Skocz do zawartości

Mój samochód-ładny czy do bani? -oto jest pytanie


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje aby każdy kto chce na tym poście wypowiedział sie na temat swojego samochodu. Możecie je wyzywać od najbrzydszych albo wychwalać osiągi i sylwetke. Można także zamieścić zdjęcie. Jak ktoś ma oczywiście. Ogólnie uprasza się aby nie wyśmiewać czyjegoś samochodu gdyż nie zawsze jest to jego wybór lub ten ktoś ma inną przyczyne dlaczego jeździ takim a nie innym samochodem. Mam nadzieje że wam sie to spodoba. Jeżeli taki post już był to pszepraszam ale nie moge obejrzeć poprzednich postów gdyż mam ograniczenia czasu bycia w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się pierwszy raz coś tu wrzucić.

Jeżeli się uda, to na pierszym zdjęciu BRRRRRR - Zona za kółkiem, ale spoko ...na postoju. Na drugim zdjęciu auto wietrzy się po kursie z teściową ( miała być prana tapicerka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No No bardzo ładna :D i fajna kierowniczka, fotele itd. ogólnie spoko :idea:

 

I do tego wszystko total seria :D

 

Tylko galka zmiany biegow z takiego gabczastego plastiku (jak to u Fiata) poszla pod noz (juz po robieniu tych zdjec) i jest carbonowa OMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego wszystko total seria :D

 

No przyznaj się :wink: wycieraczka podłogowa taka sama ch..owa jak u mnie w meganie - nieseryjna :lol:

 

Na wycieraczkach jest logo, napis Lancia i numer czesci zammiennej - oryginalne, gumowe dywaniki Lancii.

 

masz drugi komplet kol czy zamierzasz jezdzic caly rok na tych samych

 

A co do kol - w tej chwili na oryginalne felgi sa zalozone opony zimowe 205/50-16 (powinno byc 205/45-16). Jeszcze nie zdecydowalem czy kupie letnie opony w 16", czy jakies ladne felgi 17" (bo mam troche wolnych opon w 17"). Czyli, byc moze bede mial 2 komplety kol, a moze jedynie dwa komplety opon. A paczemu spraszywajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A paczemu spraszywajesz?

 

tak z ciekawosci spraszywaje (<------ chyba tak to sie pisze), bo jak zobaczylem te felgi (o wygladzie przypominajacym szutrowe???) to mi sie skojarzylo ze pewnie na lato masz (raczej planujesz miec) takie np. 5 ramienne 17-ki........i spraszywaje jak to w rzeczywistosci wyglada 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A paczemu spraszywajesz?

 

tak z ciekawosci spraszywaje (<------ chyba tak to sie pisze), bo jak zobaczylem te felgi (o wygladzie przypominajacym szutrowe???) to mi sie skojarzylo ze pewnie na lato masz (raczej planujesz miec) takie np. 5 ramienne 17-ki........i spraszywaje jak to w rzeczywistosci wyglada 8)

 

To sa oryginalne felgi - na takich wychodzily z fabryki (Evo 1 na 15", Evo 2 na 16"). Sa mocniejsze i daja lepsza wentylacje hamulcow niz felgi ktore byly na poprzednich modelach Integrale. Na lato raczej nie beda 5 ramienne, przedzej cos "szprychowego" w 17" ala OZ Supertourismo. No chyba, ze faktycznie wloze 5 ramienne Technomagnesio.

 

Olej nie jest seryjny :D Motul 300V LeMans 15W60, a powien byc Tutela. A wycieraczki sa seryjne (robione przez Valeo).

 

Ale generalnie materialow eksploatacyjnych nie uwazam za element rowazania seryjny/nie-seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

BartZ, to prawda. Sprawdzaj proszę datę ostatniego postu w wątku. Oczywiście wolę, byś wykopywał stare wątki, niż dublował nowe, ale tylko wówczas, gdy jest sens - jeśli natomiast jest to odpowiedź na pytanie zadane 5 lat temu, to można z duża dozą prawdopodobieństwa założyć, że pytający znalazł odpowiedź, a gdy jest to w ogóle opinia na temat wozu, który ktoś kupił 5 lat temu, to nie muszę dodawać, że ten ktoś już najpewniej zdążył się przyzwyczaić do jego wyglądu i przekonać, czy mu się podoba, czy nie... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesus, ale się czepiacie, no dobra nie sprawdziłem daty, my fault...

po prostu przeglądałem tematy i uznałem, że mam ochotę coś dołożyć od siebie that's all i ok obiecuję się poprawić wapniaki.

BTW Jed dzięki za wyrazy uznania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu przeglądałem tematy i uznałem,

 

To żeś się nieźle zagalopował z tym niewinnym przeglądaniem. To pewnie ze 200 stron wstecz albo i więcej spoczywało. ;):mrgreen:

 

Hie hie hie a to sie Tomasz ucieszy . :lol:

 

Już myślałem, że ktoś się podszywa pode mnie :lol: W ogóle ile czasu minęło. Zapomniałem, że taki wątek założyłem. Ale było to za starych dobrych czasów. Te kilka wypowiedzi to i tak było dużo. A większość z tych osób już na forum nie ma :( Szkoda, fajna ekipa i wesoły klimat był, mimo iż postów mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...