Skocz do zawartości

Alfa Romeo Brera 3.2 Q4


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

jesli Alfa to piekna i seksowna kobieta w stylowym ubraniu i drogich perfumach to kim jest Impreza? Pryszczata malolata co pali fajki i belty przed punkowym koncertem? :twisted: :twisted: :twisted:

 

Alfa - pusta i zakompleksiona Włoszka, która chcąc zwrócić na siebie uwagę, musi nosić stylowe ciuchy i używać drogich perfum by jakoś zatuszować swoje liczne mankamenty, które i tak wychodzą na wierzch przy trochę bliższym poznaniu.

 

Impreza - Skromna i tak jak pisze Przemeq, tajemnicza Azjatka, która w przeciwieństwie do Alfy, wszystkie swoje zalety, ujawnia dopiero przy bliższym poznaniu.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Impreza - Skromna i tak jak pisze Przemeq, tajemnicza Azjatka, która w przeciwieństwie do Alfy, wszystkie swoje zalety, ujawnia dopiero przy bliższym poznaniu.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

tak, tylko ze tak to bylo kiedys...

nie wiem czemu, ale mi Impreza zawsze sie kojarzyla z waleczna samurajka... np. z taka :razz:

 

samurajkami9.jpg

 

 

niestety od jakiegos czasu ta tajemnicza i waleczna Azjatka stara sie byc taka, jak te obcokrajowki – naszpachlowana, naperfumiona i w ladnych ciuchach :mrgreen:

co z tego wychodzi, wszyscy wiedza (a jak ktos nie wie, to patrz. Impreza MY'06 i MY'08 :lol: )

 

 

p.s. a Wloszki jak to Wloszki, od zawsze maja swoj niepowtarzalny styl :cool: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze tak to bylo kiedys...

nie wiem czemu, ale mi Impreza zawsze sie kojarzyla z waleczna samurajka... np. z taka :razz:

 

Świetne porównanie. :cool: Tylko że ta Samurajka ze zdjęcia jakaś taka... kudłata :mrgreen:

 

Alfa za to, jakoś dziwnie kojarzy mi się z blondynką występującą w reklamie pewnej sieci komórkowej. Tej co to chwali się, że do "Czech to ona ma za darmo".

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co mam taką jedną pewnie do sprzedania, czarna, 2006 rok, pełne wyposażenie, kupiona w salonie w Wawie, przebieg coś ok 15000, w sumie niewiele, dopieszczana, pięknie mruczy, ale ojciec już małolatek nie wyrywa więc muszę mu teraz limuzynę zakupić :lol: . W ogłoszeniach nigdzie jej nie ma, bo dopiero dziś stwierdziłem, że może to pora na rozstanie z włoską kochanką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodelta 156 GTA AM | Engine

 

Autodelta's 156 GTA AM is powered by a bored-out version of the existing 3.2 V6 unit, with engine capacity now up to 3,750 cc, delivering 328 bhp at 7,300 rpm and capable of reaching 175 mph (284 km/h).

 

The engine itself uses 101 mm bore forged pistons, gas flowed heads and is lightened and balanced. The factory injection system has also been reprogrammed, whilst a larger Ferrari-derived throttle body is fitted. The electronics have also been re-mapped and modified to work with the Selespeed transmission. Already an object of great beauty, the Autodelta V6 engine is now visually complemented by a sport carbon air intake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny samochód który pozostawia duży niedosyt. Jeśli ktoś szuka samochodu który ma dawać fun, to niech omija salon Alfy. Po pierwsze beznadziejne silniki GM które nie mają w ogóle charakteru, i nie chętnie się kręcą(6 tys. obr. i auto zdycha). Po drugie spora masa która mocno spowalnia auto. Przez weekend ujeżdżałem Spidera 3.2 Q4 który waży 1700kg :!: , a kiedy przesiadłem się do swojej 146 która waży lekko ponad 1200kg czułem się jakbym prowadził gokart. Nie miałem okazji prowadzić wcześniej żadnego auta z AWD, ale napęd w Spiderze jak dla mnie dawał radę. Auto było bardzo stabilne w zakrętach, i pewnie trzymało się drogi.

Auto ogólnie mnie nie powaliło na kolana. Jest piękna jak każda Alfa, ale powinna też dostarczać więcej emocji i mieć charakter. Po weekendowym jeżdżeniu Spiderem, w wielką przyjemnością wsiadłem do swojej 146 ze skromnym dwu litrowym silniczkiem :wink:

Za 200k zł można kupić o wiele fajniejsze samochody. Wolałbym poszukać mało używanej Alfy GT 3.2 niż ładować się w kupno Brery :wink: Chyba że ktoś szuka auta do lansu, i osiągi są dla niego nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200k zł można kupić o wiele fajniejsze samochody.

 

Np. STI'08 w wersji Top :mrgreen:.

tu akurat sie zgadzam z Przekiem: za 200k PLN to wyjdzie MY'08 STI w wersji top + pozostanie ok. 70k PLN na drobny tiuning i ewentualne naprawy auta (np. wymiana shortblock'a co 30k km i takie tam drobiazgi :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie, u Was nowe STI w wersji top kosztuje 130k PLN? :shock:

tak, juz kiedys pisalem kilka slow o tym... ale ze jako jestem "w gosciach", to nie wypada mi o tym natarczywie pisac... ale czas od czasu moge cos o tym wspomniec, prawda? :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, juz kiedys pisalem kilka slow o tym...

 

ale nie ma wyboru kolorow, sa tylko roziowe. Do tego wersja top oznacza silnik 1.6 bez turbo, szyby na korbki (i to niekoniecznie zlote) i gramofon zamiast CD :mrgreen:

 

trzeba sie jakos pocieszyc, nie? :razz:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, daj mi to fote na PW bez tej wstretnej owlosionej gemby! :cool:

 

nomad, dzieki za tego linka. 147 pamietam ale ona miala 3.7? :shock:

 

Durbos, a jaki silnik w tej malej czarnej? :cool:

 

Oczywiście 3.2, dźwięk tego silnika zabija :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie? Jakie 4x4 jest tam zastosowane (torsen?) i jak z silnikiem? Czy nadal pali dwa razy wiecej niz na papierze? Bede wdzieczny za reporty z jazdy :cool: W moim miescie wojewodzkim juz ni ma salonu Alfy :roll:

 

lepszym wyborem będzie 156 GTA...załóż szperę i kompresor i już :mrgreen:

dźwięk silnika jest piękny, auto nie męczy na długich trasach a z kompresorem "daje radę" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...