Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

napis na cysternie, za ktora jechalem przez Lowicz :mrgreen:

 

Heh, kiedys kupowalem psa. Umowilem sie gosciem przez telefon, ze zlapie go na jakiejs stacji, bo prowadzil wlasnie taki pojazd, jak u Ciebie na zdjeciu. Dojezdzam na stacje, na ktorej sie umowilsmy. Nie ma go, pytam obsluge, -byl, pojechal 10 min temu. Dzwonie do goscia, przeprasza mnie, mowi ze jest juz kawalek dalej, na kolejnej stacji i zebym go tam zlapal. Sytauacja sie powtarza, znow byl i kilka mintu temu pojechal. Znowu dzwonie, mowi zebym go namierzyl na drodze, bo juz jest prawie pusty i wali do bazy. No to go lapiemy. I jedziemy za nim. Droga na gdansk, sporo samochodow i gosc ta cysterna zaiwanial 120-140... Mowie wam, rodzina chciala wysiadac z samochodu ze strachu. Jak mu ktos nie zjezdzal z lewego pasa to slalomowal pomiedzy autami... :shock: Koszmar. Jak dojechalismy do Modlina, gdzie mial baze i niedaleko niej mieszkal to bylem tak zestresowany ta jazda, ze zapomnialem co od niego chcialem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, to jakiś czas temu musiało to być, bo o ile pamiętam teraz chyba obowiązuje ustawa nakazująca montaż w ciągnikach siodłowych i pojazdach ciężarowych o ładowności > 12ton montaż ograniczników prędkości (no chyba, że pojazd konstrukcyjnie nie dochodzi do prędkości ograniczanej). Ograniczenie jest ustawione bodaj na 90km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, to jakiś czas temu musiało to być, bo o ile pamiętam teraz chyba obowiązuje ustawa nakazująca montaż w ciągnikach siodłowych i pojazdach ciężarowych o ładowności > 12ton montaż ograniczników prędkości (no chyba, że pojazd konstrukcyjnie nie dochodzi do prędkości ograniczanej). Ograniczenie jest ustawione bodaj na 90km/h.

I ty wierzysz, że kierowcy nie ściągają blokad? :mrgreen: Gorzej jak wyjdzie podczas kontroli na tarczce tacho V>90. Mandat i odebranie dowodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, ma to już swoje late, ale wiecznie żywe. Tak zupełnie z innej beczki używa toś jeszcze telneta do zdalnych sesji?

 

Komu się chce jak masz szybkie łącza i zdalne pulpity :P

 

No chyba że jakiś zabytek Cisco, albo na routerze serwer www wykituje i wtedy tylko po to, aby restart zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Był kiedyś taki film "Wag the Dog" całkiem fajnie oddawał pojęcie "Narodu amerykańskiego, jeśli można tak mówić Uważać trzeba, by nikogo nie obrazić"* o otaczającym ich świecie. To co przedstawia powyższy film też pokazuje ignorancję, fotka poniżej. Nie wiem czy to śmieszne? Skunk Works - Los Angeles, Russia.

 

* - to z twórczości Kazika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winnetou i Old Sutherhand zabłądzili na pustyni. Zmęczony Old Sutherhand mówi do swego przyjaciela:

- Wystrzel, może nas ktoś usłyszy.

Winnetou wystrzelił, jednak nikt się nie zjawił. Po chwili Old Sutherhand mówi znów:

- Wystrzel jeszcze raz. Może teraz ktoś usłyszy.

Winnetou znów wystrzelił. Czekają dłuższą chwilę i znów nikt się nie pojawia.

- Wystrzel jeszcze raz!!

- Dobrze, ale to już ostatnia strzała!

 

Jedzie rycerz na koniu i widzi księżniczkę. Myśli sobie: Podjadę do niej powoli to ona zapyta: dokąd tak powoli jedziesz rycerzu ja wtedy odpowiem: powoli, bo powoli ale może byśmy się popiep...?

Więc przejechał obok księżniczki powoli, ale księżniczka nie zwróciła na niego uwagi. Rycerz myśli: To ja teraz przejadę obok niej szybko, a ona zapyta: dokąd tak szybko jedziesz rycerzu? Ja wtedy odpowiem szybko, bo szybko ale może byśmy się popiep...?

Jak pomyślał tak zrobił. Niestety księżniczka znów nie zwróciła na niego uwagi. Zdesperowany rycerz pomyślał: wobec tego przemaluję swojego konia na zielono i przejadę obok księżniczki, wtedy ona zapyta: skąd rycerzu masz zielonego konia? Ja wtedy odpowiem: zielony, bo zielony ale może byśmy się popiep...?

I znów jak pomyślał tak też uczynił. Przejeżdża rycerz na zielonym koniu obok księżniczki, a księżniczka się pyta:

- Rycerzu a może byśmy się popiep...?

- Popiep... bo popiep... ale skąd ja mam zielonego konia?

 

Nowości z list przebojów: Rekordy sprzedaży w Mediamarkt bije grupa CD-RW

z albumem 700MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...