben/Kasia 2. pumex1/świerszczu 3. Jac.ek/A.ga 4. Marcio / Marlencia / Misio Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki 1. dunlop/Ivona 2. Toks/Hani/Miły Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki 1. Jastazen / Paulo / Grażka 2.
×
×
 • Create New...