Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

az mam smaka na GT bo cos on w sobie ma to czego brakuje WRX/STI po 2000r :D a jak ogladam ten filmik to az ciarki przechodzą ;p

Proste! co może ciążyć newage-om , a co jest zaletą imprezki z przed 2001 roku- WAGA !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zdzisek zapraszamy :) ale wtedy to już lanie dostaniemy ;) Tzn ze mną to w ogole jest taka historia jak Ci opowiadałem. Rozbieram właśnie betę pod klatkę a imprezą sobie startuję bo nie miałem rajdówki - okazało się że wynik jakis jeszcze zrobiłem - zdziwko. Powiedziałem A to powiem i B - chcę jakieś wyniki porobić w Bawarczyku i pewnie sprzedam i poupalam imprezę - choć lekko ona i tak nie ma. Dobra do czego ja zmierzam - potrzebuję klatę wsadzać do bety a wszyscy terminy mają z kosmosu 3-4 miesiące - ktoś ma jakąś propozycję? Aha jeszcze bym poprosił o namiary na flokowanie - wiem że gdzieś tu były już podawane. Nie będę rozwijał tematu budowy BMW na forum Subaru bo pewnie to nikogo specjalnie nie obchodzi ;) ale jak ktoś będzie miał jakieś pomysły mogące pomóc będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satyr - dzięki za zaproszenie, chętnie :) a lania raczej nie dostaniecie, bo moje autko słabe, ale myślę albo nad modyfikacjami, albo nad sprzedażą i kupnem czegoś mocnego :)

Jest ktoś chętny na taniego GT ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę rozwijał tematu budowy BMW na forum Subaru bo pewnie to nikogo specjalnie nie obchodzi ;) ale jak ktoś będzie miał jakieś pomysły mogące pomóc będę wdzięczny.

 

Szymon - loguj się u mnie na forum i opisz projekt - sam jestem ciekaw - będziesz miał sporą publikę i poczytalność tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satyr, a dzwoniłeś do Darka Twardzika w sprawie klatki? Jakby co to dam Ci nr do niego na PW

Co do flokowania to - 601 860 901 ;)

Edytowane przez EVAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści, otóż okazało się że oprócz sprzęgła padła też skrzynia(2 bieg), doszliśmy do wniosku że blokujące się zęby doprowadziły do ukręcenia tarczy.

 

Więc mam do Was prośbę, czy możecie mi pomóc w rozszyfrowaniu mojej skrzyni, szperając w necie i na forum wstępnie się dowiedziałem że ma ona przełożenie główne 3.9 a central to 1,1.1 możecie to potwierdzić? nr skrzyni to TY752VN6AB czy szukając skrzyni wystarczy mi się patrzeć na początkowe nr.TY752 czy jak. Chyba że ktoś z Was ma skrzynię na sprzedaż lub też sam środek to proszę o kontakt

(wiem, to się nadaje do działuK/S ;)zamieszczę)

O taki bonusik :wacko:

zdjcie0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści, otóż okazało się że oprócz sprzęgła padła też skrzynia(2 bieg

 

smutek.jpg

 

 

myślę albo nad modyfikacjami, albo nad sprzedażą i kupnem czegoś mocnego

 

Jak zostałbyś przy subaru to popieram !!

 

Niewiem czy kolega z forum ale idzie też pełnym ogniem

 

Tak jest na forum !!!! ale ma chyba tylko 2 posty !!! z minuty na minutę lepiej jechał !!!!! odważnie i widowiskowo - szacun !!!! - mnie by było szkoda tak katować mojego LGT !!!!

 

Poobijaliście te subary :(

Edytowane przez Juras K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy możecie mi pomóc w rozszyfrowaniu mojej skrzyni, szperając w necie i na forum wstępnie się dowiedziałem że ma ona przełożenie główne 3.9 a central to 1,1.1 możecie to potwierdzić? nr skrzyni to TY752VN6AB

http://www.gearhack.com/docs/Subaru%20Transmission%20Chart.html.files.hidden/Subaru%20Tranny%20Chart.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa... Myślę że szybciej znajdziesz skrzynie niż sam środek ale szukać możesz. Co do reszty niestety nie pomogę...

 

 

Znajdziesz znajdzie ludzie różne graty mają po piwnicach. Rzuć temat w dziale kupie powinien być szybki odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17 marca 2013 roku odbedzie się KJS Zebrzydowice organizowany przez AK Cieszyński.

 

Informacja ze strony Automobilklubu Cieszyńskiego :

Automobilklub Cieszyński organizuje w dniu 17.03.02013r. Konkursową Jazdę Samochodem (KJS).

Na trasie zlokalizowane będą dwie próby sprawnościowe w Kaczycach i Bażanowicach pokonywane trzykrotnie,

biuro zawodów i przegrupowanie Krasna Gułdowy ul.Harcerska 11.

 

Będzie to pierwsza runda cyklu Pucharu Automobilklubu Cieszyńskiego.

 

I pytanie - czy wybiera się ktoś z Was ? Startuje ktoś z Was czy wybiera się popatrzeć ;) Jak coś to zapraszam na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosniok, Jano - gdzie jest ten gościu, który obija tak dobrze tarcze sprzęgłowe ? To ten koło Hulanki na ul. Cieszyńskiej ?

 

Zdzisek, ja mówiłem o metalowym spieku który mi zrobił. Osobiście byłem z niego mega zadowolony. Tak to ten zakład który znajduje się na Cieszyńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisek ja byłem u tego http://www.kerim.net.pl/o_nas.html okuwał mi tarczę, wyrównywał i ustawiał docisk + zamach

 

Ange ou Demon ja chyba pojadę jako kibic bo mogę nie zdążyć zrobić skrzyni a poza tym konfiguracja tego KJSu jest dość daremna wg. mnie bo próby są oddalone od siebie o 16km więc dojazdówek dużo a ścigania mało, wiem że na tym właśnie polega KJS ale chyba trochę przesadzili ;)

Edytowane przez bosniok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...