Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproszenie przyszło z nowymi Plejadami czy osobno? Ciekawe czy to jakaś selekcja? :> Zaczynam się bać, że miejsca noclegowe będą znikać znacznie szybciej niż rok temu... przynajmniej w bazie zlotu :P

 

ceny w zeszłym roku wychodziło od. ok. 40 zł w kwaterach i puszczy do ok. 70 w innych, ale noclegi to już kwestia regionu kraju, za udział było od osoby 145 zł normalnie, 80 Klub Subaru, dzieciaki 60. Sugerując się wcześniejszymi doświadczeniami pewnie będzie podobnie lub nieco drożej.

 

urabus, zastanów się, czy samochód był na Ciebie czy też nie, czy wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych i czy nie zmieniłeś adresu zamieszkania nie informując SIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zastanów się, czy samochód był na Ciebie czy też nie, czy wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych i czy nie zmieniłeś adresu zamieszkania nie informując SIP

Nie, no nic nie zmieniłem i do tej pory zawsze dostawałem Plejady do biura :cry:

Chyba nie mam innego wyjścia, niż wytoczyć wendettę pobliskiej poczcie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgrać z kimś z 3-miasta kto będzie dbał o szczególy dotyczące wyjazdu, zakwaterowania itd. bo sam mam tyle roboty i spraw że nie ogarnę wszystkiego a nie chciałbym przegapić takiej imprezy - może Gracowy lub Kashmere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory zawsze dostawałem Plejady do biura :cry:
może ochroniarz/portier sobie podczytuje i zapomniał oddać ;) czasami to też wina właśnie Poczty Polskiej :/ to jest chore, że przesyłki zwykłe w żadne sposób nie są rejestrowane - była przesyłka, nie ma i poczta się śmieje i nic sobie z tego nie robi, a ludzie cierpią... koniec wywodów, bo to temat rzeka :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności trasy terenowej + jakie ryzyko uszkodzenia wozu ??

Trasa super przygotowana, wybrana pod Subaru. Nawet krzaki podcinają w razie potrzeby, żeby nie porysować lakieru. Jeżeli ktoś coś uszkodzi, to raczej z własnej głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie przyszło z nowymi Plejadami czy osobno?

 

Zupełnie osobnym listem. :grin:

 

ceny w zeszłym roku wychodziło od. ok. 40 zł w kwaterach i puszczy do ok. 70 w innych, ale noclegi to już kwestia regionu kraju, za udział było od osoby 145 zł normalnie, 80 Klub Subaru, dzieciaki 60. Sugerując się wcześniejszymi doświadczeniami pewnie będzie podobnie lub nieco drożej.

 

Dzięki, teraz mam jasność :) No i wygląda na to, że jadę. Pozostaje tylko zdecydować się czy szosowa czy terenowa, znaleźć pilota i namówić kobietę na wspólny wyjazd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze, że Ci się na wspomnienia wzięło, będzie motywacja żebyś jednak pojechał :)

III Zlot: 130 / 70 / 50 od osoby

II Zlot: 200 / 100 ale od załogi (kierowca + pilot)

Zniżki dla studentów i uczniów zawsze były z tego co pamiętam (wtedy opłaty jak dla członka Klubu Subaru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What! pers saldo, głupota się opłaciła :wink:

Zdobyczne felunie i gumy sprawują się rewelacyjnie. :cool:

Koszt nowej osłony to przy tym drobiazg.

 

PS. Osłonę kupiłem, ale aluminiową,

kevlarowej niestety nie udało mi się zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietliwy chlopak jestes, :twisted:

 

Czy osoba pamiętająca o długach honorowych jest pamiętliwa, czy to raczej osoba zapominająca o ich uregulowaniu jest... no właśnie? :twisted:

 

Ty sie na flaszke nie probuj wkrecac :mrgreen:

ja o swoich dlugach pamietam, a mysle, ze i Chojny adwokata nie potrzebuje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...