Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Felgi to chyba na jakimś ujemnym odsadzeniu, nie?

Taki bodykit robią wyłącznie na potrzeby filmu, czy jest już gdzieś dostępny?

Czy mi się wydaje czy z lewej strony są zupełnie inne felgi niż z prawej?

 

Nie wydaje Ci się :)  Może jakieś wymogi scenograficzne. Albo do efektów specjalnych - mam na myśli te zielone - do maskowania czy jak to się fachowo nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klatka we wnętrzu tez jest zielona wiec to chyba kwestia designu (choc wyjaśnienie z maskowaniem bardzo mi sie podoba! :) ) - auta wyglądają na takie po przejściach (jest tez Lambo dość mocno zużyte) wiec moze popsuli felgi po lewej i założyli cokolwiek innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klatka we wnętrzu tez jest zielona wiec to chyba kwestia designu (choc wyjaśnienie z maskowaniem bardzo mi sie podoba! :) ) - auta wyglądają na takie po przejściach (jest tez Lambo dość mocno zużyte) wiec moze popsuli felgi po lewej i założyli cokolwiek innego ;)

A zielone to nie czasem żeby łatwiej było efekty specjalne robić? Zdaje się że tla do nagrywania pod cyfrowe plenery też są zielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klatka we wnętrzu tez jest zielona wiec to chyba kwestia designu (choc wyjaśnienie z maskowaniem bardzo mi sie podoba! :) ) - auta wyglądają na takie po przejściach (jest tez Lambo dość mocno zużyte) wiec moze popsuli felgi po lewej i założyli cokolwiek innego ;)

A zielone to nie czasem żeby łatwiej było efekty specjalne robić? Zdaje się że tla do nagrywania pod cyfrowe plenery też są zielone.

 

Tak, dlatego pisałem o maskowaniu. Nie wiem tylko jak to się fachowo nazywa..

 

 

 

"Kingsman - Secret Service" - w porzo film i na dodatek w 14' występuje piękny biały Hawk :ok:

a nie żółty? ;)

 

Nie mam teraz pod ręką tego filmu, ale jestem całkiem pewny swego :huh:  Może skojarzył Ci się żółty, bo cała scena odgrywa się w półmroku ulicznych latarni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Film "Everything must go" z 2010 roku, film niemal beznadziejny, ale występuje w nim Outback. Po raz pierwszy pojawia się w 11', później jeszcze parę razy. Kolor.... hmm... teraz to już się boję :unsure: ale siakiś taki zielonkawy, w każdym razie spoza mojej palety barw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Film sci-fi "Chappie" z 2015 roku. Trochę pokręcone postacie na głównym planie, ale ostatecznie film fajnie zrobiony. Oprócz tego w filmie występuje czarny Hawk STI, po raz pierwszy w 19 minucie. Taki czarny czarny że nawet przednie lampy ma czarne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film sci-fi "Chappie" z 2015 roku. Trochę pokręcone postacie na głównym planie, ale ostatecznie film fajnie zrobiony. Oprócz tego w filmie występuje czarny Hawk STI, po raz pierwszy w 19 minucie. Taki czarny czarny że nawet przednie lampy ma czarne :D

Die Antwoord

W kilku ich teledyskach można zobaczyć też ich czarnego Hawka, mieli dwa. Polecam Baby's On Fire

http://i.imgur.com/9P3Etwb.jpg

i Fatty Boom Boom

 

Prywatnie zmienili Imprezę na nowszą ale styl ten sam

http://www.dieantwoord.com/black-like-my-soul-%F0%9F%8C%91-zefmobile-designed-by-aaron-beck-built-by-eric-zenetti-and-dtm-crew-shout-out-2-mr-cartoon-aka-mr-hookup-da-cookup%F0%9F%91%8A%F0%9F%8F%BC-salute-carnale-photograph/

https://i.redditmedia.com/Oe4aw_auK4p6Jxa474PAYWb-XrTT_tHB-6ckpUyRaX4.jpg?w=320&s=8e0eb4ff7c84fddfb17dd969ef3fb178

 

W piosence U Make a Ninja Wanna [moderator czuwa]  jest też tekst

"We keep gangsta

Put ya fuckin' hands up

Rollin' in a matte black - Subaru!"

 

 w piosence Fatty Boom Boom: "In my matte black Subaru, haters throwing a fit".

w piosence Money And Da Power: "They say money can't buy me love, but it sure as [moderator czuwa] can buy me this here matte black Subaru".

Będą w Warszawie na Orange Warsaw Festival

 

Reżyser tego filmu Neill Blomkamp (Chappie,Dystryk 9,Elysium) też ma Imprezę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...