Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, suberet napisał:

@gumas_72,z powodu ciebie chyba złożę wniosek, żeby reakcje przyznane za to, co już było, automatycznie przechodziły na konto tej osoby,która wkleiła pierwsza. :P

A skąd taka pazerność na te reakcje? Można to wymienić na coś pożytecznego? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Neutrino33 napisał:

A skąd taka pazerność na te reakcje? Można to wymienić na coś pożytecznego? :biglol:

Chodzą słuchy, że Dyrekcja coś planuje. Podobno nagrodą ma być montaż przycisku "bright" w aucie zwycięzcy, jeśli go nie ma. 

A ja nie mam... :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia z czasów przedkomórkowych.

Dzwoni znany żonie mój  najlepszy kumpel z pracy: 

- Jest Adam? Bo ja mam taki mały interes....

Żona, nie zastanawiając się długo: 

- Nooo..., ale nie wiem jak ci możemy pomóc...

Edytowane przez suberet
  • Super! 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, suberet napisał:

Chodzą słuchy, że Dyrekcja coś planuje. Podobno nagrodą ma być montaż przycisku "bright" w aucie zwycięzcy, jeśli go nie ma. 

A ja nie mam... :coffee:

Ja miałem..teraz nie mam i nic to nie zmienia, więc odpuszczę chyba.

 

Teraz, radekk napisał:

Ponoć można wymienić na bana

 

Jeśli to taka karta "Ban", którą mogę nałożyć na kogoś nie będąc modem czy adminem...to biorę. Nie żebym chciał ją samemu wykorzystać, ale zdaję sobie sprawę jak ludzie są żądni władzy i co gotowi są zrobić choćby dla jej złudzenia...wykorzystam to zgodnie z moimi wynaturzeniami :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Ja miałem..teraz nie mam i nic to nie zmienia, więc odpuszczę chyba.

 

 

Jeśli to taka karta "Ban", którą mogę nałożyć na kogoś nie będąc modem czy adminem...to biorę. Nie żebym chciał ją samemu wykorzystać, ale zdaję sobie sprawę jak ludzie są żądni władzy i co gotowi są zrobić choćby dla jej złudzenia...wykorzystam to zgodnie z moimi wynaturzeniami :evil2:

 

 

A wlasnie wlasnie, doslownie dejavu, ksiazka "Magom Wszystko Wolno" juz tam o niej pisalem kiedys w ksiazkowym, ale fabula zasadza sie na tym ze prowincjonalny mag (ale dziedziczny a nie z nadania :) ) nagle wygrywa w corocznym losowaniu, zaklecie "kary". Moze tym zakleciem ukatrupic kazda osobe ktora sobie tylko zechce. I tu sie zaczyna problem....

Polecam po raz n-ty. Swietna ksiazka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...