Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jedziemy dzisiaj na Biały Krzyż świętować wieczorem?

Pasterka była wczoraj, szanujmy tradycje...

 

A dziś tak może być bez okazji.

 

Głupio by było trochę rozbić czterołapa na sam koniec zimy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru gotowe do jazdy :) czekam na większą ilość śniegu :)

Zdzisek sprzedawaj GT i kupuj mojego Type-Ra ;) Będziesz miał prawdziwego upalacza , a i auto będę miał w zasięgu oka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, już mnie przerzucają 3 raz (nie mogę się jeszcze odnaleźć na Waszym forum) ale może ktoś mi pomoże

Cześć wszystkim. Jestem z Warszawy i chciałabym mieć (tak bardzo bardzo bym chciała) justynkę. znalazłam piękne sztuki na śląsku, ale w ciemno bardzo boję się jechać. Mowię o http://otomoto.pl/su...-C28506514.html czy ktoś ma może bliżej niż 450km ? Zależy mi na podstawie- czy ja nim dojadę do warszawy i czy mi chwilkę posluzy. Czy nie ściąga, nie bije, zawieszenie czy zdrowe ? Podloga, mocowania wahaczy progi od spodu i trzeba od strony kabiny na nie pod wykladzine zajrzec, jeśli byłby spoko to bym w przyszłym tygodniu chciala go kupić i mieć szuruburu już

Auto potrzebne mi na dojazdy do pracy, do sklepu i rodziców. No i do nauki zabawy na śniegach itp (stąd 4x4).

 

Czy ktoś móglby pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koszmarek :) Oczywiście że ktoś z nas pomoże, gdyż mamy jakieś ... 10 - 15 km do wyżej wspomnianego autka :) Ja wyjeżdżam jutro, ale w przyszłym tygodniu chętnie przetestuję to autko :) Panowie, może ktoś z Was znajdzie czas w weekend ? Jak nie, to mogę podjechać np. w poniedziałek :)

 

nawet filmik jest tej Justynki: http://www.youtube.com/watch?v=MdizSlVdVLk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...