Skocz do zawartości

Ciekawostka...


Adimas

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro od jakiegoś czasu widać Subaru Legacy z 93 sprowadzone z Luksemburga. Przyjrzyjcie się silnikowi jaki w niej siedzi...

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=30582191

 

Co to za dziwoląg?? W życiu nie widziałem w Subaru takiego silnika. Wydaje mi się, że to w ogóle nawet nie bokser. Co myślicie? A może za krótko jeszcze żyję... ;)

 

Pozdrowienia,

Adimas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam pod reka zadnego Legacy '93 zeby sprawdzic :wink: . Czy ktos, kto posiada, moglby zrobic zdjecie z pod maski i wstawic na forum w celu weryfikacji? Mozna by porownac przedni pas albo kielich amortyzatorow. Pozatym silnik z tego zdjecia wyglada jak V6, ewentualnie R3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt: :shock: :shock: :shock: ........... aż chyba sobie dam to zdjęcie na tapetę :D .......

 

 

sa delikatne przetarcia na oslonie paskow (rozwarstwione wygluszenie),

odpryski na zbiorniczku do wspomagania i dwa pkt na ic :cry: .

ale najgorzej nie jest :twisted: . na tapete moge podeslac w wersji 1mb :wink:

 

pzdr,

abt

 

ps. udalo sie zacytowac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Trochę w temacie wcześniejszych postów - czy ktoś z Was poddawał kiedyś silnik myciu ?? Tak się złożyło, że się zabrudził olejem :? i chciałbym go doprowadzić do stanu uzywalności, ale prawde mówiąc nie wiem jak myjnie działają na silniki. A może w Warszawie ktoś z Was zna jakiś punkt wart polecenia ?? Dziękuję

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz forda, albo inną rzędówkę, to polecam Auto-Plaza na Popularnej, tam doskonale wiedzą co można zalać, a czego nie itp. (myli mi kiedyś w Mondeo) - mają tam specjalne śpecyfiki i sie troche znają - a Ty masz niedaleko z Traktorowa.

Jeśli chodzi o Subaru, to ja osobiście trochę bym się bał myć silnik :roll:

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz forda, albo inną rzędówkę, to polecam Auto-Plaza na Popularnej, tam doskonale wiedzą co można zalać, a czego nie itp. (myli mi kiedyś w Mondeo) - mają tam specjalne śpecyfiki i sie troche znają - a Ty masz niedaleko z Traktorowa.

Jeśli chodzi o Subaru, to ja osobiście trochę bym się bał myć silnik :roll:

 

Śmiech'u

 

Dziękuję, spróbuję. Co prawda o OPEL, ale może się nie będą opierać przed myciem

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...