Skocz do zawartości

16.02.2008 Lotnisko Modlin Evo vs Impreza upalanie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

a ja widze ze to forum sklada sie w 70% z malkontentow, 25 % niezadowolonych i reszty :mrgreen:

 

Chlopaki robili pierwsza impreze wiec i potkniecia byly - nie majac doswiadczenia w organizowaniu takich imprez kazdemu byloby ciezko zrobic wszystko tip-top. Wazny plus to bliskosc do Warszawy, ciekawy teren na ktorym mozna ulozyc ciekawe trasy. Zapalu tez im nie brakuje z tego co widac :) Mysle ze kazda nastepna moze byc lepsza i bardziej dopracowana.

 

Wazne ze mozna bylo sie wyjezdzic (choc tego zawsze mi za malo - a musialem przed 15 uciekac) i to w wybitnie zmiennych warunkach (lod i b. przyczepny asfalt na dwoch nastepujacych po sobie zakretach).

 

Te wszystkie karetki, fotokomorki, wynki online itp. to chyba nie na tym poziomie imprez dotyczy.

 

O ile wiem to proba byla bardzo szybka (zwlaszcza pod koniec) ze wzgledu na warunki na poczatku (przy pierwszym mierzonym przejezdzie - przez nas samych mielismy 3.06 - a wczesniej z jednym bakiem 3.40, a przedostatni 2.06) a na takie warunki trasa zostala skonfigurowana (zeby byla szansa skrecic :mrgreen: ),

 

podtrzymuje swoje zdanie ze bylo SUPER, osobiscie nie pojechalem tam siedziec w namiocie, jesc kielbaski, ogladac hostessy RB :mrgreen: tylko spotkac ludzi i pojezdzic i te ostatnie dwie rzeczy w zupelnosci byly warte swojej ceny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jeszcze raz sorki za mały bałagan. Naprawdę to było ostatni raz i nie bedzie więcej problemów. Wyciągniemy wnioski. Następna impra w marcu.

 

Oto generalka - tak jak mówiliśmy - najsłabszy przejazd odliczaliśmy, czyli 4 przejazdy najlepsze ( gdy ktoś miał taryfę to odliczaliśmy taryfę, ale najczęściej 1 przejazd)

 

1. nr 15 czas 8:18,6

2. 25 +13,6 s

3. 9 + 18,5

4. 2 + 18,8

5 30 + 26

6 7 + 30

7. 23 + 42

8. 1 + 44

9. 18 + 50,1

10 5 + 50,8

11. 28 (renault 1 oś) + 1:08

12. 8 + 1:16

13 39 ( honda 1 oś) + 1:42

14 11 + 1:42,8

15 40 (1 os) 2: 10

 

Generalnie z małymi wyjatkami, cieszmy się, że taki poziom prezentowali uczestnicy, gdyż czasy były ok 2 minut dość częste, a to świadczy o poziomie jazdy na wysokim poziomie

 

Gdy ktoś chce wymienić polar z nagrodzonych osób na inny SIZE, prosimy o kontakt

Robert

 

[ Dodano: Nie Lut 17, 2008 7:58 pm ]

Panowie, następna próba będzie już naprawdę gruba, mamy przygotowaną ją, szybka, dłuższa o 1 km i z paroma nawrotami. Naprawdę super. W marcu jak uzgodnimu z władzamy lotniska podamy termin, i będą fotokomórki oraz jeszcze łądniejsze hostessy

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar- to mnie zaskoczyłeś,ze to było organizowane pierwszy raz :shock: . Odniosłem wręcz wrażenie ,ze to były niedociągnięcia wynikajace z ..... rutyny . Pan w czerwonym miśku wygladał na spokojnego, opanowanego i takiego który ogarnia wydarzenia.

 

Nie chciałbym wprowadzać jakiegoś dekadenckiego tonu ale gdybym ja był organizatorem zanim dopracował bym pomiary czasów naprawdę zadbał bym o bezpieczeństwo. Zresztą jeśli zawodnicy zakładają kaski to nie po to ,że ładnie wyglądają w nich na zdjęciach.

 

Tu musiałby wypowiedzieć się ktoś z doświadczeniem czy zdarzają się wypadki na takich imprach.Ale ja już na RMP widziałem na trasie cieżarówkę i krowę. Skasowanie samochodu zero i masę wypadków na dojazdówkach. Nikt nie może wykluczyć,że jakiś łoś wjedzie na próbę , zwłaszcza,że dojazdówka jest nieoznakowana . A sami oceńcie czy jest możliwość podbicia samochodu i dachowania.

 

Ale wydaje mi się,że lepiej dorzucić do organizacji po 50zł na głowę i mieć bezpiecznie.Koledzy sami powiedzcie czy na takich imprach jest obstawa łapiduchów. Zreszta sa na to jakieś przepisy i jeśli myślimy o cyklicznych spotkaniach , profesjonalnie organizowanych to trzeba te wymagania spełniać. Poza tym jak widziałem była prasa a może kiedyś i TV . I ktoś kiedyś może spytać o zabezpieczenia . Bo nalezy mieć nadzieję,że z jazdą nikt aż tak bardzo nie przesadzi . No chyba,że Kuzaj będzie gościnnie :lol:

 

PS. Ja byłem w szoku lekkim jak widziałem jak te auta gnają po lodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia kibica - obserwatora:

Dobrze byłoby odrobinę lepiej oznakować zarówno dojazd jak i miejsca "bezpieczne" dla oglądających próbę.

Ogólnie całkiem miło (ale ja zapłaciłem kwotę z jednym zerem mniej), pomysł na spotkanie dobry i lokalizacja bardzo dobra.

Warunków jakie panowały rano nie będę chwalił bo kto był ten i tak się uśmiechnie.

Pozdrawiam

p.s. Postaram się niebawem dać linki do filmów ze spotkania

p.s.2 Kiełbaski były lepsze na cynie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem Monte Carlo najbardziej ze wszystkich rajdów, no i tutaj na letnich oponach miałem radości co nie miara :lol:

Dziękować i juz czekam na następną impreze...

 

Kto nagrywał filmiki poza trasa na winklu jak wyjście na pas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax - fajne foty. Chyba się do Ciebie uśmiechnę o płytkę z fotami w pełnej rozdzielczości :).

 

kiedy wy wpisywaliście sie na listę ja pojeżdziłem sobie po całym terenie

 

He he - byłem pierwszy :twisted:.

 

Możecie napisać, kto jechał z jakim numerem?

 

Ja z nr 22. Byłem wolniejszy, niż ośki :mrgreen:. Jeździliśmy co prawda z Małym 5150 i Bilexem we trzech, czysto rozrywkowo (tak, jak mówiłem przed pojechaniem tam), ale czas jest czas :mrgreen:. Natomiast tekst:

 

gdy ktoś miał taryfę to odliczaliśmy taryfę

 

...traktuję jako czysty żart, bo wszystkie moje przejazdy miały charakter czysto dowolny, a słupki traktowałem wyłącznie jako pewną sugestię trasy, jeździłem więc głównie trasą wytyczoną przez samego siebie i warunki lodowe, a żadnej taryfy nie dostałem :mrgreen:.

 

Raz tylko, jak postanowiłem pojechać na czas i Mały 5150 mi go zmierzył (wyszło 2:0x gdzie "x" to cyfra, której nie pamiętam - chyba 5, a może 9? :mrgreen:; czwarta próba) to się okazało, że przez to, że wepchnąłem się poza kolejnoścą, organizatorzy już tego czasu mi nie zmierzyli :mrgreen:.

 

W ostatecznym rozrachunku jestem bardzo zadowolony - niepotrzebnie tylko traciłem czas czekając na próby, zamiast se fruwać dowolnie :).

 

Nie wiem czy ktos z Was zauważył ale jednym i drugim mykała Klaudia Podkalica :wink:

 

Aaaa, to wiele wyjaśnia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN, nic nie pisales, ze bedziesz :shock:

Nastepnym razem daj znac, to sie wbije na prawy i pokazesz mi co za paścia kupiłes.

A ile obecnie ważysz, bo ja nie schudłem więc max 50kg biore na prawy :grin:

 

spox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN, nic nie pisales, ze bedziesz :shock:

Nastepnym razem daj znac, to sie wbije na prawy i pokazesz mi co za paścia kupiłes.

A ile obecnie ważysz, bo ja nie schudłem więc max 50kg biore na prawy :grin:

 

spox

50kg? to psa sobie mozesz na prawym wozic, a nie zdrowego faceta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ładniejsze opcje do 50 kg

IWAN - Ty wiesz, ze za to prokurator grozi :shock: :mrgreen:

 

8 albo 16 marca coś będzie to kontroluj i wpadaj

oki dokie - w razie czego numer mi sie nie zmienil - wiec dzwon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...