Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm, czy tylko mi to nowe Legacy z profilu przypomina nowego Avensisa?

 

nie tylko tobie; w dodatku przypomina mocno tego starego, obłego i napompowanego...

tendencja jest chyba jednoznaczna: forek w kierunku rav4, legac w avensisa... tylko impreza poszła w lanosa, bo nie było skąd czerpać natchnienia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba. Teraz pooglądałem te najnowsze zdjęcia i dalej twierdzę że zmiany subarek powinny być tylko kosmetyczne.Choć czasami auto na zdjęciu wygląda brzydko a w rzeczywistości jest cool! Czas też koryguje nasze zdanie i zmienia nasz gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ramki... do tego tylne drzwi z dzielona szyba. Faktycznie wygląda jak vectra, nie można rozpoznać na pierwszy rzut oka, ze to legacy a nawet subaru a do tej pory się dało !

Widać tez długa maskę, do tego wysoki przód, do tej pory tak nie było.

Środek...kwestia gustu ale mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac, ze jakby subaru robilo auta ktore sie wam podobaja to w przyszlym roku nie byloby tej marki.

Wyniki sprzedazy w 2008 w niemczech + 12%

Wlochy + 40 %

Mnie sie tam nowy legacy podoba :twisted: i taki ma wejsc do produkcji ale o gustach sie nie dyskutuje.

 

Detroit Auto Show: Legacy Concept Will Go Into Production This Summer

Executives from Subaru told Inside Line that the Subaru Legacy Concept that debuted today at the 2009 Detroit Auto Show will go into production later this year as the 2010 Subaru Legacy. They said to expect few changes from what we saw on the show stand. We'll try to dig up more details, but expect to see the next-generation Legacy in dealers by the fall. -- Ed Hellwig, Senior Editor, Inside Line

 

Quelle :Straightline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac, ze jakby subaru robilo auta ktore sie wam podobaja to w przyszlym roku nie byloby tej marki.

 

bo bysmy wszystko wykupili? :razz:

 

Wyniki sprzedazy w 2008 w niemczech + 12%

Wlochy + 40 %

 

wiesz, statystyka dobra, ale jak zawsze kłamie (zobacz jaka baza pod tym wzrostem się kryje - pewnie wzrost u takiego vw o 0.5% = naście / dziesiąt procent wzrostu FHI). teraz w kryzysie sie okaze, jak naprawde sobie poradzą - do tego akurat zmiany modelowe mogą pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale musicie przyznac, ze przynajmniej w przypadku Legacy kazdy model wyglada zupelnie inaczej :roll:

 

Legacy II, III i IV są bardzo podobne maja podobne rozwiązania stylistyczne, np. tylne drzwi bez dzielonej szyby, szybka tylna boczna za drzwiami, legacy II i IV maja podobna blende z tylu.

Do tego nie maja widocznego słupka środkowego a kombi nie maja widocznych słupków tylnych - szyba dookoła to jest b. charakterystyczne z kombi ma tak tylko legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzydactwo jakich mało ! Czyli tradycja podtrzymana :lol:

 

Wygląd jak by z Vectry Avenssis ktoś chciał na siłę zrobić....

 

Dobrze że to tylko koncept !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydactwo jakich mało ! Czyli tradycja podtrzymana :lol:

Wygląd jak by z Vectry Avenssis ktoś chciał na siłę zrobić....

Dobrze że to tylko koncept !

 

Nie mój drogi, oj nie - to raczej z avensisa (next generation :mrgreen: ) robią legacy, czyż nie jest prawdą, że jest to pierwszy wspólny projekt FHI i TMC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, ale on brzydki jest po prostu. Środek bardzo mi się podoba, zwłaszcza kierownica :mrgreen: w końcu nie wieje latami osiemdziesiątymi.

Nikt nie zwrócił uwagi, że wzrósł rozstaw osi do 2,75, czyli tyle ile ma tribeca (zbudowana na przedłużonej platformie legacy). Jestem ciekawy najbardziej jak będzie wyglądał nowy Outback - przy podniesieniu tego auta, dodaniu osłon może być całkiem zgrabne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...