Skocz do zawartości

Colin znowu w Subaru !!!


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

za autoklub.pl:

 

Colin McRae po raz pierwszy od 1998 roku wystąpi w barwach fabrycznego zespołu Subaru. Słynny Szkot wystartuje w Bettega Memorial Rallysprint ; imprezie organizowanej podczas Bolonia Motor Show i upamiętniającej byłego kierowcę fabrycznego Lancii ,Attilio Bettegę. W tych prestiżowych zawodach kierowcy startują parami na specjalnie przygotowanym torze o mieszanej nawierzchni podobnie jak na superoesach czy na innej imprezie tego typu Wyścigu Mistrzów...

 

cały artykuł:

http://www.autoklub.pl/news/shownews.php?id=6573

 

oby to był zwiastun jakoby McCrash miał wrócic do SWRT :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby. FHI powinno mieć wielki szacunek do Colina, jakby nie patrzeć to:

- jest czowiek który pokazał światu Potęgę SUBARU,

- jest ojcem tragedii innych teamów fabrycznych często bardzo słynnych i z bogatą przeszłością cyklu WRC,

- spowodował, że salony SUBARU zaczęły sprzedawać te dziwne samochody, które wcześniej tak dzielnie omijali klienci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się cieszył, gdyby tak było i zgadzam sie, ze Colin byl waznym motorem napedzajacym sprzedaz marki Subaru, albo raczej sprawca tego, ze ludzie w ogole zaczeli te marke zauwazac.

 

Gdyby nie Colin i jego mistrzostwo (w 1995?), to pewnie dziś na słowo "Subaru" nie reagowałbym przyspieszonym oddechem. A jest inaczej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na bloniach wtedy co Kuzi przywalil, z tego co pamietam to, wyjeżdżając z szykan ze stadionu wisły. Także uważam, że subaru Kuzaja jedno z najpiękniejszych...malowanie, światla...ehhh

 

Szkoda, że nie ma już od jakiegoś czasu rajdu Krakowskiego koło błoni...

 

Proszę także o filmik tomasz.zak@comarch.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc chyba Jakublad nie dostał bo mi wróciło, wysyłam jeszcze raz a jak nie dojdzie to mk.si albo Korton prześlijcie bo nie wiem kiedu znów tu zawitam...

 

EDIT: już wiem co było nie tak - "Skrzynka pocztowa przepelniona" więc jak Jakublad zrobi miejsce to mu prześlijcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezydentem jest teraz Majchrowski, a on w kampanii wyborczej obiecywal, ze bedzie sie staral o to, zeby przywrocic do zycia prolog wokol Blon (chyba ze to nie on?). to pewnie byly obiecanki cacanki, no ale pozyjemy, zobaczymy... :roll:

 

Napierw krakowski musi trafic do kalendarza RSMP. Wtedy przyjada ci znamieci, dla ktorych tlumy beda walily na Blonia.

Na razie nie widze przychylnej atmosfery dla rajdow w Polsce.

Od czasu do czasu ogladam czeska TV i tam pokzuja nawet glupawe zawody w ktorych biora znani kierowcy. Nie mowiac o rajdach czy wyscigach.

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...