Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmm niunia bedziesz musiala urzyc bardzo mocnych argumentow zeby go przekonac :cool: :cool:

 

Niestety musisz podążać za umysłem administratorow, jest jedno myslenie to własciwe, kazde odchyłki od normy, próba wystepu przed szereg, karana jest paskiem :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Ale przynajmniej gejem nikt cie nie nazwał :twisted::twisted:

 

A selekcja juz jest na

a) SUCHAR

B) Tez Suchar

c) WOW :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego ! Dwa lata temu z trzema pracownikami pojechaliśmy do Pragi na kontrakt w samym centrum . Musiałem przestawić auto na inne miejsce , więc wjechałem w taką uliczkę gdzie stało ze sto aut . Mój OBK wyglądał jak dziad na tej ulicy , bo najtańszy zaparkowany kosztował chyba ponad pół miliona zł ? Najtańszy , to chyba był mercedes S500 ? Dlaczego wróciliśmy po dwóch dniach , to historia na inną opowieść . Do Pragi nie pojadę przez następne 10 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To garaż tzw. "Sułtana Massachusetts". W sumie trochę do dupy, samochody stoją i się marnują zamiast jeździć.
O... znajome rejony :mrgreen:

 

BTW. skąd wiesz, ze nie jeżdżą ?? Ojciec mojego kolegi ma 52 auta i co tydzień (lub częściej) zmienia. Jest jeszcze dwóch kierowców u nich w rodzinie i autka jeżdżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...