Skocz do zawartości

ALT 15 czerwca


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Na forum alfaholików wyczytałem, że właścicielowi nic się nie stało i będzie odbudowywał swoją Bellę. :cool:

 

nie mniej jednak, grubo. nie chciałbym dzownić autem bez szelków i klatki. :roll:

 

Dlatego ALT jest taki .....adrenalina cieknie razem z potem z czoła, czasem nawet może z krwią... Po ALT-cie to wszelkie Super OESy to zabawa... Następny poziom to Nuerburgring, i cenowy i ryzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ALT jest taki .....adrenalina cieknie razem z potem z czoła, czasem nawet może z krwią... Po ALT-cie to wszelkie Super OESy to zabawa... Następny poziom to Nuerburgring, i cenowy i ryzyka.

mi tym razem chyba też nie pocieknie, będę miał auto na dotarciu więc pojęcie jak emeryt będzie tym razem jak najbardziej trafione w moim przypadku. :neutral:

W sumie Intak zawsze mówiłeś, żeby na pierwszy raz pojechać na luzaku i się nie spinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to ja chyba poszedłem złą drogą, najpierw Ring, a dopiero potem Poznań... ;-)

 

To wszystko tłumaczy dlaczego z łokciem i muzą ma maksa jeździłeś :P

 

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 8:31 pm ]

Jak tam przygotowania ?

 

Ja już Tarcze i klocki mam. Tym razem nie EBC, będzie mi dane po testować nawiercane Zimmermanny i klocki Ferodo DS2500. Będzie ciekawe porównanie do produktów EBC. Mam nadzieje że pogoda nie zawiedzie bo moje nowe opony bardzo nie lubią deszczu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jako, że nie wyszalałem się na Plejadach a na Crossa doktory zakazały siadać jeszcze przez pół roku :evil:

to postanowiłem się spróbować po raz pierwszy na dużej pętli Toru Poznań. :mrgreen:

Do zobaczenia i bądźcie wyrozumiali dla początkującego. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk ale tak ogólnie to sam też byś mógł w końcu gdzieś po upalać swojego Forka

Tak i silnik znów wymienić :razz: Cały czas myślę o czymś typowo do zabawy, ale ciągle funduszy nie mogę znaleźć, bo co chwilę na coś innego przeznaczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk ale tak ogólnie to sam też byś mógł w końcu gdzieś po upalać swojego Forka

Tak i silnik znów wymienić :razz: Cały czas myślę o czymś typowo do zabawy, ale ciągle funduszy nie mogę znaleźć, bo co chwilę na coś innego przeznaczam

 

No nie mów, że teraz te nowe Subarki są takie słabe i jedno upalanko je wykańcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że teraz te nowe Subarki są takie słabe i jedno upalanko je wykańcza ;)

No niby jedno nie, ale w moim przypadku wszystko możliwe :wink: Ale to jednak już nie stary poczciwy 2,0 :wink:

 

Już nie takie historie słyszałem, że Forester się nie przewraca, ni o co :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że teraz te nowe Subarki są takie słabe i jedno upalanko je wykańcza ;)

No niby jedno nie, ale w moim przypadku wszystko możliwe :wink: Ale to jednak już nie stary poczciwy 2,0 :wink:

 

Już nie takie historie słyszałem, że Forester się nie przewraca, ni o co :mrgreen: :razz:

Wiesz jak się chce to wszystko można, Kuzi np wydachował treningówkę na płycie lotniska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...