Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

:huh:

 

 

28ee88901731.gif

 

 

 

:biglol:

Jako właściciel dwóch kotów:jeden od nowości w domku (blok) mający ok.1,5 roku i druga "kocja" znaleziona bezpańska mająca ok.1,5 r (ale na wolności) ,to tego typu zaczepki,walki itp mamy non stop :( Minus ,bo zazwyczaj zaczynają ganiać,gryżć się i w ogóle ok 4 rano,a robią to w ten sposób,że nie popimy ,bo nawet biegają po nas :D Wywalenie za drzwi? śpiewy ,drapania itp,ciszej będzie jak skaczą po nas i się ganiają ;)

No i ? Co w tym śmiesznego? 

Że nawet jak gamoń sobie chciał na byle strucla przykleić "M Power" to i tak to źle zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę irytuje chociażby ten filmik


Takie udowadnianie rzeczy na siłę - przychodzi typ, wygląda jak pół dupy zza krzaka i zaczyna gadkę. Gadka tak mierna, że nawet jego własna matka by nie pozwoliła mu się dosiąść. A potem pojawia sie gostek fajnie ubrany, pytający o konkretną rzecz (Czy panna nie pokaże mu okolicy bo jest nowy) na dodatek chce ją zabrać na grubą impreze w wilii z basenem. No naprawdę bardzo haniebne że laska sie zgodziła... Ja też bym z chęcią się przejechał na taką bibę a z jakimś gostkiem, który zdania nie potrafi złożyć nie bardzo mi się chce na ławce siedzieć. Abstrachując od tego, że całość może być w 100% ustawiona.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę irytuje chociażby ten filmik

Takie udowadnianie rzeczy na siłę - przychodzi typ, wygląda jak pół dupy zza krzaka i zaczyna gadkę. Gadka tak mierna, że nawet jego własna matka by nie pozwoliła mu się dosiąść. A potem pojawia sie gostek fajnie ubrany, pytający o konkretną rzecz (Czy panna nie pokaże mu okolicy bo jest nowy) na dodatek chce ją zabrać na grubą impreze w wilii z basenem. No naprawdę bardzo haniebne że laska sie zgodziła... Ja też bym z chęcią się przejechał na taką bibę a z jakimś gostkiem, który zdania nie potrafi złożyć nie bardzo mi się chce na ławce siedzieć. Abstrachując od tego, że całość może być w 100% ustawiona.

... a później rano budzisz się bez nerki w wannie z lodem zalany własną krwią :-) lub jak jesteś dziewczyną, która łapie się na takie zagrywki to możesz wylądować w miłym przybytku z rurami do tańczenia i nie tylko patrz film Uprowadzona.

 

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i tego, że każdy jest zły, ale jakoś mi się czerwona lampka zapala jak nieznajomy typ lub laska zaprosiłaby mnie na mega zakrapianą imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...