Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DETT napisał:

Trafiłem przypadkiem "Krokodyl Dundee w Los Angeles" i oprócz zjawiskowej jak zawsze Lindy Kozlowski jest mocno eksponowany Outback BH, którym jeździ tytułowy bohater:

aBJZtKd.jpg

 A czy ja dobrze widzę, że policjant z megafonem jako schronienia używa równie kultowej Nubiry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W fabularnej adaptacji "Ghost in the Shell" (świetnej zresztą) ze Scarlet Johanson w roli głównej pojawia się Subaru XT (Alcyone). W scenie zamachu na Amarakiego stoi za jego Lotusem:

DSC_0143_SM.thumb.jpg.1ab6baee1dc36328d681d423f9da6ec0.jpg

Jest jeszcze jedno ujęcie, gdzie widać auto niemal z góry, z okna budynku, ale mój telefon nie nadąża.:angry:

To w ogóle świetne, że auto z lat '80 było tak futurystyczne, że bez większych przeróbek pasuje do filmu, którego akcja dzieję się w przyszłości. Nie jest to sprecyzowane, ale manga i anime były osadzone czasowo około 2050 r. ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2017 o 18:48, DETT napisał:

Trafiłem przypadkiem "Krokodyl Dundee w Los Angeles" i oprócz zjawiskowej jak zawsze Lindy Kozlowski jest mocno eksponowany Outback BH, którym jeździ tytułowy bohater:

aBJZtKd.jpg

 

l78XoDu.jpg

 

7sJ7y9m.jpg

od tego się zaczęło ;)

 

"

Jako,ze kontrola abonamentu u drzwi, to cichcem ogladalem ostatnio TVP1 - gdzie w filmie "Korkodyl Dundee..." czesc 286 bodajze, z duza radoscia zobaczylem zielonego Outbacka :)) Robil za calkiem szacowna limuzyne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
12 minut temu, Turbo napisał:

a to jakiś film kinowy? :rolleyes: już i tak to video jest bodaj w 3 innych...

Żeby tylko w trzech ;) boję się zajrzeć do lodówki :biglol: 

Żeby nie było: kierownik Subaru to mistrz kierownicy i być może, jak ktoś już napisał, zaiskrzyło nieco wcześniej. Będzie to hit internetu na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...