Skocz do zawartości

V ZLOT PLEJAD 2008


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i już chyba wiemy gdzie - Książ :roll:

Juno - to tylko symbol regionu :wink: nie stresuj sie, nie bedziemy musieli w kopalni w Walbrzychu mieszkac :wink:

Jakoś na Plejadach miejsce spoczynku :mrgreen: nie było i nie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true

 

Ty się wreszcie określ, która z wersji Twojego pierwszonocnego miejsca spoczynku jest prawdziwa :mrgreen:

 

słyszałem z pięć, a każdy autor(ka) się zaklina że jego jest prawdziwa :twisted:

 

PS. to sie nazywa załatwić sobie alibi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Ksiaz rozczarowywuje... mala czesc udostepniona do zwiedzania, podiemia zajeta przez instytucje naukowa zajmujaca sie badaniami sejsmograficznymi i tyle :roll: Na zdjeciach z oodali prezentuje sie ok... ale jak to w zyciu - z bliska nieco... rozczarowywuje :wink:

 

łeee... :roll:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem z SIP'u zaproszenie na zlot Plejad ale każą mi tam zglosić się do 31.03.2008. Wszystko fajnie, ale nie znając kosztów trochę ciężko mi się zdecydować.

 

Bierz Tommi :lol: ....nie zastanawiaj się...widocznie SIP uznał że skoro jeździsz Subaru to dla Ciebie bez różnicy ile kosztuje bilet na Plejady.... :mrgreen:

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździsz Subaru

 

Tutaj jest właśnie cała magia, ja tylko jeżdżę i to od czasu do czasu. :) Właścicielem jest niestety "siła wyższa". Ja mam TURBO... diesla :mrgreen:

 

Hmmm... wygląda na to, że jestem tam persona bez grata, bo mie nie przysłali... :roll: :D .

 

Zastanawiałem się właśnie komu przysyłają z racji zakupu samochodu w SIP. Forek kupiony w 2005 roku i nic nie przysłali. Na Imprezę z 2007 przyszły natomiast Plejady, ankieta i zaproszenie. :)

 

Dobra, to teraz kilka pytań do tych co już byli.

Wpisowe - ile ?? I liczy się za osobę czy załogę ??

Koszty noclegów orientacyjnie jakie były ??

Na terenową też są potrzebne kaski ??

Poziom trudności trasy terenowej + jakie ryzyko uszkodzenia wozu ??

 

Nastawiam się na terenową bo w szosowej N/A to nie mam szans kompletnie. Z drugiej strony śląska ekipa raczej na szosówkę jedzie i tu pojawia się dylemat znowu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na terenową też są potrzebne kaski ??

 

Kaski byly dostepne, ostatnio przynajmniej.

 

Poziom trudności trasy terenowej + jakie ryzyko uszkodzenia wozu ??

 

Raczej niewielkie, ale wiadomo ze wszystko w rekach kierownika. Zdarzaly sie wpadki ale raczej z winy kierowcy. SIP przygotowuje sie ostroznie, ostatnio coraz bardziej ostroznie (golf, te sprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz kilka pytań do tych co już byli.

Wpisowe - ile ?? I liczy się za osobę czy załogę ??

Koszty noclegów orientacyjnie jakie były ??

Na terenową też są potrzebne kaski ??

Poziom trudności trasy terenowej + jakie ryzyko uszkodzenia wozu ??

 

no i po co tyle pytań na raz :?: :roll:

 

Przyjedziesz do nas dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem zlotu, to i tak Ci później wszystko jedno bedzie :wink:

 

patrz :arrow: lucek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, jak trzymasz rękę na pulsie z Plejadami to puść jakieś info do mnie na PW co gdzie kiedy bo jak znam siebie to mogę o tym zapomnieć :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niewielkie, ale wiadomo ze wszystko w rekach kierownika. Zdarzaly sie wpadki ale raczej z winy kierowcy. SIP przygotowuje sie ostroznie, ostatnio coraz bardziej ostroznie (golf, te sprawy)

 

To mię trochę uspokaja :) Czyli jeżeli pojadę asekuracyjnie to nic nie powinno sie przytrafić :)

 

urabus, przeglądałem archiwum zlotu, jest tam wiele informacji po części odpowiadających na moje pytania. Właściwie wszystko jest już dla mnie jasne poza pytaniem numer 1 odnośnie wpisowego i rozgraniczenia opłaty na osobę lub załogę. :smile:

 

A właśnie przed chwilą obejrzałem film z IV Plejad i chyba jednak szosowa mnie bardziej kręci :P Tylko ten szuter, raz, że inwazyjny dla auta, dwa że moje umiejętności na tej nawierzchni są znikome. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza pytaniem numer 1 odnośnie wpisowego i rozgraniczenia opłaty na osobę lub załogę.

W tamtym roku wpisowe było od "kierownika" plus za każdą osobę

dodatkowo. Nas było czworo (2 osoby dorosłe i 2 dzieci) i wyszło za całość,

o ile mnie pamięć nie myli, jakieś 400 złotych + noclegi.

 

przed chwilą obejrzałem film z IV Plejad

A ja czekam i czekam i jeszcze nie dostałem. :evil:

Można go jakoś ściągnąć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku wpisowe było od "kierownika" plus za każdą osobę

dodatkowo. Nas było czworo (2 osoby dorosłe i 2 dzieci) i wyszło za całość,

o ile mnie pamięć nie myli, jakieś 400 złotych + noclegi.

 

Wygląda więc na to, że powinienem dać radę :)

 

A ja czekam i czekam i jeszcze nie dostałem. :evil:

Można go jakoś ściągnąć :?:

 

Ja dostałem płytkę wraz z Plejadami w grudniu. Trochę kiepsko, że osoba, która brała udział jeszcze nie otrzymała :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...