Skocz do zawartości

PODZIĘKOWANIA...SPÓŹNIONE


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu dałem ogloszenie na forum,że szukam WRX lub STI. Wieczorem odebrałem telefon...dzwonił Pan Andrzej Koper. Bardzo miła rozmowa. Oferował mi auto Pani M.W. (TVN :) )

Bardzo sie cieszę, że dealerzy Subaru czytają forum i reagują na zapytania użytkowników.

Był to bardzo miły akcent i myślę,że dealerzy innych marek nie śledzą tak dokładnie problemów swoich użytkowników.

Forumowicze!!! Nie jesteśmy sami!!!Pani Andrzeju

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

Paweł - Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Pani M.W. z TWN kupi jak sprzeda Subaryne i wróci z tych podróży ? :) Wizualnie średnio w moim typie, ale po jakimś wywiadzie w jakiejś gazecie to zmieniłem zdanie :) Super Babka ! No i wie co dobre na czterech kołach :) To teraz już za nią szaleje !

Ciekawe czy czyta nasze Forum :) :!:

 

P.s. Wybaczę jej nawet, ze pomyliła tor na którym zginął Ayrton Senna :!: :!: :!:

 

P.s. Pozdrowienia, dla niej od Subarumaniaków z Forum :!: :!: :!:

 

P.s Kto w tym wątku wpiszę oprócz pozdrowień dla M.W. jakieś swoje durne opinie, albo przemyślenia ten d.... z koziej wólki :!: :!: :!:

 

A tu Pani M.W. mowi jakie ma auta !

 

M.W- Najpierw jeździłam Subaru Imprezą GT w kolorze srebrnym. Zresztą stałam się jego posiadaczką dzięki dużej przychylności firmy Subaru Import Polska. Od kiedy wsiadłam do tego samochodu, stwierdziłam, że już nie chcę jeździć żadnymi innymi autami, tylko samochodami tej marki. Postanowiłam je tylko wymieniać na nowsze modele. Przyszedł taki moment, że model GT wymieniłam na Subaru Imprezę STI w kolorze niebieskim na złotych felgach. Wygląda jak duży matchbox i jest dość kontrowersyjny. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam, to szczerze mówiąc nie zapałałam do niego wielką miłością i wiem, że wiele osób patrząc na niego zastanawia się cóż ładnego można dostrzec w takim aucie. Jest jednak w nim coś takiego, że im dłużej się nim jeździ tym bardziej człowiek się w nim zakochuje. I tak jest w moim przypadku. Dzisiaj nie wyobrażam sobie piękniejszego samochodu, chociaż uważam, że ten niebieski kolor i złote felgi są delikatnie mówiąc "obciachowe". Wiadomo jednak, że ta kolorystyka wywodzi się z mistrzostw świata i każdy prawdziwy fan Subaru powinien jeździć modelem STI w takiej właśnie kolorystyce. Mogę powiedzieć, że mam ogromne szczęście jeżdżąc właśnie takim autem i myślę sobie, że jakieś tam Lamborgini czy Porche to bardzo niepraktyczne samochody, dużo palą, źle się sprawują na polskich drogach i poza tym są łakomym kąskiem dla złodziei. Tak, gdyby ktoś zapytał mnie, jakie jest auto moich marzeń to odpowiedziałabym, że to, którym aktualnie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Kto w tym wątku wpiszę oprócz pozdrowień dla M.W. jakieś swoje durne opinie, albo przemyślenia ten d.... z koziej wólki

Znaczy sie nie na miejscu bedzie pytanie czy inni tez zauwazyli ze sobie Martynka silikonowe cyce zrobila :lol: :?:

Ps. znaczy sie takie mam wrazenia, temu pytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Pani M.W. z TWN kupi jak sprzeda Subaryne i wróci z tych podróży ? (...)

 

Jak gdzieś czytałem, to podczas tych podróży (Finlandia? Islandia??)miała jakiś powazny wypadek, w którym zginął operator, a ona sama będzie przechodzić po nim rehabilitację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że mam ogromne szczęście jeżdżąc właśnie takim autem i myślę sobie, że jakieś tam Lamborgini czy Porche to bardzo niepraktyczne samochody, dużo palą, źle się sprawują na polskich drogach i poza tym są łakomym kąskiem dla złodziei.

 

Hehe, jak rozumiem wkradły się tu literówki do nazw marek :) i to dwie pod rząd, zakrawa normalnie na złośliwość :) Ciekawe jak M. W. wymawia nazwę włoskiego producenta, przez g czy czy jak większość łosi przez "dż" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jednak, że ta kolorystyka wywodzi się z mistrzostw świata i każdy prawdziwy fan Subaru powinien jeździć modelem STI w takiej właśnie kolorystyce.

 

hehe... to teraz juz wiemy, ze poza paroma posiadaczami STi na tym forum - reszta nie nalezy do prawdziwych fanow Subaru... :lol: wynika z tej wypowiedzi, ze ja zreszta tez :lol: :lol: :lol: aaa... Ci w STi w kolorze innym niz niebieski tez nie sa fanami :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze NIKT inny poza niebieskim STI sie nie liczy. Cala reszta to badziew jest. Zreszta ten badziew wplywa na nastawienie posiadaczy STI do innych. Jezdzi rano ta sama trasa srebrne STI z kobieta w srodku. Usmiechnalem sie do niej z mojego wytanionego WRX kombi. nawet jezyka nie pokazala. Siedziala naburmuszona.

 

mam wrazenie, ze wzrastajaca liczba tych pojazdow na ulicach wkrotce spowoduje wzajemna niechec. Nasza do neofitow. A oni, ci nouveasubarysze i tak sa niechetni. Z wyjatkami, zaznaczam, zeby tu nie krzyczec na mnie niepotrzebnie.

 

A osoba MW ma wnerwiajacy potwornie glos i styl mowienia i zadne zachwyty i pochwaly jej nie pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Każda osoba publiczna jest kontrowersyjna. Nasze wyobrażenie o kimś, kogo znamy raptem z telewizji może ulec weryfikacji przy osobistym poznaniu.

Ponieważ mam przyjemność znać panią Martynę osobiście mogę tylko stwierdzić, że moim zdaniem jest naprawdę - jak by to określiła młoda generacja - spoko.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy prawdziwy fan Subaru powinien jeździć modelem STI w takiej właśnie kolorystyce. .

 

 

Pa Pa ide na forum Skody

 

Mamusia

 

 

Odszczekuje powyzsze i zmieniam zdanie.

 

SZUKAM SPONSORA KTOREM MIE KUPI NIEBIESKIE STI - chcem byc prawdziwym fanem Subaru - tyko mie nie stac.

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A co Pani M.W. z TWN kupi jak sprzeda Subaryne i wróci z tych podróży" ?

 

 

 

W jakimś wywiadzie mówiła, że niedługo odbiera imprezę Solberg "Edyszyn" 8)

 

pozdro.

 

ps. wg mnie pani " proszę państwa MW" :wink: jest przeciętnym dziennikarzem moto, ale 3/4 pismaków w Pomrocznej niestety się do tej grupy kwalifikuje :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...