Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Cichaczu napisał:

Ja tu znalazłem:

  • w jednym z kadrów szyba otwarta, chwilę później po tragicznym odebraniu telefonu - zamknięta,
  • wysiadając palujesz szybę (sic!),
  • brak śladów potracenia :P,
  • szybko się ściemnia

Na Siemcach przybyła Subaryna - miło :)

Gratuluje spostrzegawczości Cichaczu :) niestety szyba musiała byc otwarta podczas jazdy bo kamerki którymi dysponowali złe nagrywały przez szybę, generalnie miały byc zamknięte i tak jest poprawnie. Ślady potrącenia miały być ale zabrakło juz budżetu , a ściemnianie niesTety jest wynikiem baaardzo długiej pracy przy tym materiale. Cichaczu skąd jesteś dokładnie z Siemek ? ja z Bytkowa ,serdecznie Cie pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2017 o 16:18, Cherusek1 napisał:

Gratuluje spostrzegawczości Cichaczu :) niestety szyba musiała byc otwarta podczas jazdy bo kamerki którymi dysponowali złe nagrywały przez szybę, generalnie miały byc zamknięte i tak jest poprawnie. Ślady potrącenia miały być ale zabrakło juz budżetu , a ściemnianie niesTety jest wynikiem baaardzo długiej pracy przy tym materiale. Cichaczu skąd jesteś dokładnie z Siemek ? ja z Bytkowa ,serdecznie Cie pozdrawiam 

Droczę się... jak to na the FORUM :D

 

Bytków - ZHP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

 

Duckweed - Chiński film o kierowcy rajdowym, który w wyniku wypadku "przenosi się" do czasów młodości swojego ojca. Miłośnicy amerykańskiego kina z niekończącymi się wybuchami, brakiem fabuły i mięśniakami w roli głównych aktorów będą zawiedzeni ;) Reszta - film ma dużo nawiązań do kultury/realiów chińskich, więc nie każdy zrozumie jego drugie dno, ale mimo wszystko myślę, że warto go obejrzeć. 

 

1.png.a0bb78551ff88efd7e9b4e649601052a.png2.png.ad6bfb9b8d5bad1e890b78296619f497.png3.png.7e3afc00aad402cab762af5918c85b49.png

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie odkryłem przerażający fakt z kategorii "wiedza bezużyteczna": w osiemdziesiątej drugiej minucie Samotnych Jakub z Hanką wysiadają z Liberatora i biegną do rzeki, a jemu wciąż się palą światła stopu :o. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...