Skocz do zawartości

16.02.2008 Lotnisko Modlin Evo vs Impreza upalanie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zapraszam na upalanie dla 15+20 aut , evo vs impreza na probie 3 do 4 km ustawianej przez mistrza polski WSMP , podczas proby w cenie kawa, generalka, przejazd na prawym i lewym fotelu z Rulskim (WSMP 2007 mistrz ). SMS pod 660 6777 385

 

Proba nie dla leszczy, z wymaganym kaskiem. Szybka. od 5.02 na 4race.pl plan trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamy nadzieję, że będzie śnieg , ale jak nie będzie to letnie opony. Nie jest to co prawda Ułęź, gdzie komplet opony można zamęczyć w 2 godziny ale jest beton, tak jak już wspomniano przyczepny. Warto podkręcić reczny bo będzie parę ciekawych nawrotów. Zainteresowanie na dzień dzisiejszy jest duże, ze strony EVO będzie już na dzis 10 aut. Co ważne będzie ciepły napój, mały grill i w między czasie XBOXy w ogrzewanym namiocie.

 

Hans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. michalek (zapisywalem sie juz na evo.org.pl)

 

nie wiem jeszcze czy bede evo czy subarakiem. Lancer czeka na sprzeglo, ktore wymaga delikatnego docierania przez ~1000km, wiec watpie zebym sie wyrobil.

 

Daj mnie evo na przyszły tydzień, akurat około 1000 km planuję po polsce zrobić :mrgreen:

 

NO I za ile ta pojeżdzawka ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacowany koszt przy ok 12-15 maszynach to 250-300 zł na osobę , w cenie jest w przeciwieństwie do wielu imprez robionych na szybko- napoje gorące, trasa przejazdu wraz z klasyfikacją udostępnianą na stronie www oraz min 1 przejazd jako pilot + 1 przejazd jako kierowca z R. Rulskim - mistrzem polski, który potrafli naprawdę sporo na evo. Na ułężu miał czasy w cywilnym evo 340 tylko - 2 s gorsze od Kuchara w Imprezie WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15. michalek (zapisywalem sie juz na evo.org.pl)

 

nie wiem jeszcze czy bede evo czy subarakiem. Lancer czeka na sprzeglo, ktore wymaga delikatnego docierania przez ~1000km, wiec watpie zebym sie wyrobil.

 

Daj mnie evo na przyszły tydzień, akurat około 1000 km planuję po polsce zrobić :mrgreen:

 

NO I za ile ta pojeżdzawka ????

 

I obiecujesz DELIKATNIE docierac ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...