Skocz do zawartości

16.02.2008 Lotnisko Modlin Evo vs Impreza upalanie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adamusmax, mam nadzieje ze nie zabraknie dubajstajla na zdjeciach :)

 

 

Jak dla mnie imprezka super, dluga trasa i po tym jak puscilo naprawde szybka (na mete lotna wpadalem na Vbiegu, a wieksza czesc trasy robilem na III/IV)

Przyznam szczerze ze niepewnie sie czuje na sliskim (snieg jest ok ale na lodzie przy prawie zerowej kierowalnosci frajda dla mnie jest zadna)

 

Fajne byly momenty jak z pokonwywaego slajdem zakretu wjezdzalo sie na przyczepy asfalt :mrgreen:

 

Czuję różnice mimo, że i samochód mam krótko i na serii jeździłem zaledwie miesiąc. Jutro zobaczysz.
trzeba przyznac ze roznica w prowadzeniu miedzy moim a Twoim jest kolosala - toz STI w serii buja sie jak galeon przy tym Teinie.
Ciekawe czy będę musiał jutro rano zmieniać jak wyjdę przed dom :?: :mrgreen:
no chyba obaj juz wiemy ze nie ma jak zmiana kol na rozgrzewke :mrgreen:
takze nawet chomik moich sasiadek dalby rade po drugim razie zrobic 150 metrowego boka :twisted: pozniej pojawilo sie troche przyczepnosci.

bylo troche pojezdzic a nie marznac przy namiocie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta przyczepnosc byla beznadziejna, bo idziesz sobie bokiem a tu nagle, mokry, przyczepny beton

 

Tak, to było irytujące. Podobnie, jak czekanie na start... :twisted:

 

Ale w tzw. międzyczasie można było się dobrze zabawić :mrgreen: i dlatego nie żałuję, że tam pojechałem 8).

 

Przy okazji SERDECZNE pozdrowienia:

Mały 5150

Bilex

dżek

foreksz

Jabar

m.wrc

Jurek P.

Termit

Adamusmax

Macieksubru

Azrael

"ATS Team" (incl. Michael)

 

O kim zapomniałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, myslalem, ze zdaze. Ale niestety pewne sprawy hydrauliczno-montazowe w mieszkaniu wymagaly pilnej interwencji, a w pozostale dni nie ma jak. No nic - nie jest to ostatnie spotkanie, wiec nadrobi sie nastepnym razem. A ja przynajmniej moge cieszyc sie dzialajaca zmywarka i naprawionym kranem w lazience :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kim zapomniałem?

o mnie :)

kateringu nawet nie zobaczyłem

nie tylko ty a powod byl prozaiczny jak sie dowiedzialem to myslalem ze padne :) odmowili przyjazdu ze wzgledu na to ze za zimno bylo :)

 

Nie wierzę :shock:

 

Z opisów wynika że średnio było :roll: ale dlaczego jeszcze nie ma fot :?: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii Przemka. Mam mieszane uczucia po tej imprezie z przewagą pozytywnych, ale to chyba tylko ze względu na pogodę :roll:

Było co prawda za zimno jak dla mnie, ale w końcu spadł śnieg, na który tak wiele osób czekało w tym roku :cool:

Niby wszystko fajnie, namioty, podnośniki, nawet fajnie ułożona trasa ale ogólnie czułem lekki niczym nie uzasadniony chaos :neutral:

Oceniam to z perspektywy kibica (jeździłem albo z tyłu albo na prawym) a nie kierowcy, bo gdybym startował moje słowa byłyby nieco ostrzejsze po zapłaceniu trzech stów.

Chociażby fakt, że jadąc z Przemkiem próbę po raz drugi czy trzeci (nie pamiętam) nie został nam zmierzony czas. Nie bardzo to rozumiem, bo zostaliśmy normalnie wystartowani :shock: a czas był niezły. Mierzyłem stoperem z komórki, bo słyszałem opinie o sporych rozbieżnościach czasowych mierzonych przez organizatora i startującego kierowcę :roll:

 

P.S. Przemek dzięki za adrenalinkę podczas jeżdżenia :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki rewelacja, prawdziwe Monte Carlo, narzekań Adamusa nie pojmuję. Pomiar czasu i strona sportowa słabo. Czekanie na start... cóż dość poowiedzieć, że między startami spokojnie można było przerzucić komplet kół mimo problemów z pożyczoną żabą.

 

A stawianie bokiem na 4 biegu na łatach lodu bezcenne, duża szkoła jazdy. Po raz kolejny się przekonałem, że jeszcze nic nie umiem.

 

Chętnie się tylko dowiem jakim cudem straciłem 40 sekund do prowadzącego na 4 liczonych przejazdach, z których jeden rzekomo wygrałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie kilka fotek, bo nie umiem zrobić galerii :sad:

 

dscn5594qe9.th.jpg dscn5595cy0.th.jpg dscn5596ei3.th.jpg

 

dscn5601sa0.th.jpg dscn5608oo6.th.jpg dscn5673hm1.th.jpg

 

dscn5674ad4.th.jpg dscn5677ul3.th.jpg dscn5678ww4.th.jpg

 

dscn5698tg1.th.jpg dscn5701fb8.th.jpg dscn5703ti0.th.jpg

 

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 6:46 pm ]

Chętnie się tylko dowiem jakim cudem straciłem 40 sekund do prowadzącego na 4 liczonych przejazdach, z których jeden rzekomo wygrałem...

 

Az, właśnie o pomiarach czasu wspominałem kilka postów wyżej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się tylko dowiem jakim cudem straciłem 40 sekund do prowadzącego na 4 liczonych przejazdach, z których jeden rzekomo wygrałem...

 

Pomiar czasu to była kompletna amatorka. Rozumiem, gdybyś stracił po 2-3 sekundy; łącznie na trzech niewygranych próbach może 10, ale 40 :shock:.

 

Dlatego myśmy sami liczyli czas. I nie ukrywam, że nie jestem zachywcony faktem, że jedynej próby, którą pojechałem na poważnie (pozostałe jeździłem z dwoma pasażerami :mrgreen:) nie zmierzono... :roll:

 

Przypominam również, że w ogłoszeniu pisano o takich rzeczach jak:

 

podczas proby w cenie kawa, (...), przejazd na prawym i lewym fotelu z Rulskim (WSMP 2007 mistrz )

 

Nie było nic z tego. Dodatkowo rozmawiając z Rafałem przez telefon usłyszałem też o jakimś szkoleniu z LFB i takich tam.

 

Mówcie sobie o Wrooblu co chcecie, ale imprezy organizowane przez niego to profeska. Pomijam Cyny Andrzeja Kopera, bo to w ogóle pierwsza liga; nie byłem w Tychach, ale słyszałem, że nie-ASO zrobiło mega imprezę, ale nawet na "codziennej" imprezie Wróbla dostajesz przynajmniej to, za co zapłaciłeś. Tylko tyle, a raczej AŻ TYLE.

 

Tak że z przykrością stwierdzam, że Team R.R. będzie się musiał DUŻO BARDZIEJ postarać, żeby przekonać mnie, bym przyjechał następny raz na ich imprezę. Wiem, że jak nie przyjadę ja, przyjedzie ktoś inny, ale to już zupełnie inna sprawa.

 

PS Dla jasności: moje komentarze nie mają charakteru personalnego tj. nie są pod adresem 4race i/lub R.R. To po prostu ocena tego, co dziś zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały 5150, ale mi fajną fotę strzeliłeś :shock:

 

DZIĘKI! :cool:

 

Przemeq, no to proszę jeszcze dwie :grin:

 

dscn5609dd1.th.jpg dscn5684qb2.th.jpg

 

i dla Jabar'a, bo się lekko upominał :mrgreen:

 

dscn5602bj7.th.jpg dscn5679zf4.th.jpg

 

 

 

Niestety było trochę za zimno aby latać po torze i robić fotki jeżdżących bryczek :sad: , które zazwyczaj są najfajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam i pozdrawiam .

ja rowniez serdecznie pozdrawiam

Nie wierzę

ja tez na poczatku nie wierzylem ale przy grilu stal tato R.R.

Pomiar czasu to była kompletna amatorka. Rozumiem, gdybyś stracił po 2-3 sekundy; łącznie na trzech niewygranych próbach może 10, ale 40 .

u nas na jednym przejezdzie byla roznica 30 sekund pomiedzy tym co ja mierzylem a co oni

Jabar, dzieki za nieocenione wrazenia na prawym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiar czasu to była kompletna amatorka

 

a propos zna ktos wszystkie czasy????

 

[ Dodano: Sob Lut 16, 2008 8:22 pm ]

howard7, a to już wiem, ktoś Ty! Miałeś polar OCP, tak?

nie moj brat :) ja ganialem w czarnym kasku z napisem stop pijanym kierowcom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard7! Ty na Monte Calvaria byłeś sędzią na Słomczynie, a poźniej jeździłeś Skodą z nami?

 

dokladnie tak :)

jedna z dwoch skod ze swinka :)

a moj mlody (ten w kortce ocp) byl PKC na wjezdzie na slomczyn

 

a na rajdzie zimowym za tydzien bede stal na bemowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...