Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W filmie "Smoleńsk" - partner głównej bohaterki jeździ Forkiem II

- parę razy miga na ekranie, a ok. 45 - 50 minuty to nawet robią najazd kamerą na całe auto i trwa to kilka sekund :)

 

W filmie "Nowy początek" - w jednym z kadrów przemyka najnowszy OBK a przed nim jeszcze Legacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, peter000 napisał:

 

Hawk w roli głównej :) wygląda jak STi spec.D bo zegary STi ale fotele takie jakieś niekubełkowe albo mi się wydaje

Jak będzie hit to ceny starych Subaraków WRX poskaczą ...ale tylko czerwonych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, wania napisał:

 

Blob w roli głównej. Film całkiem niezły :)

Oglądałem to kilka lat temu. Przy tym filmie seria F&F to niemal dokument, seryjny blob sti na podtlenku robiący cwiartke w 9sek hehe dobre to bylo☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodzi ludzie z Katowic nakręcili swój pierwszy film" (s)Cream" jeszcze trwają chyba prace techniczne nad wykończeniem go, zostałem poproszony ,jako ze to moi znajomi ,o zamarkowanie potrącenia :) przesłali mi fragment w którym miałem przyjemność nieudolnie wystąpić , niestety ja i Subaru gramy dosyć niechlubną rolę , oto efekt 5h pracy i nagrywania, teraz wiem skad biorą sie dodatki   Specjalne jak kupujemy filmy na DVD , jest tego pięć razy więcej niż samego filmu :) pozdrawiam 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...