Skocz do zawartości

Mój stosunek do WRCFanGate


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

A niech sobie ma, i co z tego?

 

To pracodawca nasz jakiś? Logi sobie przegląda to wie.

 

Boisz się, że wie, czy że zmanipuluje?

Funky-Smyth,

SIPu strach się bać.

Natomiast, ta ankieta, i tego się obawiam, nic nie da, wzruszą ramionami i powiedzą: będzie tak jak my chcemy a jak się nie podoba to fora ze dwora.

Derekcja mając narzędzie doskonałego badania rynku, nastrojów klientowskich, tendencji zakupowych sama je sobie liwkiduje, zakładając na nie w tej chwili ograniczenia.

I co najgorsze, i tu się boję, to dzieje się to z dwóch powodów:

1.ego, bo jak napisałem: 4t zagrało im na nosie, więc się obrazili i my wam pokażemy - bez sens, bo ktoś wydał pieniądze, żeby SIPowi zrobić wcześniejszą reklamę ( tak to odbiera zwykły klient - tzn JA tak odbieram, PIN przepraszam).

2. zbyt zasadnicze i jak widać po wyciągniętcyh przez kolegów cytatach, hipokrytyczne stanowisko. m. in. ów rzeczony kalizm.

Oba punkty są niezmienialne.

Na mój gust ( PIN już się naucztłem, widzisz?) Derekcja weźmie nas teraz na przetrzymanie ciszą, lub powtarzaniem prawnych dyrdymałów. I sprawa przycichnie (Już Subaryta pisze: niech przycichną emocje). My zapomnimy. Nic się nie zmieni, poza tym, że WRCFAN w tym wszystkim najbardziej oberwał.

i powstaje dylemat, czy mamy dalej drążyć zagadnienie, żeby sprawa jednak nie przycichła, czy machnąć na wszystko ręką?

Albowiem Panie i Panowie - nam pozostało już najwyżej powtarzanie tych samych treści. Nuda, co?

No właśnie - wziął nas Dyrekcja na przeczekanie i zmęczenie materiału.

A poza tym , co się czepiamy, kiedy SIP ma te straszne sprawy na głowie w sądach i za dużo aut sprzedaje. Jesteśmy bez serca. ( CHOLERA, ZNOWU ZACZYNAM. PIN przepraszam - ja jestem bez serca!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, ale z szablą na pistolety?

Turcy tak mają. :mrgreen:

Wiedzialem, że ktoś to skomentuje w ten sposób :mrgreen:

 

 

Natomiast, ta ankieta, i tego się obawiam, nic nie da, wzruszą ramionami i powiedzą: będzie tak jak my chcemy a jak się nie podoba to fora ze dwora.

No OK, tak pewnie będzie bo to nasza prywatna forumowiczów inicjatywa i SIP być może kompletnie nic sobie z tego nie zrobi, ale przynajmniej my-forumowicze (przynajmniej ci aktywni) będziemy wiedzieć jakie jest nasze zdanie i póki co większość jest za opcją nr 2.

 

Czy ten temat dałoby się przenieść na forum główne? na organizacyjne mało kto zagląda :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, nawet jeśli przycichnie, to każdy sobie jakiś wniosek wyciągnął. Jak to w życiu - kolejne doświadczenie mówiące o tym co ludzie ludziom... w pewnych określonych sytuacjach. Starych to nie zdziwi, ale młodzi może się nauczą. (Ja się czuję gdzieś pośrodku ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniebnie poinformowałem na ogólnym, za co niektórych kolegów przepraszam.

 

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 8:17 am ]

czystą zabawę dla tych niewyżytych socjopatów :P Oni maja dogłębnie nas forumowiczów w "nosie". My sie miotamy a oni i tam to forum traktują jakby to rzec jak "żołnierzyki na planszy"....i jeszcze mi ten domorosły politolog z kielc spluwą z avatara !

JEZUS MARJA, LUCEK DZIĘKUJĘ. Niewyżyty socjopata. genialne. Zaraz se w podpisie dam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi?

 

edit: dopiero nacisnalem na pierwszego linka, ktorego wrzucil Aflinta. Kurde..... jak dla mnie jest to nieco glupia sytuacja. Co z tego, ze WRXfan cos tam robi na nie-ASO. Chce to niech robi, nie widze zadnych przeciwskazan do tego aby nadal byl u nas modem. Dziwnie bedzie teraz wygladalo forum, najpierw Azrael teraz WRCfan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane ;)

Stało się jak się stało i juz tej decyzji pewnie nic nie zmieni. Przeprowadzenie ankiety przed podjeciem decyzji przez SIP też uważam że by nic nie zmieniło bo jej wynik byłbym oczywisty a to by ich jeszcze tylko bardziej ,,rozczarowało" ;)

 

[ Dodano: Sob Sty 05, 2008 10:51 am ]

WRXfan

 

a fto to taki :?:

WRC fan po tuningu na Ojca Dyrektora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na : Prawda leży pośrodku, bo za krótko jestem na tym forum i nie przeczytałem jeszcze wszystkich historycznych postów żeby mieć 100% pewności że jest inaczej, natomiast w życiu najczęściej bywa tak , że Prawda jest pośrodku

Akurat w zyciu prawda bardzo rzadko bywa posrodku. Nie chcialbym podawac najbardziej drastycznych przykladow z historii, bo jeszcze ktos by wzial to do siebie, ale chyba mozesz sie domyslec =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esilon napisał/a:

zagłosowałem na : Prawda leży pośrodku, bo za krótko jestem na tym forum i nie przeczytałem jeszcze wszystkich historycznych postów żeby mieć 100% pewności że jest inaczej, natomiast w życiu najczęściej bywa tak , że Prawda jest pośrodku

 

Akurat w zyciu prawda bardzo rzadko bywa posrodku. Nie chcialbym podawac najbardziej drastycznych przykladow z historii, bo jeszcze ktos by wzial to do siebie, ale chyba mozesz sie domyslec =)

 

mimo wszystko uwazam że Prawda leży posrodku najczęściej ,ale prawie nigdy strony sporu nie dochodzą wspólnie do takiego wniosku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albowiem Panie i Panowie - nam pozostało już najwyżej powtarzanie tych samych treści. Nuda, co?

No właśnie - wziął nas Dyrekcja na przeczekanie i zmęczenie materiału.

 

Zmienić niezmienialne lub przymknąć oko na nie(?)ludzkie traktowanie ludzi(a). Świetny wybór. Choć... Norymberga pokazała jak się z takich dylematów wychodzi, a my przecież Europejczycy, dumni ze swego dziedzictwa kulturalnego. Oczywiście problem mniejszy, więc wymaga rozwiązania mniejszego, ale żadne inne rozwiązanie mi do głowy nie przychodzi. Wymyśl lepsze, wichrzycielu.

 

A poza tym , co się czepiamy, kiedy SIP ma te straszne sprawy na głowie w sądach i za dużo aut sprzedaje. Jesteśmy bez serca. ( CHOLERA, ZNOWU ZACZYNAM. PIN przepraszam - ja jestem bez serca!)

 

Czasami mam wrażenie, że tam jest tylko jedna osoba pracuje.

 

 

Starych to nie zdziwi, ale młodzi może się nauczą. (Ja się czuję gdzieś pośrodku ;-) )

 

Czyli masz najgorzej. Ani młody, ani nauczony. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane.Za krótko jestem na forum żeby wnikliwie ogarnąć problem,generalnie całe swoje życie przeciwstawiałem się Tym co radzili komukolwiek/czyt.zmuszali/ do określonego zachowania stąd mój głos i opowiedzenie się po stronie /z treści wypowiedzi wynika/.Całe to zdarzenie jak już wcześniej napisałem kojarzy mi się z cofaniem do ustroju który już był gdzie;

-najmądrzejszy był zawsze I Sekretarz

-jedyną słuszną partią była PZPR

a jak się nie zgadzasz to .....na ferie zimowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starych to nie zdziwi, ale młodzi może się nauczą. (Ja się czuję gdzieś pośrodku ;-) )

 

Czyli masz najgorzej. Ani młody, ani nauczony. :razz:

 

Dokładnie tak Wituś. Ciągle spotykam u ludzi konfiguracje cech, które mnie zadziwiają. Wśród nich prym wiodą: głupota, nieuzasadniony ośli upór, brak tolerancji, małostkowość, rządza władzy, chciwość, egoizm i parę innych...

 

I ciągle gdzieś we mnie ten głupi, naiwny idealista tkwi - to chyba znaczy, że jeszcze gdzieś młody i głupi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...