Skocz do zawartości

16.02.2008 Lotnisko Modlin Evo vs Impreza upalanie


4race

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq napisał/a:

Cytat:

Romanskich Wojownikow w krotkich kieckach ...

 

 

Na "Lejdis" byłeś? :)

 

 

Jeszce nie ale moge z tym spac

 

Ku przestrodze!

Lejdis nie polecam, omijac szerokim lukiem. Jesli kto myslal, ze to pochodna Testosteronu (ktory wielkim filmem jest) to lejdis nie maja startu... Pierwszy raz sie usmiechnalem po 20min... A na Testosteronie po 20min ledwo sie utrzymywalem ze smiechu w fotelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakich to będzie godzinach i gdzie najlepiej podjechać aby móc popatrzeć na to co się tam będzie działo ?

 

Zaczyna się ok. 9:45; dłużej, niż do zmroku trwać nie będzie, a więc - tak realnie patrząc - gdzieś do 15:30. Na takich akcjach zazwyczaj najwięcej dzieje sie ok. 12:00 - nim wyjadą ci, którym się znudziło, a gdy już przyjadą ci, którzy lubią spać :).

 

proponuje wiec zimówki

 

Jadę na zimówkach 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty ale przynajmniej się rozgrzeje
obilo mi sie o uszy ze wsadziles teina :) chetni bym sie przewiozl, bedzie szansa?

 

a gdy już przyjadą ci, którzy lubią spać :) .

bedziesz na 11ta? :mrgreen:

 

ja chyba na letnich jade - moze jednak wrzuce do auta zimowki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nikogo nie znam :(

niedobrze, moze sie jeszcze pod sofia nie odnajdziemy... :???: moze chcesz numery tablic i kolory aut :mrgreen:

 

adas, bedzie plain vanilla pusta droga, moze nie 200 na prostych, ale na pewno nie bedziesz stal niepotrzebnie - pw. nie bedzie jakiego dzwona.

do wislostrady przez trase lazienkowska od szosy lubelskiej dobijesz w max 20min. na samej wislostradzie raczej podobniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obilo mi sie o uszy ze wsadziles teina chetni bym sie przewiozl, bedzie szansa?

 

Jasne, że tak. Namówił mnie Janek i szczerze mówiąc nie żałuje. Czuję różnice mimo, że i samochód mam krótko i na serii jeździłem zaledwie miesiąc. Jutro zobaczysz.

 

ja chyba na letnich jade - moze jednak wrzuce do auta zimowki ...

 

Ja właśnie wróciłem ze zmiany. Jednak jadę na letnich i zimówki to środka :grin: Ciekawe czy będę musiał jutro rano zmieniać jak wyjdę przed dom :?: :mrgreen:

 

niedobrze, moze sie jeszcze pod sofia nie odnajdziemy... moze chcesz numery tablic i kolory aut

 

A wiesz, że to jest dobry pomysł :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka nawierzchnia? po przyjezdzie pol centrymetra lodu na nawierzchni, pokrytego dodatkowo suchym sniegiem. takze nawet chomik moich sasiadek dalby rade po drugim razie zrobic 150 metrowego boka :twisted: pozniej pojawilo sie troche przyczepnosci.

 

ta przyczepnosc byla beznadziejna, bo idziesz sobie bokiem a tu nagle, mokry, przyczepny beton :shock: bez sensu - na poczatku bylo fajowo potem juz gorzej bo placki lodu przeplataly sie z plackami przyczepnego betonu

 

ale bylo fajnie i zimno - wywiejewo konkretne

 

pozdrowka dla wszystkich obecnych, starych znajomych i nowo poznanych :mrgreen:

 

wieczorkiem postaram sie wrzucic zdjecia w net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...