Skocz do zawartości

Imprelica? Celipreza? Generalnie: dziecko FHI i TMC


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi fajnie, ale nie liczylbym na to. Wtedy flotowe emisje spalin poszlyby sie jedwabic...

pytanie zasadnicze imho jest jedne w tej chwili: czy BRZ bedzie w jednej wersji silnikowej/mocowej, czy bedzie tez i BRZ STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 701
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.caradvice.com.au/143451/subaru-brz-spy-cgi-images/

 

mnie powala na kolana. nie wierze by subaru cos takiego wypuscilo. to musza jeszcze jakos popsuc :!:

 

rzeczywiście, to nie może być subaru. Nie martw się, na pewno jeszcze coś pozmieniają w wersji produkcyjnej :mrgreen:

 

"Our graphic artist has compiled a computer generated image of what the Subaru BRZ will look like based on the spy photographs seen so far."

 

To tylko pobożne życzenia ich grafika.. :twisted:

 

Ale toyota to już ponoć na pewno ostatecznie tak będzie wygladała:

 

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/taka-bedzie-nowa-sportowa-toyota,1714276

 

(nie pamiętam czy to już tu było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b. chcialbym napisac cos pozytywnego, ale te czerwone wstawki... :shock: :|

 

ja rozumiem, ze auto jest skierowane glownie do mlodszej klienteli, ale sorry, za oknem 2012 rok i ten srodek wyglada jak w Calibrze albo Golfie III GTI po wiejskim tjuningu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, przecież wszyscy wiemy, że subaru słynie z pięknych, nowoczesnych, perfekcyjnie wykonanych i wykończonych z najwyższej jakości materiałów wnętrz, a ich nowatorski, sportowy design przyprawia każdego miłośnika motoryzacji o szybsze bicie serca. Nie wątpię, że i tym razem wspięli się na szczyt swoich możliwości i nie tylko przebiją toyotę, ale zawstydzą porsche, czy ferrari, a ich właściciele będą spoglądać na to cacko z zazdrością, plując sobie w brodę, że tak przepłacili..

 

No chyba trochę się rozmarzyłem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, przecież wszyscy wiemy, że subaru słynie z pięknych, nowoczesnych, perfekcyjnie wykonanych i wykończonych z najwyższej jakości materiałów wnętrz, a ich nowatorski, sportowy design przyprawia każdego miłośnika motoryzacji o szybsze bicie serca. Nie wątpię, że i tym razem wspięli się na szczyt swoich możliwości i nie tylko przebiją toyotę, ale zawstydzą porsche, czy ferrari, a ich właściciele będą spoglądać na to cacko z zazdrością, plując sobie w brodę, że tak przepłacili..

 

No chyba trochę się rozmarzyłem... :mrgreen:

 

w niemczech w atobild pisza ze auto slabo sie zbiera 6s do 100 :roll: kosztuje 30 t€

jak ktos chce fajnych materialow to moze kupic TT za 50 t€ tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.caradvice.com.au/143451/suba ... gi-images/

 

mnie powala na kolana. nie wierze by subaru cos takiego wypuscilo. to musza jeszcze jakos popsuc

 

na tych renderach super :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy artykuł z "Interii" :

 

http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... yl,1715676

 

Fajnie to wygląda, szkoda tylko że nie ma czterołapa :)

Z drugiej strony, będzie na pewno pięknie tyłem zamiatał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niebieski, ma parapet, ale czemu kurka podwodna nie ma złotych felg :!: :?:

Bo Subaru zrezygnowało ze złotego/żółtego. Zobacz na znaczek, wszystkie koszulki, dodatki. Kiedyś wszystko było niebiesko złote, teraz jest niebiesko srebrne.

 

Tak, też uważam to za głupotę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...