Skocz do zawartości

ALT 15 czerwca


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mati...co tak slabo ??

liczylem ze z 1.55 ogarniesz :twisted:

 

Eeee, no nie żebym się tlumaczył, ale skoro pytasz :wink:

W piątek okazało się że mój zawias D2 pogiał się, dzięki uprzejmości nie-ASO warszawa w sobotę założyłem KYB AGX i Eibachy. Niestety nie udało się ustawić geometrii tak jak bym chciał na tor (chyba mam lekko zgięty wahacz i ustawiliśmy wg. tolerancji fabrycznej) więc pojechałem do Poznania na tak naprawde seryjnym zawieszeniu. Podczas pierwszych okrążeń dodatkowo okazało się że przez brak negatu z tyło opony tak obcierają mi o nadkola że lecą z nich kłęby dymu. Ale mimo tego bawiłem się świetnie, i jestem mega zadowolony z uzyskanego czasu, który jest głównie zasługa mojej pilotki która mi powiedziała żebym się ogranął i przestał narzekać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :grin:

Pierwsze okrazenia tak jak INTAK kazal - zachowawczo ;) wiec jako debiutant musialem zobaczyc jak ida zakrety na tym torze ;) pozniej bylo juz coraz lepiej, az doszedlem do czasu:

1:57:287, szczerze to chcialem rozmienic te 2:00:00, ale ze uda mi sie WRX-em zejsc do takiego czasu to nie sadzilem :twisted:

 

Rowniez dziekuje dla nie-ASO za zmiane opon, ktorzy sami mi to zaproponowali :wink:

Milo bylo was poznac,

Do nastepnego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, Intakwrx,

updejt :P

 

Obrazek

 

tak tak, nadal za duzo alfy :mrgreen:

No już lepiej, jeszcze trochę popracujesz i będzie dobrze

A z tego zimna to dziewczę takie spięte i w rękawiczkach :lol:

Niepotrzebnie zużywa energię na ogrzanie ubrania, gdyby zdjęła byłoby jej cieplej :razz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odespałem ALT :D Powrót do Krakowa o 5 rano rulezz :mrgreen:

 

Było świetnie, cieszę się, że spotkałem masę ludzi których juz 2 lata nie widziałem (ekipa wielkopolska ;-) )

Kwintesencją był przejazd z Tomo N-ką, jak się potem okazało m.in. w najlepszym czasie dnia - wrażenia ze środka trudno opisać słowami - coś pięknego :twisted: Kolejne motoryzacyjne marzenie zostało spełnione :cool:

 

Później wrzucę trochę fotek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla Wszystkich spotkanych na torze i poza nim :wink:

Super imprezka, pogoda dopisała no i czasy które ziomy kręciły naprawdę bardzo dobre.

Podziękowania dla całej mojej załogi za mile spędzony dzień oraz dla Marcina Czenika i Aza za transport do Wawki , bardzo ciekawymi drogami sie poruszaliśmy :mrgreen: :wink:

 

No i na koniec Babcia GT RULEZ :!: :mrgreen:

Nasz najlepszy czas 1:54:038

Z 13okrązeń mierzonych przelecielismy:

4 w czasie 1:54:xxx

5 w czasie 1:55:xxx

3 w czasie 1:56:xxx

no i jedno słynne kiedy gonilismy fotoreporterów i kibiców ....1:57:xxx

a pilot krzyczał ... "cholera jasna dlaczego mają stroną :mrgreen: "

 

Auto spisało sie mega super i totalnie obaliło mit, że nie można przejechać pełnym ogniem, szybko kilku kolejnych okrążeń toru Poznan na seryjnym zacisku i tarczy.

Czuje, że można z tego czasu urwać jeszcze 2-3 sec ale tym razem za nerwowo i za dużo błędów popełniałem.

 

ps.

wyprzedzanie 911 turbo na wyjsciu z zakrętu ..... bezcenne :!:

szkoda tylko ze po tych zakrętach takie długie proste :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.agniess.kujawa.org.pl/galerie/ALT%20Tor%20Poznan/slides/IS_tn_DSCF3719.html Moja galeria gotowa :!: :razz: :cool:

 

Oczywiście w galerii nie ma wszystkich zdjęc, gdyby ktoś był innymi zainteresowany, proszę o kontakt :cool:

O kurczę pierwsza fotka i już ja jestem :cool: Dzięki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...