Skocz do zawartości

Dakar 2008


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Czas najwyższy założyć temat o maratonie :-)

 

Opublikowano już listy zgłoszeń : http://www.dakar.com/2008/DAK/RIDERS/us ... gages.html

 

Na liście 14 Polaków :

-Hołek/Fortin - Nissan

-Komornicki/Marton - SMG Buggy

-Gryszczuk/Krawczyk - Land Rover

-Górecki/Górecki - Land Rover

 

-Czachor - KTM

-Dąbrowski - KTM

-Przygoński - KTM

-Jamróz - KTM

 

-Baran/Grigorjew/Podkalicka - MAN

 

Jak obstawiacie wyniki nieprzewidywalnego Dakaru ? Coś mi się wydaje, że w tym roku w końcu VW postawi na swoim. W kategorii ciężarówek stawiam oczywiście na Czagina ! :twisted:

72uzvo0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli wygra 3 - Peterehansel

Nie spodziewam się....Mitsu znowu dało ciała z modyfikacją samochodu i zamiast nowego modelu (technicznie) pojedą graty 2005 z lekkim upgradem i tyle...Nie spodziewam się, żeby Mitsu dało radę ze starym autem...Już ostatni Dakar był wygrany "na pazurach" a świat idzie do przodu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyryryryyryy :mrgreen: widze że nie tylko ja odliczam :mrgreen::twisted::mrgreen:

motocykle obstawiam Come, może Despres..co do Sainza, wiem że na UEA miał dość poważne kłopoty ze zdrowiem..jeśli to się poprawi do czasu Dakaru to jest taka opcja..jeśli nie to Peterhansel wiem że dobrze idą przygotowania Alphandowi.

Hołek- TOPOWO przygotowane auto, MEGA doinwestowane..jednak obstawiam że poukręca i pourywa..

Rafał z Łukaszem- bardzo dobrze przygotowani, na testach zadziwiają wszystkich więc mam nadzieje że będzie dobrze :mrgreen:

 

no i wreszcie w relacjach TVP nie będą wciskać ciemnoty że jedzie tylko jedna załoga samochodowa..ale narazie ciii :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wreszcie w relacjach TVP nie będą wciskać ciemnoty że jedzie tylko jedna załoga samochodowa..ale narazie ciii :cool:

To jechali jeszcze jacyś inni? :shock: :mrgreen:

Nie spodziewam się, żeby Mitsu dało radę ze starym autem...Już ostatni Dakar był wygrany "na pazurach" a świat idzie do przodu...

Pozdrawiam

Czy zespoły fabryczne nie podpisały jakiegoś porozumienia o zamrożeniu prac nad nowymi konstrukcjami na 3 lata? Pamiętam, że były tego typu plany ale za mało śledzę rajdy terenowe i nie wiem czy weszły w życie czy nie. Jeśli weszły to Mitu raczej nie można przekreślać.

 

Ja miejsc nie obstawiam. Chciałbym po prostu wszystkich Polaków zobaczyć na mecie. Wtedy wynik sam się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obstawiacie wyniki nieprzewidywalnego Dakaru ? Coś mi się wydaje, że w tym roku w końcu VW postawi na swoim. W kategorii ciężarówek stawiam oczywiście na Czagina ! :twisted:

 

Ciężarówki są najciekawsze. Czagin i jego skaczączy Kamaz wymiatają. Tylko z listy wynika, że Czagin nie jest jeszcze zarejestrowany :!: Oby miał więcej szczęścia niż w ostatnim Dakarze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Hołek nie dojedzie do mety :razz:

 

Jest szansa , że dojedzie - ma osłabiony kregosłup po ostatnim dzwonie i wczoraj stwierdził , że będzie musiał sie oszczędzac wiec szansa na sukces znacznie wzrosła :!: :mrgreen:

AK

ps. nie wyglądał szczególnie zdrowo...schudł chyba.. :?: a moze był zmęczony przed zaprzysiężeniem na europosła :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...