Skocz do zawartości

Alfa Romeo Brera 3.2 Q4


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taa... 'Załóż kompresor', bo to przecież takie proste. I szperę. No i chyba hamulec też trzeba zmienić?

 

proponuję wejść na alfaclub.pl i poczytac o democarze...

seryjne hamulce w GTA są OK..nie wiem czego ktos oczekuje...są WIELEEEEEE lepsze niż w WRX :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, seryjna GTA w dobrych rękach potrafi pojechać bardzo szybko.

1:56 na Torze Poznań to dosyć dobry wynik, jak na nie skręcające 250 konne FWA :wink:

 

Kiedy...?! nie widziałem jeszcze Alfy co by mniej niż 2:01 zrobiła...

 

No chyba że Kubica nią jechał ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma to szperę chociaż? I jaki hamulec?

 

proponuję wejść na alfaclub.pl i poczytac o democarze...

 

Nie muszę czytać. Kompresor to nie jest takie plug&play, jakby się mogło wydawać. Nie wspomnę już o tym, że przy podobno pancernych Hondowskich K20A2 potrafi doprowadzić do spłynięcia silnika na seryjnym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma to szperę chociaż? I jaki hamulec?

 

proponuję wejść na alfaclub.pl i poczytac o democarze...

 

Nie muszę czytać. Kompresor to nie jest takie plug&play, jakby się mogło wydawać. Nie wspomnę już o tym, że przy podobno pancernych Hondowskich K20A2 potrafi doprowadzić do spłynięcia silnika na seryjnym dole.

 

seryjnie nie posiada szpery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brake Size F 305 mm / 12.0 in

 

 

Heh, ja mam tarcze 300 mm i jest porażka :mrgreen: .

 

 

I to nie, jeżeli chodzi o siłę hamowania, tylko o przegrzewanie się. Już sobie wyobrażam, co się dzieje w Alfie z 3,2 pod maską :mrgreen: .

 

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 10:43 am ]

seryjnie nie posiada szpery

 

To normalnie rasowy torowiec! A z kompresorem, to pewnie trakcja się zaczyna od trzeciego biegu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, seryjna GTA w dobrych rękach potrafi pojechać bardzo szybko.

1:56 na Torze Poznań to dosyć dobry wynik, jak na nie skręcające 250 konne FWD :wink:

 

Kiedy...?! nie widziałem jeszcze Alfy co by mniej niż 2:01 zrobiła...

 

No chyba że Kubica nią jechał ... :P

Na ALT świat się nie kończy :wink: Właściciel jest związany z No Stress Racing, więc jeździ sobie poza konkurencją czasami.

 

Brake Size F 305 mm / 12.0 in

 

 

Heh, ja mam tarcze 300 mm i jest porażka :mrgreen: .

 

 

I to nie, jeżeli chodzi o siłę hamowania, tylko o przegrzewanie się. Już sobie wyobrażam, co się dzieje w Alfie z 3,2 pod maską :mrgreen: .

 

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 10:43 am ]

seryjnie nie posiada szpery

 

To normalnie rasowy torowiec! A z kompresorem, to pewnie trakcja się zaczyna od trzeciego biegu :mrgreen: .

Od 2003 wkładano już 330mm, ponieważ 305 wyginały się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Na ALT świat się nie kończy :wink: Właściciel jest związany z No Stress Racing, więc jeździ sobie poza konkurencją czasami.

 

No nie tylko o ALT chodzi, na zlocie ALFY też nikt nie zszedł poniżej 2:01, a było trochę tych Alf i parę mało seryjnych. Wiec albo kierownicy Alf to dupy nie kierowcy z wyjątkiem tego twojego, albo czas 1:56 seryjna Alfą to pobożne życzenie.

 

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 12:20 pm ]

...

 

Heh, ja mam tarcze 300 mm i jest porażka :mrgreen: .

 

...

 

Się często zastanawiam jak wy koledzy jeździcie że na publicznej drodze wam hamulca nie starcza ?! Może jak dusicie hamulec to wystarczy czasem gaz po prostu w tym momencie pościć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko o ALT chodzi, na zlocie ALFY też nikt nie zszedł poniżej 2:01, a było trochę tych Alf i parę mało seryjnych. Wiec albo kierownicy Alf to dupy nie kierowcy z wyjątkiem tego twojego, albo czas 1:56 seryjna Alfą to pobożne życzenie.

Człowiek od tej GTA jest lekko po 60-tce i już od dawna posiada licencję wyścigową, tak więc potrafi trochę jeździć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Człowiek od tej GTA jest lekko po 60-tce i już od dawna posiada licencję wyścigową, tak więc potrafi trochę jeździć :wink:

 

Z zawodowcem za kiera jestem skory uwierzyć w te 1:56 seryjnym GTA :wink:

 

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 12:30 pm ]

Jeżdżę tak, jak mi się podoba i mi nie starcza hamulca.

 

To może zacznij jeździć jak należny, a nie jak ci się podoba, to będziesz miał z hamulcami mniejsze problemy. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy 159 jest podobnie jak Brera "design by giugiaro"? Pewnie tak ale na wszelki wypadek sie pytam bo na 159 nie ma stosownej naklejki, a na Brera jest, nawet na Grande Punto taka widnieje :cool:

 

Dziwne, u sąsiada w 159 stosowny emblemacik jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+RAFAŁ+, moglbys cyknac fote z odpowiedniej odleglosci zeby sie zorientowac w ktorym miejscu jest naklejona? Na egzemplarzu mojego kumpla nie ma takiej naklejki (auto z drugiej reki wiec moze poprzedni wlasciciel zerwal) a na dodatek facet w sklepie Alfy stwierdzil ze na 159 nie naklejaja tylko na Brere. Ale zamowilem zestawik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Czw Cze 12, 2008 12:20 pm ]

...

 

Heh, ja mam tarcze 300 mm i jest porażka :mrgreen: .

 

...

 

Się często zastanawiam jak wy koledzy jeździcie że na publicznej drodze wam hamulca nie starcza ?! Może jak dusicie hamulec to wystarczy czasem gaz po prostu w tym momencie pościć :lol:

 

Na drodze publicznej to starcza hamulca z malucha,

Odnośnie Alfy to deko za duża moc jak na ośkę bez szpery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...