Skocz do zawartości

ALT 15 czerwca


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tak żeby poprawić wszystkim humory to dodam ze czasy jakie osiągają wyścigowe 911. Lotusy itp są w granicach 1:38 :mrgreen:

 

:twisted:

 

Duuuuużo pracy jeszcze przed nami :wink:

 

Takim pypką to daje radę na wstecznym... np. w wyścigu na Orlen koło toru i z powrotem :P Przez próg na bramie nie przejadą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Clio II w jakiejś tam specyfikacji (pewnie coś tam w stylu Clio Cup) robiło w 2007 roku czasy 1.49 (wyniki Konrada Słominy) a nowe Clio III Pani Czapki 1.41 :D No i najnowsze Megane Cup, które jeśli się nie mylę ma napęd na tylne koła robi 1.37 :D To tak w temacie sportowej Laguny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najnowsze Megane Cup, które jeśli się nie mylę ma napęd na tylne koła robi 1.37

to to nie samochód tylko jaka mega dydmucha wieć nie ma co porównywać z seryjnymi autami

Jakimi seryjnymi autami? jak już i trzeba dodać, że pewnie nie które te seryjne są więcej warte niż takowa wydumka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on te czasy kręci na tym mniejszym kółku co ma nieco ponad kilometer...

Dokładnie, tam to ja z buta je wyprzedzę :twisted:

Dzisiaj będąc na GT Polonia parę razy pomierzyłem mniej więcej czasy niektórym samochodom, niestety nigdzie nie wyświetlało jakie faktycznie robią. I najlepsze co udało mi się zmierzyć to dwa Gallardo które robiły coś koło 1:47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...