Skocz do zawartości

16.02.2008 Lotnisko Modlin Evo vs Impreza upalanie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

wielkie sorki za kłopoty, które sprawiła nam pogoda. Po pierwsze, musieliśmy zmienić trasę bo pierwotna była za szybka jak na warunki panujące rano w Modlinie. Po drugie, przyjechało ponad 30 aut ale cześć nie wystartowała z powodu ogumienia co wpłynęło na koszt impry. Po trzecie nawaliła z powodu firma z Poznania(opady śniegu) , która miała robić chronometraż.

 

Nieoficjalne wyniki z próby:

 

1. nr 15

2. nr 25 +12 s

3. nr 9 +16 s

4. nr 2 +18 s

5. nr 30 +24 s

6. nr 7 +27 s

7. nr 23 +40 s

8. nr 1 +42 s

9. nr 18 +46 s

10. nr 5 +47 s

11. nr 28 +52 s

12. nr 39 +1,40

13 nr 40 +2,10

 

W 5 próbach najszybsze przejazdy

próba 1 - nr 9 czas 3,03

próba 2 - nr 15 czas 2,09

próba 3 - nr 15 czas 2,03

próba 4 - nr 15 czas 2,02

próba 5 - nr 2 czas 2,00

 

 

[/b]uwaga, organizatorzy nie zabezpieczyli całej trasy sędziami faktu, licząc na uczciowość startujacych. Wobec powyższego nie odpowiadają, za jakiekolwiek nielegalne przejazdy ( skróty).

Oficjalne wyniki ( i zdjęcia ) pojawią się wkrótce na stronie www.4race.pl

 

PS Następnym razem obiecujemy, że pomiar czasu będzie profesjonalny ( fotokomórka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najpierw foty potem wrażenia :

 

zlot1qo5.jpg

 

1) Najmłodszy uczestnik zlotu

 

zlot2jm8.jpg

 

2) Od maleńkości trzeba dwać dobry przykład.Żeby sobie nie znalazł jako hobby jakiegoś zbierania znaczków albo i coś gorszego.

 

zlot3vu1.jpg

 

3) Ale Jemu podobają się przednionapędówki a w szególności takie jak ta. No ale jak się tak trochę przyjrzeć ... to może On ma lepszy gust niż mi się wydaje . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. nr 7 +27 s

 

Jabar, gdyby na pierwszym przejeździe dobrze policzyli Ci czas to byś wygrał...tak jak powiedziałem :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 9:41 pm ]

Możecie napisać, kto jechał z jakim numerem?

 

Jabar nr 7

Berlin nr 5

ja czyli m.wrc nr 23

więcej nie wiem :mrgreen:

 

P.S. Zazdroszczę Wam jazdy, mimo kilku negatywnych komentarzy.

Nie było tak źle. Moja opinia jest bardzo podobna z opinią Jabara. Na początku było kiepsko ale potem już coraz lepiej. Chłopaki przegieli z ilością uczestników. Zdecydowanie na takich imprezach nie powinno być więcej niż 12-15 aut. Ja na następną impre organizowaną przez chłopaków piszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla wszystkich upalaczy-trasa fajna , wymagajaca i podstepna, te laty zmiennej nawierchni to wlasnie jest to! Organizacja =lekka improwizacja, ogolnie wyczowalny chaos i tylko totalny brak takich warunkow w ciagu tej zimy ratuje organizatora.( patrz co bylo obiecane a co faktycznie).Mysle ze sprawniej poszlo by wynajecie terenu i organizacja we wlasnym zakresie.( temat pod rozwage uzytkownikow)Przejazd z instruktorem i stoperem zalatwil by problem,no ale trzeba bylo miec stoper...moze tak nie-ASO z okazji inauguracji Warsaw branch zrobi jakas impreze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc, wydaje mi si ze ten czas juz to uwzgednia - bo zbyt dobry jak dla mnie bylby po odjeciu tych 30s :)

 

dobrze byloby zobaczyc wyniki poszczegolnych prob bo warunki na pierwszym przejedzie byly kosmicznie rozne miedzy tymi co jechali wczesniej i na koncu.

 

Moze impreza wymagalaby jeszcze dopracowania ale i tak zabawa byla przednia :)

 

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 10:01 pm ]

Jabar, dzieki za nieocenione wrazenia na prawym
wiem, wiem, jazda ze mna powoduje szybkie napelnienie pampersa (zreszta sam sie boje ze soba jezdzic :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa zdjecia tych hostess od doda ci skrzydel? :twisted:

jabar, jakie imie prognozujesz? :mrgreen:

trudno powiedziec, ale dodawaly skrzydel :) nawet troche upalaly :)

 

Generalnie trzeba przyznac ze plec piekna dopisala (jak na tego typu impreze) :mrgreen:

Jabar, o co chodzi z tym "dubajstajl" ?? :P
trzeba pytac ojca chrzestnego Adamusa :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje 3 grosze.

 

JA czekałem całą zimę na śliską nawierzchnię i się doczekałem - kiedy wy wpisywaliście sie na listę ja pojeżdziłem sobie po całym terenie i :lol: :cool: :grin: - jeszcze nigdy nie jechałem na 5 biegu w pełnym poślizgu bocznym i ślizgającaymi sie kołami (prędkościomierz pokazywał 140 km/h) po lodzie i jednocześnie nie bojąc się o krawężniki i drzewa - super zabawa.

 

Później jak rozpuszczał się lód, robiło sie coraz mniej ciekawie, aż w końcu przyczepnie.

 

Poza tym impreza była jedną wielką improwizacją - za dużo samochodów lub za mało ludzi do obsługi i brak drugiej trasy na której mogli by ćwiczyć czekający na przejazd - a tak to były tylko chaotyczne treningi przy namiotach.

Najbardziej zawiedziony byłem brakiem kompetentnego instruktora (R.R., obiecywani Nivette i Lubiak) który wsiadłby obok i powiedział mi gdzie popełniam błędy - to była zwykła upalarnia.

 

4race - proszę w przyszłości o nieobiecywanie gruszek na wierzbie i określenie: zapewniamy instruktora czy też będzie zwykłe upalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze Adamusa o odpowiedz kiedy sie na lotnisku pojawi z lopata i bedzie wyrownywal doly ktore porobil tratujac turbowanna trawe! :twisted:

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

 

 

:twisted::mrgreen:

 

nie wiem o co Ci chodzi

 

Jabar dzisiaj z dobramagilla stwierdzilismy ze nie jest tak do konca dubai stylah - powinien byc bardziej perlowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz początkującego ... widza.

 

Nie chciałbym aby ktoś pomyślał,ze ledwo pojawłem się na forum a już roszczę sobie prawo do komentowania imprez.Ale chyba wszystkim zalezy aby były one OK.Więc.O tym co fajne mniej , a najwazniejsze chyba super atmosfera !!! A co do poprawy :

 

1) Gościowi przy szlabanie dałbym odbitą intrukcję czyli regulamin i trasa . Za dwa piwka chyba się postara dać wszystkim.

 

2) Warto zainwestować w różne tablice i oznaczyć dojazd/wyjazd , trening,trasa. Z duszą na ramieniu jechałem do widocznych namiotów czy komuś nie wyjadę podczas szybkiego przejazdu.Trzmałem się skraju trasy skłonny uciekać na trawę.

 

3)Namiot powinien stać z dala od "latających " samochodów . Minimum 150-200m aby nigdy nie mogła zająś sytuacja ,że ktoś zaparkuje w namiocie.Poza tym ten namiot to była wersja letnia i przy tej pogodzie nie dawał szansy na ogrzanie.

 

4) Widzowie. Spod namiotu praktycznie dało się oglądac start ( ach co za dźwieki startujących subaraków !!! ) i gdzieś w oddali mknące auto. Fajnie gdyby dla kibiców ustawić jakiąs próbę na widoku.

 

5) I kwestia najważniejsza. Wydaje mi się,że takie imprezy trzeba podzielic na dwie kategorie.A)chłopaki się ściagają,pełna amatorka B)organizacja,wpisowe,semiprofi . W tym drugim przypadku wydaje mi się,że powinno być zabezpieczenie karetką pogotowia . To,że nigdy nic się nie stało to żaden argument.Tam gdzie latają auto ok. 300 KM i powyżej 200km/h zawsze może zdarzyć się dach albo rolowanie.Może zdarzyć się zderzenie co bywa i na zamkniętych trasach rajdowych.Dodatkow auta są przerabiane (zawieszenia) nie zawsze prefesjonalnie. To duża różnica czy pomoc przychodzi po 5 czy 25 minutach a jakiś niefart mógłby połozyc się cieniem na całe środowisko.Koszt do przełknięcia a jakoś bezpieczniej. Może na takiej imprezie byłem po raz pierwszy ale innych imprez z zasady bezpieczniejszych trochę widziałem i nierzadko dmuchano na zimne i karetka była. Oczywiście życzę aby zawsze i dla wszystkich było bezpiecznie ale lepiej zrobic coś za duzo niż za mało. Bo w krytycznej chwili to tylko można ręce rozłożyć. Proponuję poruszyć i przedyskutowac ten temat.

 

6)Czasy itp.to zawodnicy lepeiej omówią

 

7) Trasa a reczej nawierzchnia tak z boku to wyglądała extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...