Skocz do zawartości

ALT 15 czerwca


OZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie nie uwierzysz ale nie ja ;) to obowiązuje mniej więcej od połowy ubiegłego roku, tak zdecydował AW po protestach mieszkańców (kto się buduje przy torze, lotnisku i giełdzie samochodowej?)

jeżeli mój wydech może jechać to każdy może :D mam przelotowy SS (czyli jest możliwość włożenia dużego kota do rury), radio wydaje mi się w tej chwili jedynie gadżetem zapychającym dziurę w desce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe.

 

Niestety nie tylko, w Anglii czy w Stanach od dawna są badania głośności na torach. Ale na szczęście jak piszę Az mój wydech jest wystarczająco cichy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto taki debilny pomysł wymyślił z tymi wydechami :?: :roll:

Przez durni którzy piszą o zamknięcie toru, bo im hałas przeszkadza, bo nagle sobie uświadomili wprowadzając się że jest tor i może być hałas, a że skoro już mieszkają to trzeba by zamknąć. Oczywiście wiele razy podczas jakiś zawodów objeżdżałem te osiedla słuchając i jakoś wielkiego hałasu nie słyszałem. Dziwne że lotnisko im nie przeszkadza które jest obok, ale wkońcu te nowe samoloty są takie ciche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile plan sekund urwać ?

 

Plan jest taki żeby w tym roku nie mieć awarii, bo ostatnie dwa ALT'y miałem pod znakiem problemów technicznych :wink: A gdybym pojechał ok. 1:55 to bym się barzdzo cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ekstra :) znowu będzie większy spot :cool:

 

A ja znowu nie dam rady przyjechać :/ w tym samym czasie jest WTCC w Brnie...

 

 

Wg harmonogramu jazdy mają się rozpocząć od godz 12, czy zawsze ALT zaczynał sie tak "pózno" :?:

 

Niedzielne ALTy ZTCP zawsze zaczynały się później z uwagi na giełdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane, lista zamknięta. W 4 dni !

 

Azrael mam nadzieje że będziesz i że może czym w końcu pojedziesz ! Nawet jak nie czego nie życzę, to będziesz pomocny jak zawsze ! :)

 

[ Dodano: Czw Mar 13, 2008 4:01 pm ]

To jeszcze dla fachowców małe pytanko - pierwszy raz na torze, seria STi , jaki czas będę mógł uznać za przyzwoity ?

 

2 minuty (na suchym)

 

Przyzwoity czas to 2:10, za pierwszym razem się na nic nie napinaj zobacz z czym to się je. Naprawdę dużo nie potrzeba żeby na Torze furę zezłomować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...