Skocz do zawartości

Zarywanie dziewyczyn na Subarynke ;-)


polo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym miejscu muszę pochwalić nasze rodaczki :P

Ostatnio zdarzyło mi się że zaparkowałem pod centrum handlowym obok Legasia. Wysiadam z auta a tam naklejka PL z tyłu na zderzaku ;];];] Zostawiłem numer telefonu za szybą i kilka dni później dostałem telefon od dziewczyny narodowości jedynej słusznej ;]

Harvester, weź nie rób takich numerów, bo ją jeszcze mąż ukamienuje :mrgreen:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha fajny temat ;)

No na mnie też jakoś laski nie lecą ;) ale to akurat w moim przypadku sytuacja naturalna :)

Za to facetów dużo się faktycznie rozgląda za Imprezką :):) nie dziwię się:):) ja sie nie moge napatrzeć i nacieszyć od kąd kupiłam :) wiecznie jeżdżę z bananem na ... twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...to nie był fajf majnus..."

:mrgreen:

 

Za to facetów dużo się faktycznie rozgląda za Imprezką :):) nie dziwię się:):) ja sie nie moge napatrzeć i nacieszyć od kąd kupiłam :) wiecznie jeżdżę z bananem na ... twarzy :D

Nie dziwię się, zawsze podobały mi się kobiety w fajnych autach a jak jeszcze uśmiechnięte to już w ogóle :grin: :grin: :grin: ciekawe jak moja żonka (blondynka) będzie wyglądała w czerwonym Evo IX :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna laska w bardzo fajnym aucie (czyt. impreza, evo itp.) to jedna z lepszych rzeczy jakie moga sie w zyciu czlowiekowi przytrafic :mrgreen:

 

Guzik prawda.

 

Conajmniej Dwie fajne d**y w Evo albo Imprezie to jeden z lepszych widoków.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna laska w bardzo fajnym aucie (czyt. impreza, evo itp.) to jedna z lepszych rzeczy jakie moga sie w zyciu czlowiekowi przytrafic :mrgreen:

 

Guzik prawda.

 

Conajmniej Dwie fajne d**y w Evo albo Imprezie to jeden z lepszych widoków.

 

:mrgreen:

 

e tam...

 

 

Conajmniej Dwie fajne d**y w foresterze XT ciagnace rajdowe Evo albo Imprezie na lawecie to jeden z lepszych widoków. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam...

 

Conajmniej Dwie fajne d**y w foresterze XT ciagnace rajdowe Evo albo Imprezie na lawecie to jeden z lepszych widoków

 

e tam...

 

cały rajdowy team składający się z pięknych kobiet, które serwisują EVO rajdówke .....

 

w bikini

 

 

 

albo topless

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

e tam...

 

cały rajdowy team składający się z pięknych kobiet, które serwisują EVO rajdówke .....

 

w bikini

 

 

 

albo topless

 

:mrgreen:

nie EVO, nie w bikini, ani topless, ale i tak fajny widok :o :razz:

 

rajdowelaski42lk5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Se siadłem wczoraj na ławce, żeby nie umrzeć ze śmiechu... :

 

Odprowadzam wczoraj po randce dziewczyne a ona pyta czym jeżdze więc odpowiadam że mam Subarynke a ona : że AH OH super, musi zobaczyć. Idziemy w kierunku samochodu i dzwoni do niej jakaś tam koleżanka , że po nią przyjedzie, więc ja pytam czy napewno bo jesteśmy od auta 10 metrów, a ona: " Właśnie widzę ale piękna !!! " i ogląda czarnego Chryslera stojącego 2 metry przed moją Subarynką.

 

rotfl

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se siadłem wczoraj na ławce, żeby nie umrzeć ze śmiechu... :

 

Odprowadzam wczoraj po randce dziewczyne a ona pyta czym jeżdze więc odpowiadam że mam Subarynke a ona : że AH OH super, musi zobaczyć. Idziemy w kierunku samochodu i dzwoni do niej jakaś tam koleżanka , że po nią przyjedzie, więc ja pytam czy napewno bo jesteśmy od auta 10 metrów, a ona: " Właśnie widzę ale piękna !!! " i ogląda czarnego Chryslera stojącego 2 metry przed moją Subarynką.

 

rotfl

:mrgreen:

 

Oj, kandydatka nieźle podpadła :wink: Czekaja Cię długiiiee godziny szkoleń ( np. wewnątrz auta :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doxa, To byłby kurs bardzo przyspieszony.....tak na szybko. Moim zdaniem mało skuteczne, no bo wystarczy popatrzeć na topic wiejski tuning, żeby zobaczyć, że nie każde niebiesko złote to subaru (pomijając, że subaru występują także w innych kolorach - sam takie inne mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy Subaru nadaje się do lansu . Trochę się trzeba znać ,żeby wiedzieć co to jest. Wiadomo,że największe wrażenie robią na "patrzącego/ącą" klasyczne limuzyny jak BMW czy Mercedes awentualnie sportowe fury jak Celica,Viper,TT itp.

 

Jednak jak już Ona wsiądzie to myślę , że po jeździe zmiana rytmu bicia serca będzie szła w porządanym kierunku . Byle by tylko nie było pawia na szybę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...