Skocz do zawartości

Mój samochód-ładny czy do bani? -oto jest pytanie


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy samochód, z którego nie chce mi się wysiadać, chociaż jest brzydki, pierdzi, ma ciągle uwalone szyby i cos mu skrzypi w du... tzn. w bagażniku :mrgreen:

 

OT: Ale jaja :arrow: to Mamusia kiedyś mówiła innym językiem, znaczy się inakszy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zona jednoglosnie stwierdzilismy (jeszcze przed zakupem), ze Impreza GT to takie "brzydkie kaczatko" :mrgreen:

 

a jak kupilem GT'eka, to u nas w Burundi lecial serial pod taka wlasnie nazwa, a glowna bohaterka jednoznacznie kojarzyla mi sie wlasnie z Impreza GT :oops: :razz:

 

czyz one nie sa podobne? :mrgreen:

 

17515534bh1.jpg

 

 

p.s. ech, za co lubie Subaru, to za "tradycje stylistyczne" :lol:

 

uglybettyver08nq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zona jednoglosnie stwierdzilismy (jeszcze przed zakupem), ze Impreza GT to takie "brzydkie kaczatko" :mrgreen:

 

a jak kupilem GT'eka, to u nas w Burundi lecial serial pod taka wlasnie nazwa, a glowna bohaterka jednoznacznie kojarzyla mi sie wlasnie z Impreza GT :oops: :razz:

 

czyz one nie sa podobne? :mrgreen:

 

Obrazek

 

 

p.s. ech, za co lubie Subaru, to za "tradycje stylistyczne" :lol:

 

Obrazek

 

no tak :roll: Celica najpiękniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja z miejsca powiem, ze moje auto ma najgorsza automatyczna skrzynie biegow jaka kiedykolwiek widzialem. Bogu dzieki ze dali do niej tryb manualny bo by to byla calkowita porazka i tragedia. Silnik moze byc chociaz nie jest to potwor w swojej klasie. Naped - super! Po piachu ostro daje rady. Bylby lepszy jakby silnik mogl zanim nadarzyc :P

 

Sylwetka super! Z wygladu strasznie mi sie podoba ;] Ogolnie uwazam, ze pomimo tego ze jestem za mlody na to auto to jest dla mnie dobry. Lubie nim jezdzic i dobrze sie w nim czuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza automatyczna skrzynie biegow jaka kiedykolwiek widzialem

 

skrzyn biegow - szczegolnie automatycznych - sie nie oglada; tym sie jezdzi :razz: :twisted:

 

PS. cos Ci sie stalo z avatarem :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...