Skocz do zawartości

Zadek w foresterze i wymiary springów


Janosik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 950
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek_67 zakładaj aluminiową osłonę pod silnik, ładnie wtedy będą iskry lecieć jak będziesz jechał :razz: :wink:

 

Hahaha, ale sie ubawiłem!!!! Widział ktoś iskry sypiące się z aluminium????? Ja widziałem tylko wióry.... :lol: może mam coś ze wzrokiem.... :mrgreen: idę do okulisty.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś iskry sypiące się z aluminium????? Ja widziałem tylko wióry
A myślisz że jakby założył inna to jest wystarczająco nisko żeby leciały :razz: to była taka przenośnia, żeby zdenerwować Grześka, choć Grzesiek i tak się nie denerwuje :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum,

no jest już. Po kilku dniach jazdy opinia bardzo pozytywna. Siedzi niziutko, z centymetrem nie mierzyłem. Można opuścić, można podnieść. Nie ma śniegu więc tak nisko zawieszony Forek jest fantastyczny do drogowej jazdy. Zadzwoń.

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum,

nie, za krótki już byłem, kompletne zawieszenia TEIN SSM do Forka, po uzwględnieniu rabatów kosztowało 3.900 PLN. Plus jakieś "grosze" za montaż, geometrię i zbieżność. Razem jakieś 4.500 PLN. Zresztą miękkość - twardość ustawia się i bez EFDC banalnie łatwo i prosto - cztery skokowe śrubeczki w główkach amorków. Bezproblem kompletny :cool:

 

Olleo, nie mam fiolotowego pojęcia a ruszać ustroistwem (zmieniać nastawy wysokości) na razie nie mam zamiaru, gdyż jest rewelacyjnie, jak jest. Auto jest jak przyklejone do drogi a i na wybieranie nierówności nie narzekam. Może kiedyś się pobawię.

 

Mówię Wam Chopy róbta to czym prędzej, bierta kredyty, skubta leszczy - warto :mrgreen: Jak cholera warto :!:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze jesli ktos nie ma zamiaru jezdzic po terenie i chce obnizyc Forka (z tego co wyczytalem, to standardowo -80mm (przod, od -70 do -100) i -70mm (tyl, od -44 do -90). Ale cena jest niezla - za te cene ma sie 2 tylne (2000-2500zl), 2 przednie (ok 700zl) i komplet sprezyn (zdaje sie 1600zl?) - serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest już. Po kilku dniach jazdy opinia bardzo pozytywna. Siedzi niziutko, z centymetrem nie mierzyłem. Można opuścić, można podnieść. Nie ma śniegu więc tak nisko zawieszony Forek jest fantastyczny do drogowej jazdy.
Grzesiek_67, napisz na PW co i jak, dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...